Alter usługi

martin288

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem, nie mogę się zalogować do xbox live, gdy próbuje się zalogować mam komunikat że nie można połączyć i czy chce przetestować połączenie wtedy konsola przechodzi testy sieciowe i wyświetla się stan usługi live alter usługi, wiem że konsola napewno się łączyła i łączy z netem ponieważ jak nie jest zalogowana w żadnym profilu to wyświetla jakieś tam treści z netu w tym środkowym oknie. Moja sytuacja wygląda identycznie jak na tym filmie Xbox Live NOT Working (Service Alert) - YouTube
 

anachseamon

Świeżak
Świeżak
Mam to samo na stronie xbox live napisali ze pracuja nad naprawa problemu
 

look4s

Użytkownik
Użytkownik
i ja mam to samo, wie ktos co jest grane?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

look4s

Użytkownik
Użytkownik
Stan usługi Xbox LIVE
XBOX LIVE Service
Użytkownicy mogą mieć trudności z następującymi usługami:

Signing into Xbox LIVE from an Xbox console
Logowanie się w usłudze Xbox LIVE z witryny Xbox.com

Wiemy o istnieniu problemu i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość.
Zune
Użytkownicy mogą mieć trudności z następującymi usługami:

Nie będziesz mieć dostępu do witryny Zune.net (w tym forów Zune i witryny usługi Zune) oraz do rynku usług Zune ani możliwości zalogowania się w nich. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Przepraszamy za kłopot i dziękujemy za cierpliwość.

Wiemy o istnieniu problemu i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość.
Account Usługa działa
XBOX LIVE Marketplace Usługa działa
Matchmaking Usługa działa
Stan aplikacji
YouTube Dostępny i działa
Dailymotion Dostępny i działa
 

undercover20

Użytkownik
Użytkownik
No cóż, trzeba czekać :uncomfortableness:
 

look4s

Użytkownik
Użytkownik
niby tak tylko dlaczego czesc ludzi moze grac?
 

bongobialy90

Świeżak
Świeżak
Wiecie może czy już działa ?
 

look4s

Użytkownik
Użytkownik
nie dziala
 

look4s

Użytkownik
Użytkownik
działa już !
 

mac101

Świeżak
Świeżak
A może jest to związane z używaniem tych dwu dniowych darmowych kodów do xboxa co można zrobić ???
 

Do góry Bottom