Alan Wake

toony22

Świeżak
Świeżak
Witam

Chce zakupić grę Alan Wake tylko że zależy mi by była ona w języku Polskim,a aktualnie znajduje się w UK orientuje się ktoś może czy w tej grze kupionej zagranicą będzie do wyboru w opcjach język Polski,czy nie ma takiej opcji i trzeba kupić grę w Polsce :)

Pozdro
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z tego co sie orientuje Alan ma wszystkie języki bo pobiera je z neta ( trzeba region ustawić na Polskę). Nie jestem na 100 pewien ale ktoś już tutaj pisał, że kupił grę za granicą a język polski był.

Edit:
Alan jest multi10 więc będzie mieć język polski.
 

toony22

Świeżak
Świeżak
Ok dzięki wielkie za pomoc :)
 

Polaczek2009

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam Oficjalnie Wersje PL wiec ciężko powiedziec czy wersja z zagranicy pobierze pl
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Możesz zamówić z Polskiego sklepu internetowego na inny kraj. Przesyłka będzie droższa :(.
 

Suchjy

Użytkownik
Użytkownik
Dodam, od siebie, że jeśli lubisz typowe gry akcji to ta gra nie jest dla ciebie :). SKupiasz się tu na fabule i poznawaniu historii bohatera...
 

szop

Użytkownik
Użytkownik
ta gra jest beznadziejna, chodzenie z latarką cie cieszy ? .... kup sobie lepiej fife 10
 

Suchjy

Użytkownik
Użytkownik
no ja nie pisałem, że mi się podoba :D. Dla mnie strasznie do niczego gra jest...
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
jakbym mial 13 lat tez by mi sie ta gra pewnie nie podobala. lepiej ponapie*dalac mieczem w dmc... gra jest mega dobra. poza tym temat dotyczy czegos innego. ja bym nie byl pewien czy gra bedzie po polsku. idz do sklepu i zapytaj sie moze ci powiedza.
 

Suchjy

Użytkownik
Użytkownik
Gra taka dziwna lekko.. fabuła też... zAbijanie latarką potworów...
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
bo to ku gra. a nie rzeczywistosc. na filmy tez tak narzekasz? bo polskie komedie sa naprawde glupie i nie smieszne.
 

dancemakabre

Świeżak
Świeżak
dla mnie ta gra jest chora nie wiem jak dla was ale mi by bylo szkoda kasy na nią
 

<LOLO>

Banned
Gra jest super i ten super klimat . Żadna latarką sie nie zabija potworów tylko sie z nich duszę czy ciemność zabija a potem do nich strzelarz . Drugiej takiej gry nie znajdziesz . Czekam na 2 która tez ma być. Sam sprawdź gameplay .
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Bo lepiej niech biega 11 debilów za piłką i raz na 30minut wbija ją do ogromnej bramki. To jest BAARDZO ciekawe, naprawde.
Dla mnie Alanek był dobrą grą, troche niewykorzystali potencjału, ale klimat i fabuła rekompensowała wszystko.
@topic : Tak, wydaje mi się że gra powinna posiadac język Polski. Gra wydawana jest przez Microsoft, a oni raczej nie regionalizują gier.
 

Maggicco

Użytkownik
Użytkownik
kj5, weź człowieku się lepiej nie wypowiadaj, jak masz z siebie takie pośmiewisko robić, normalnie brak słów, jak coś to nie 11, tylko 22 i nie debili tylko piłkarzy.Człowiek się pyta o jedną rzecz, a tu robią się 2 strony kłótni czy Alan Wake to syf czy nie, paranoja (lepiej krzyża poszlibyście bronić, a nie głupotami się zajmować)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
To jest tak skonstruowane że jeśli masz w konsoli ustawiony język na Polski to i gra będzie pl.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Problem rozwiązany, robią się opinie o grze kosz....
 

Do góry Bottom