Anti-aliasing w xbox360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mav571

Użytkownik
Użytkownik
Ja to ma wyglądać. Bo u mnie to jakieś białe obrysy :/ Najbardziej to widać w Medal of Honor Airborne w menu na samolotach. Po prostu tragedia :/ Połączyłem przez HDMI i Component 720p i 1080i ale zawsze to samo.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Anti-aliasing w xbox360

Jaki masz TV jaka reakcja itp. napisz to wszystko
 

mav571

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Anti-aliasing w xbox360

Tv to Samsung LE27S71B. Tak jak napasałem łączyłem przez component i hdmi. Tv pokazuje ze xbox poprawnie zmienia rozdziałkę i widać, że się zmieniła ale w grach nadal takie białe obrysy :/
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Anti-aliasing w xbox360

przeo_91 napisał:
Jaki masz TV jaka reakcja itp. napisz to wszystko
z tego co wiem to 8ms , 27 cali , S czyli najnizsza polka samsungow , 71 czyli model stary , nic wiecej nie wiem. w kazdej grze masz te bialy obrysy? moze jakies opcje masz powlaczane typu poprarwianie filmow, red szumu ?
 

mav571

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Anti-aliasing w xbox360

Mam podpiętego tez kompa i on nie ma takich problemów więc to raczej wina xboxa
Podłączyłem x do drugiego tv też lcd i tak samo. Zrobiłem nawet fotki.
Fotki z gears of war i medal of honor





Teraz pytanko. Czy to ma tak wyglądać??
 

mav571

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Anti-aliasing w xbox360

Hej, nikt nie może powiedzieć czy to tak ma wyglądać? :'(
 

BFG

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Anti-aliasing w xbox360

heh sluchaj tak napewno nie ma byc cos z konsolka masz. Bawie sie troche grafika 3d i powiem ci ze takie biale linie sa na poczatku renderingu przy wygladzaniu obrazu. Wiec wydaje mi sie ze konsolka cos zaczyna a nie konczy dlatego takie cos masz
 
P

Piri001

Guest
Odp: Anti-aliasing w xbox360

To raczej nie wina konsoli ale jezeli na innych tv jest to samo to oznacza ze masz cos z czipem skalujacym (on jest odpowiedzialny za wysylanie obrazu ) . A sprawdzales X na innym kablu???
 

mav571

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Anti-aliasing w xbox360

Sprawdzałem na oryginalnym componencie i hdmi alphard da vinci (innego nie mam)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Anti-aliasing w xbox360

A czy czasem filtr grzebieniowy w telewizorze nie jest po czesci za takie cos odpowiedzialny?
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Anti-aliasing w xbox360

To wina konsoli, pisał że sprawdzał na innym TV i że pod PC jest normalnie.. Kolnola do M$ albo serwisu..
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Anti-aliasing w xbox360

Jak sie ma mocnego PC to wszystko da rade w ustawieniach zatuszowac, takze nie sugerowalbym sie tym. Ale faktycznie na tych fotkach nieciekawie to wyglada.
 

mav571

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Anti-aliasing w xbox360

A w jaki sposób reklamować konsole i co do tego jest potrzebne?
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Anti-aliasing w xbox360

mav571 napisał:
A w jaki sposób reklamować konsole i co do tego jest potrzebne?
najpierw trzeba odwiedzic ta strone http://x360iso.org/index.php?action=search :)
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Anti-aliasing w xbox360

obczaj to:
http://x360iso.org/index.php?topic=1460.0

Dzwoń do nich, pogadaj o reklamacji i ci wszystko wytłumaczą. Przyślą kuriera za free i odsyłasz konsolę. Ważne by nie było w niej grzebane (np. przeróbka) bo wtedy każą płacić 400-500zł za kuriera ;)
 

mav571

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Anti-aliasing w xbox360

podobny problem opisany jest tutaj jako problem z antialiasingiem
http://kotaku.com/gaming/xbox-360/xbox-360-anti-aliasing-issues-146566.php
 

