Aliens vs. Predator - multiplayer

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
Na Aliens vs. Predator trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. SEGA stara się jednak umilić graczom oczekiwanie nowymi materiałami. Dostępny w rozwinięciu newsa filmik skupia się na rozgrywce wieloosobowej produkcji. Można posłuchać i zobaczyć jak będzie wyglądała zabawa w sieci. Przypominamy, że dzięki nowej odsłonie wcielimy się w przedstawicieli wszystkich trzech gatunków, ponieważ każdy z nich będzie posiadać swoją własną kampanię, ukazującą wydarzenia z różnych perspektyw. Fabuła przeniesie nas na planetę BG-386, gdzie koloniści odnaleźli tajemniczą piramidę, skrywającą mroczny sekret. Premiera w 2010 roku.

[YOUTUBE]S0slhCCQJvs[/YOUTUBE]

Źródło: Aliens vs. Predator - multiplayer | Aktualności
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Jak Mi wiadomo rasy są źle zróżnicowane,czyli:predatro to najsilniejsza postać,po tym jest Alien,a na końcu Marins.Mam nadzieje,że to jakoś poprawią.Czytałem też,że dodali tryb Piramidy(Coś jak Horda w GoW2)więc będzie co masowo rozwalać :D
Czekam na to
 

HunterPL

Banned
ja jestem na tę grę bardziej podjarany niż na cod 4 MW2 i BF Bad Company razem wzięte :D widziałem filmiki z bety i czytałem ostatni artykuł z CD-Action i ta gra na multi po prostu zmiażdży wszystko swoją innowacyjnością ja już wiem będę Predatorem napieprzał::D
 

maras92

Banned
Użytkownik
no rzeyczywiscie gra jest przeswietna, grafika w tej grze miazdzy
 

maniek666pl

Użytkownik
Użytkownik
niekoniecznie trzeba podchodzić do tego że źle są dopasowane. W trybie kampanii otrzymujemy praktycznie 3 różne gry, tak jak to było w AvP2 na PC, każda kampania to inne podejście, inna taktyka i styl gry :) A w multi, wcale nie było tak różowo że np predator to kozak a marine ma przechlapane. Kwestia stylu gry. Do dziś pamiętam jak z sąsiadem się łączyłem po lanie i graliśmy predator vs ludz albo obcy. Kozacko.

Fajnie by było gdyby zrobili możliwość gry na split screenie, takie mini polowanie na siebie :) Albo survival :)
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
To będzie świetna gra. Już nie moge się jej doczekac!!
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
no pewnie będzie świetna, ale robi ją SEGA, ale jak będzie tam muzyka w stylu tej z bayonetty lub virtua tennis to ja podziękuję;/
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
ale jak będzie tam muzyka w stylu tej z bayonetty lub virtua tennis to ja podziękuję;/
Błehłehłe no fakt, te tracki to taki śmiech na sali.

A jeśli chodzi o multiplayer to mam nadzieje ze bedzie równie świetny co w dwójce. Tam to coś jak L4D, znajdowało się dobrą pozycję i odpierało fale obcych( a te wyłażące nie wiadomo skąd). Gra była przednia.
 

maniek666pl

Użytkownik
Użytkownik
jeśli dobrze pamiętam to w 2 części tej wspaniałej gry muzyka była dynamiczna, zależnie od akcji zmieniała tempo i rodzaj. Fajnie jeśli w 3 też tak będzie...

np. Spokojna muzyczka idziemy sobie predziem a tu nagle muzyka przyspiesza, podnosi nam się puls bo wiemy że zaraz będzie jatka z obcymi. Zmieniamy tryby widzenia, panicznie oglądamy się za siebie...i nagle są :)
 

Socjo

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Jeśli chodzi o multiplayer to grywałem kiedyś w AvP2 na kompie i nawet dobrze mi szło, wybierałem Marines i albo z pulsa waliłem albo snajpą ciołem, ehh to były piękne czasy głównie grałem z klanem :: ::: :: [NoMercy] Home Site :: ::: :: i mimo że już nie jest aktywny to miło go wspominam. Jeśli powstanie jakiś klan to się łapie do rozgrywki. Hehe. Pozdrawiam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom