Angielskie wersje Kinecta a gwarancja

soon44

Użytkownik
Użytkownik
Witam, przymierzam się do kupna Kinecta i mam pewne pytanie, mianowicie na allegro można spotkać pełno Kinectów z przejściówkami angielskimi czyli towar pochodzi z Anglii i jest sprzedawany w Polsce. Moje pytanie jest takie urządzenie w razie zepsucia,uszkodzenia itp nie ma problemu z gwarancją w Polsce ? Kilka osób w swoich aukcjach "zniechęca" do kupna Kinecta z przejściówką angielską ze względu na ten problem. Jest to taki chwyt czy rzeczywiście prawda ?
 

Robsio3

Użytkownik
Użytkownik
Być może gwarancje zapewnia Ci sprzedawca więc jeśli jest tak to nie masz się co martwić wysyłasz do niego a on dalej przekazuje na gwarancje.
 

soon44

Użytkownik
Użytkownik
z reguły sprzedawca na allegro to ktoś to ściągnął sprzęt sobie z Anglii, chciałbym wiedzieć jak wygląda sprawa autoryzowanej gwarancji
 

wieo

Użytkownik
Użytkownik
Witam
z tego co sie orientowalem dzwonilem nawet na infolinie M$ mila Pani mnie poinformowala ze trzeba zarejestrowas sprzet na stronie M$ i masz gwarancje nie zaleznie gdzie zostal kupiony kinect, Pani rowniez potwierdziła ze nie jest potrzebny paragon, wg mnie wielkie uznanie dla M$ za takie praktyki :D przeciez ich sprzet nikt nie zrobił sobie go w garazu i pozniej zada naprawy :D - podobnie jest z konsolami jak sie zepsuje zglaszasz naprawe przujezdza kurierr zabiera sprzet do serwisu :)

dla pewnosci proponuje tel do pomocy technicznej :D jako nieliczni maja rowniez 0800 czyli calkiem darmowe polaczenie to tez mnie zaskoczylo :D

Pozdrawiam
Wiechu
 

Do góry Bottom