• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Analogi same skręcają co robić?

BugMN

Banned
Użytkownik
Witam, mam xboxa tydzien, kupiony nowy, nowy pad. Gdy skieruje lewego analoga w lewy dolny róg i puszczę, to wtedy postać sama chodzi w kierunku lewy-dolny. gdy leciutko dotkne analoga to przestaje chodzic, co sie moglo stac? Pad ma tydzien!

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak konsola ma tydzień to idź oddaj pada na gwarancje do sklepu lub zgłoś naprawę do M$ chyba to będzie najszybsze i najlepsze rozwiązanie po co mieć zagwozdkę

tobi50

Świeżak
Świeżak
dla mnie to nie ma sensu oddawać na gwarancję bo bo będziesz musiała oddać cały sprzęt,nie lepiej kupić nowego lub naprawić samemu?

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja po miesiącu grania miałem już tak zjechanego pada, że lewa gałka nie wracała w ogóle na środek a prawa wracała tylko z pozycji dolnej, oprócz tego pozostał na niej prawie sam plastik. gram już na nim rok. jeśli ci się gałka zacina w tym roku, to musisz wyrobic, pad jest nowy, elementy jeszcze nie wytarte, może coś haczy

BugMN

Banned
Użytkownik
Ale takie coś się dzialo juz prawie od nowosci, i tylko na lewym analogu, i tylko wyłącznie jezeli skieruje w lewy-dolny róg i chodzi tak postać jakbym delikatnie naciskał analoga. Nie wiem czy oddać na gwarancję, bo nie wiem czy dadza mi nowego pada czy naprawia starego. Dodam, że nie zawsze jakby "lapało" z tym analogiem.

BugMN

Banned
Użytkownik
Zauważyłem, że gdy lekko puszczę analoga z tej pozycji to tak się dzieje, jeżeli rusze nim w ten lewy-dolny róg i normalnie puszcze zeby sam wrocil to ten "efekt" nie wystepuje.

BugMN

Banned
Użytkownik
W ogóle nie przeszkadza ;) Ale ja jestem lekko z natury "pedantyczny" pod względem takich rzeczy. Przeszkadza mi tylko, że wiem, że coś jest nie tak z tygodniowym padem.

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Ale takie coś się dzialo juz prawie od nowosci, i tylko na lewym analogu, i tylko wyłącznie jezeli skieruje w lewy-dolny róg i chodzi tak postać jakbym delikatnie naciskał analoga. Nie wiem czy oddać na gwarancję, bo nie wiem czy dadza mi nowego pada czy naprawia starego. Dodam, że nie zawsze jakby "lapało" z tym analogiem.
Microsoft nie naprawia padow, z automatu Twoj idzie na przemial a Tobie wysylaja nowego. Najlepsza opcja to wyslac poczekac 2 tyg (lipa jak masz tylko jednego- to sobie nie pograsz) i dostac nowke fungiel nie smigana :)

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Mi też się trafił taki pad z nową konsolą, a zauważyłem to grając w Forze Motorsport 2, przy ruszaniu auto ściągało w lewo. Po miesiącu użytkowania nic nie uległo zmianie i zadzwoniłem do MS i przysłali mi nowego pada bez wysyłania tego felernego :)

Do góry