X360 Aliens vs Predator

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik


Nazwa: Aliens vs Predator
Data wydania: 19 lutego 2010
Gatunek: FPP, strzelanina
Multiplayer: Tak
Developer: Rebellion
Wydawca na swiecie: SEGA
Wydawca w Polsce: CD Projekt

Opis:
Gra która chwyciła 10 lat temu za serca graczy powraca na nową generacje. Wydarzenia rozgrywają się 30 lat po wydarzeniach trzeciej części Aliena, na skolonizowanej przez ludzi planecie. Rasa ludzka nie ma szans w bezpośrednim starciu z Obcymi czy Predatoremi dlatego wypada najgorzej w calej grze. Może i chodzenie i obawianie się w każdej chwili czy coś nas nie obserwuje ma swój urok, jednak to właśnie obcymi i Predatorem gra się najprzyjemniej.
Gra działa na autorskim silniku Zero Technology, który zapewnia bardzo dobry poziom graficzny.
Na uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo dobra gra światłem oraz cieniem.


Trailer:
Pegi:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mjetek

Użytkownik
Użytkownik
Dałem 6, ale...Stare, dobre AvP2 było super grą. Ile się pocinało przez sieć z kumplami :) Raptem po tylu latach info, że te samo studio robi nowe AvP. Można śmiało powiedzieć, że baaardzo czekałem ten tytuł, no i się zawiodłem. Wszystko jest nie takie jak być powinno. Prosty przykład. Grając predatorem powinno się kosić tych marinsów jak kotów, a czasami wystarczy popełnić jeden maultki błąd i jeden marins nas zabija. Ciągle trzeba wydawać te "rozkazy" i się bawić w kotka i myszke. Gra marinsem nie jest już tak straszna i w ogóle ten "pojedynek" z predatorem to chyba jakaś kpina. Czasami były momenty, że można było podskoczyć, ale "czasami" to zdecydowanie za mało. Nie zawiodły cutscenki z efektownym wykończeniem wroga, które są krwawe i widowiskowe, ale z drugiej strony głupie, bo jak nasz predator się bawi rinem, to drugi w nas strzela, a my nie możemy nic z tym zrobić. Wątpie, aby gra przypadła do gustu dla osoby, która wcześniej nie miała styczności z AvP. Z kolei fani serii aliena i predatora zagrają, ba nawet przejdą grę, ale z takim...niesmakiem...
 

Zgroza

Świeżak
Świeżak
O zgrozo przejście tej gry było tragedią, strasznie monotonna i liniowa fabuła. Nudno poprowadzone akcje, dlaczego producenci nie postarali się żeby zrobić lepszą grę ? Odgłosy też klapa w starych wersjach filmów były już lepsze efekty dźwiękowe na przykład tutaj Aliens vs predator. Kolejna sprawa że strasznie krótka ta gra wszędzie wychwalają a tu takie zawiedzenie co oni tutaj sobie myślą pisząc takie rzeczy ? Aliens gra roku ! Czy naprawdę tylko ja mam tak spaczony gust ? Tutaj kolejni maniakalni fani Dlaczego warto w to zagrać ? A tu jeszcze jeden Aliens mega gra ! Tutaj przynajmniej jeden normalny najgorsza gra roku !
 

Do góry Bottom