Alldebrid + Jdownloader = premium

scorps

Użytkownik
Użytkownik
Myślałem, że ten sposób jest znany (swojego czasu widziałem go nawet na xbox360iso), jednak okazało się że chyba tak nie jest, więc pomyślałem o napisaniu poradnika. Sposób ten daje możliwość osobom posiadającym zmienne ip, na pobieranie premium z większości popularnych serwisów hostingowych.

Potrzebujemy:
- najnowszą wersję beta programu jdownloader
- zmienne IP

1. Poberamy najnowszą betę programu jdownloader
Link:
2. Tworzymy adres e-mail
tu raczej nie ma co się za bardzo rozpisywać, bo każdy chyba wie jak utworzyć konto e-mail :cool:, ze swojej strony dodam jednak, że najlepiej tworzyć adres na portalu o2 Portal, bo można później tworzyć nowe "konta w koncie"

3. Alldebrid - tworzenie konta
wchodzimy na stronę AllDebrid: High quality unrestrained downloader, universal access, maximum connection speed.
dajemy "Create an account" na górze po prawej i rejestrujemy się
na koniec zostaniemy poinformowani że mamy sprawdzić skrzynkę pocztową

4. Aktywujemy konto
kiedyś, żeby pobierać w jdownloaderze nie trzeba było tego robić, teraz jednak jest to potrzebne, więc wchodzimy na swoją pocztę e-mail i klikamy w link aktywujący

5. Uruchamiamy jdownloadera i dodajemy konto
pamiętajcie że musimy uruchomić wersję beta, nie normalną


teraz przechodzimy do zakładki ustawienia (1.), po lewej przechodzimy do Wtyczki i dodatki --> Serwisy i konta premium --> Konta (2.), naciskamy dodaj konto (3.)



w okienku które się pojawi wybieramy serwis: Alldebrid.com i wpisujemy dane naszego konta (4.)

Jeżeli wszystko zrobiliśmy dobrze to powinno pisać w kolumnie stan "Account Valid" a na dole po lewej pojawi się ikonka z literką "A" (widać na screenie)

To tyle, mamy darmowe dwa dni na pobieranie premium z ok. 50 serwisów hostingowych.
Kiedy konto wygaśnie to zmieniamy IP, czyścimy historię, ciasteczka itd. i tworzymy nowe. Najlepiej robić to na innej przeglądarce niż tej którą używamy na codzień
 

Wedel

Użytkownik
Użytkownik
Czyli co 2 dni trzeba robić nowe konto pocztowe i na tym Alldebrid?
A jak zmienie IP przed skończeniem się tego premium to będzie działać czy też trzeba zakładać nowe konto?
 

scorps

Użytkownik
Użytkownik
tak jeden mail na jedno konto alldebrid
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Polecam wam wpisanie litery T przed linkiem np. www.fileserve.com/blablabla to napisz www.tfileserve.com/blablabla i będzie pobierać full laczem, ja pobieram przez idm :)

Wysłane z mojego HD2 za pomocą Tapatalk
 

Ralin

Użytkownik
Użytkownik
hm....... jak to dziala robie tak jak jest napisane dodaje do kolejki pozniej linki z turbobit i niestety nie dzialła trzeba czekać wtf???
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie mam takiego servera w jdownloaderze ;/
 

bankajos

Banned
you are not eligible to free tryout days but your account have been activated.

Mozna sobie to wsadzic w du**.
 

Do góry Bottom