Zygula

Świeżak
Świeżak
Hdmi

Ja tez mam problem z xboxem. Najpierw grałem ja kupiłem xboxa na zwykłym tv.
Pozniej poszłem do sasiada pograc na xboxie ale on mial juz LCD LG HD Ready.
Gralismy pod HDMI normalnie, pozniej znowu gralem na swim zwyklym az do teraz kiedy dostalem wrescie swoj LCD LG FULL HD 1080p 1080i itp ma wszytko.
Ale jak podłaczam pod HDMI to nie działa niema obrazu ani dzwieku jak podlacze pod component to dziala wszytko rozdzielczosc 1920x1080 i smiga ladnie na composite tak samo na HDTV tez tylko nie na HDMI probowalem wszytkiego resetowałem ustawienia konsoli i wg nic nie pomaga.
Aha i mam pytanie czy w grach na xbox brakuje troche anty alising bo mam slaby wszytko mam poszczepione na filmikach na youtube kazda gra ma zajeb... grafe a ja na Xbox na full HD niemam takiej super wszytko jest poszczepione.... przypominam ze na ostrosci w TV 0 czy 100 i tak tak samo.
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Ja tez mam problem z xboxem. Najpierw grałem ja kupiłem xboxa na zwykłym tv.
Pozniej poszłem do sasiada pograc na xboxie ale on mial juz LCD LG HD Ready.
Gralismy pod HDMI normalnie, pozniej znowu gralem na swim zwyklym az do teraz kiedy dostalem wrescie swoj LCD LG FULL HD 1080p 1080i itp ma wszytko.
Ale jak podłaczam pod HDMI to nie działa niema obrazu ani dzwieku jak podlacze pod component to dziala wszytko rozdzielczosc 1920x1080 i smiga ladnie na composite tak samo na HDTV tez tylko nie na HDMI probowalem wszytkiego resetowałem ustawienia konsoli i wg nic nie pomaga.
Aha i mam pytanie czy w grach na xbox brakuje troche anty alising bo mam slaby wszytko mam poszczepione na filmikach na youtube kazda gra ma zajeb... grafe a ja na Xbox na full HD niemam takiej super wszytko jest poszczepione.... przypominam ze na ostrosci w TV 0 czy 100 i tak tak samo.
Tak na xbox'e zawsze jest dosc słaby AA zazwyczaj 2x no czasami 4 x
 

Toczygroszek

Użytkownik
Użytkownik
BFG, to na pewno nie jest wina konsoli.

Jest to normalne zjawisko przy graniu na większych ekranach. Nie przejmuj się, tak ma być, usiądź sobie troszkę dalej od monitora i wszystko będzie ok.

Muszę Ci się przyznać, że kiedyś też narzekałem na AA, oraz poszarpane cienie, zmieniłem nawet konsolę, ale to był mój błąd.

Wszystko zależy od monitora i kabla. Spróbuj pograć na kablu VGA, wtedy grafika jest ciut mniej szczegółowa, za to postrzępienia są mniejsze.

Moim zdaniem nie powinieneś zakrzątać sobie głowy i nawet myśleć o oddawaniu konsoli Microsoftowi.

Najlepszym wyjściem z sytuacji jest podłączenie 2 konsol, tymi samymi kablami, do tego samego TV i porównanie jakości grafiki. Znajdź w okolicy kogoś, kto ma XBOXA i poproś o możliwość porównania.

Mam nadzieję, że pomogłem, trzymaj się.
 

gabhor

Użytkownik
Użytkownik
BFG, to na pewno nie jest wina konsoli.

Jest to normalne zjawisko przy graniu na większych ekranach. Nie przejmuj się, tak ma być, usiądź sobie troszkę dalej od monitora i wszystko będzie ok.

Muszę Ci się przyznać, że kiedyś też narzekałem na AA, oraz poszarpane cienie, zmieniłem nawet konsolę, ale to był mój błąd.

Wszystko zależy od monitora i kabla. Spróbuj pograć na kablu VGA, wtedy grafika jest ciut mniej szczegółowa, za to postrzępienia są mniejsze.

Moim zdaniem nie powinieneś zakrzątać sobie głowy i nawet myśleć o oddawaniu konsoli Microsoftowi.

Najlepszym wyjściem z sytuacji jest podłączenie 2 konsol, tymi samymi kablami, do tego samego TV i porównanie jakości grafiki. Znajdź w okolicy kogoś, kto ma XBOXA i poproś o możliwość porównania.

Mam nadzieję, że pomogłem, trzymaj się.
Zważywszy na liczbę twoich postów i GS raczej uważałbym ze stwierdzeniem : " to na pewno nie wina konsoli" oraz " Jest to normalne zjawisko przy graniu na większych ekranach". ??? Co to jest ??? Mam 50" plazmę i żadnych podobnych efektów wizualnych nie widziałem !!!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom