Anonymous: "Jesteśmy potężniejsi od polskiego rządu"

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Baca

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję że nie podpisza acta ale jak dla mnie grożenie grupy hakerów rządowi to nie jest dobre rozwiazanie. To nie jest dobry sposób na przekonanie naszego rządu do nie podpisania ACTA.
 
W

Wilk14

Guest
Sądzę ,że to napieranie ze strony hakerów nic nie da.
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się, że całą sprawę warto spojrzeć szerzej, niż tylko w odniesieniu do ACTA. Oto bowiem mamy kolejny, modelowy wręcz przykład, kiedy polski rząd stawia wyżej dobro wielkich koncernów nad dobro własnych obywateli. Jestem starszy niż większość użytkowników tego forum, i wychowywałem się w tak zwanej komunie.. Obserwując działania obecnego rządu mam wrażenie, że ci ludzie dążą do przywrócenia w Polsce systemu totalnie kontrolującego poczynania obywatela. Co najsmutniejsze, kiedyś premier i ministrowie stali po stronie Solidarności. Wystarczyło kilkanaście lat, pojawiły się fuchy, kasa, stanowiska, koka, drogie dziwki i luksusowe samochody - i już nie bronią najbiedniejszych, już zwykły człowiek nie ma dla nich znaczenia. Nie zamierzam tutaj zaczynać politycznych dyskusji, ale dla mnie jest to najgorszy rząd w Polsce od momentu odzyskania wolności. Takiego nagromadzenia kłamstw, takiego cynizmu, takiego lekceważącego stosunku do własnego Narodu, ja nie pamiętam. Lawinowo rośnie zadłużenie państwa, wyprzedano już praktycznie wszystko, co się tylko dało. Prezydent ginie w katastrofie, a nasze państwo po dwóch latach załatwiło z Rosjanami budowę wiaty na wrakiem !!! Seria dziwnych samobójstw ( Lepper ), karygodne konflikty w prokuraturze - a to tylko część, i to niewielka. W dodatku to nieprawdopodobna wręcz chęć bycia bardziej europejskim niż polskim, ślepe zapatrzenie w UE bez względu na to, czy jest to dla nas dobre czy nie. Jakby tego było mało, sięgnięto po Internet. To się musiało wydarzyć, bo przecież każda władza mająca totalitarne zapędy, nie może pozwolić sobie na istnienie prawdziwie wolnego medium. Panowie z rządów i zarządów potrzebują jeszcze więcej miliardów, jeszcze więcej informacji, i jeszcze więcej kontroli.
Nie mam złudzeń, żadna grupa hakerska nie jest w stanie wygrać walki z rządami. Ale my możemy ich wspomóc w walce, bo ciągle mamy jeszcze broń, której boją się nam odebrać. Ta broń to głos wrzucony do urny. Nie musimy głosować na te same mordy, nie musimy oglądać tych samych tłustych, świńskich ryjów. Są ludzie, których nie wstyd wybrać, i dla których są inne wartości niż kasa i stołki. Pytanie tylko, czy my jesteśmy zdolni do takiego wysiłku? Czy za miesiąc cała sprawa nie przycichnie, każdy zapomni co to ACTA, i uzna, że szkoda nerwów?
To właśnie dlatego oni wygrywają : bo nam się nie chce, i już nam nie zależy...

Oczywiście, zgadzam się z tobą, jednak nawiążę do wyborów. Tutaj niestety sprawa nie jest taka prosta, za pewne widziałeś co się działo podczas kampanii wyborczej Kaczyńskiego. Wszystkie starsze osoby idą w zaparte za nim. Dlaczego? Bo stracił brata w katastrofie. Oczywiście nie mam zamiaru obrażać osób starszych, ale nie myślą one o konsekwencjach swoich wyborów. Do tego wszystkiego dochodzą ludzie z mniejszych miejscowości, czy wsi. Sam na własne oczy i uszy przekonałem się, że tak jest. 90% wsi u mojej babci głosowało właśnie za PISem z w/w pobudek. Ja natomiast sam mieszkam w mieście, niedaleko stolicy i tutaj zdania są już bardziej podzielone, jednak bitwa toczy się głównie pomiędzy PO, a PIS. W całym tym zamieszaniu tracą zazwyczaj ludzie młodzi, którzy chcą zmian. Niestety.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Littbarski już nie będę cytował ale masz w 100% rację druteron ty również starsi ludzie głosują na PIS ci młodsi i niby mądrzejsi na PO no ale co to całe ACTA i wielkie zamieszanie w innych sprawach serwuje nam PO ! A nie PIS choć i tych też nie lubię, przyznam się ale na ostatnich wyborach wybrałem mniejsze zło PO (tak wtedy uważałem) nie wiem czy głosowanie na PIS nie było by lepsze i się nie dowiem, ale w następnych wyborach już nie ma na kogo głosować, Littbarski wskaż mi ludzi na których według ciebie warto głosować bo ja takich nie widzę, i prawda jest jedna rząd ma nas głęboko w *****, dlatego oby ludzie pamiętali przy następnych wyborach o całej tej sprawie, może warto dać szansę mniejszym partią bo aktualny rząd nie liczy się już nawet z naszym głosem, wcześniej pisałem o tym że Anonymous mogą w pewnym momencie nam zagrozić sięgając po władze, wiecie co niech sięgają wolę już grupę hakerów walczących o wolność niż grupę oszustów którzy mają mnie w *****.

Edit
No nie wydolę tak mnie nosi przez ten nasz rząd, dobrze że nie mieszkam w Warszawie bo nie wiem co bym zrobił.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Niemcy odstąpili od Acta a kochana Polska nie..
 

kussiek

Banned
Użytkownik
Jak wprowadzą ACTA to nie będzie ściągania gier ? :(
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
@kussiek Co za prymitywny człowiek z Ciebie...

Słyszeliście co prokuratura mówiła o Anonymous? Że będą ich ścigać :D Myślałem, że się zesikam ze śmiechu :D
 

seazonpl

Użytkownik
Użytkownik
Zacytuję słowa pewnego publicysty: "Umowa ACTA powstała bez dyskusji.Ale z kim miała być dyskutowana? Ze złodziejami?" Dzisiaj w wiadomościach była przemowa Tuska na jakiejś konferencji, powiedział, że ACTA już w zeszłym roku była uzgadniana i wszyscy o tym dobrze wiedzieli.
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
26 podpiszą ACTA, a rok później pewnie zakaz sprzedaży i kupna używanych gier, filmów itp.
 

x360gltich

Użytkownik
Użytkownik
Po co głosowaliśmy na donka i bronka? :mad:
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Żeby się tylko nie okazało,że tylko Polska podpisze to Acta.
 

x360gltich

Użytkownik
Użytkownik
Żeby się tylko nie okazało,że tylko Polska podpisze to Acta.
Dużo krajów już podpisało.
 

pajak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po co głosowaliśmy na donka i bronka? :mad:
Żeby generale. Jarek nie rządził :D.

W tych wyborach głosowałem na "PO". Nie pałam, do nich jakąś sympatią, ale wybieram mniejsze zło. Jeżeli ACTA przejdzie to o moim głosie mogą sobie pomarzyć. Mam nadzieję, że Anonimowi dadzą radę, ale to raczej nierealne. Myślicie, że takie mocarstwa jak U.S.A czy Japonia boją się kilku hakerów? ACTA przejdzie, Anonymous nie wygra tej bitwy, ale kto wie jak potoczą się losy wojny?

Najlepsze w tym jest to, że za ściągnięcie filmu czy durnej gry możesz trafić do paki (albo kaucja). Takimi rzeczami oni się zajmują (pieniądze), niech sobie mordercy i gwałciciele, chodzą wolno . . .

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartas225

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś pisał, że Niemcy odstąpiły od podpisania umowy. Wydaje mi się, że aby coś takiego weszło w życie, to umowę muszą podpisać wszystkie kraje UE? Jeśli tak, to gitara - ACTA nie przechodzi. Jeśli nie, to jesteśmy w *****, bo tusk wyraził zgodę na podpisanie tego czegoś. Co do anonimowych, to z tymi tajnymi dokumentami chyba blefowali... Już potwierdzono podpisanie ACTA, a dokumentów jak nie ma, tak nie ma :/
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Żeby generale. Jarek nie rządził :D.

W tych wyborach głosowałem na "PO". Nie pałam, do nich jakąś sympatią, ale wybieram mniejsze zło.
hahahaa

A co do ACTA, to już przesądzone, jedynym wyjściem są demonstracje uliczne !
 

D3N

Użytkownik
Użytkownik
Ponoć 6 krajów musi ACTA nie podpisac by lipa z tego była obo się tych sześć krajów z EU znalazło by było jak dawniej od jakiegos czasu nic niejest po staremu gnębi mnie to ;/;/;/
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Nie no , nie ma co , kozaki ! ^^
Szacunek dla nich.
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Ponoć 6 krajów musi ACTA nie podpisac by lipa z tego była obo się tych sześć krajów z EU znalazło by było jak dawniej od jakiegos czasu nic niejest po staremu gnębi mnie to ;/;/;/
A gdzie to jest napisane?
BTW
Kiedy na forum odpalam NOWE POSTY i widzę ten szyld, czyli tytuł tematu "Jesteśmy potężniejsi od polskiego rządu", to wybaczcie, ale ogarnia mnie śmiech : )
 

DamiannPL

Użytkownik
Użytkownik
A ty biedy szary Panie Kowalski czytaj dalej......
Siedzie sam od 4 dni na Twitter i z tego co wiadac oni nie odpuszcza(Anonymous).
Maja dane na polityków .... Boże błogosław nas internatowy...
SLD pozamykało strony internetowe ...dlaczego ? na kogoś musimy glosować , i taki mały Pan Kowalski poczyta w necie ze SLD dało protest. IDZIEMY ZA SLD ONO NAS BRONIŁO , a to (g)kupa prawda chwyt polityczny.



PANIE KOWALSKI CHCESZ LICZYĆ NA POLITYKA ZE OBRONI TWÓJ KRAJ ??
IDŹ NA PROTEST BO POLSKA TO MY LUDZIE , ANIE ŚWINIE W ŻADZIE
 
T

Turin

Guest
Offtop, ale temat o zamknięciu Filesonica jest zamknięty. Co o tym sądzicie? - > Coming Soon...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom