anulowanie kupna wersji cyfrowej gry

ttb

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam

Ktoś się orientuje czy jest taka możliwość?
Nie było mnie w domu a dziecko sobie kupiło grę (paypala miałem podpiętego pod konto xboxowe)
W otrzymanym mailu potwierdzającym zakup od microsoftu jest następująca informacja:

"Specjalna uwaga dotycząca klientów korzystających z cyfrowej karty podarunkowej: zamówienie na cyfrową kartę podarunkową można anulować do 14 dni po jej wysłaniu lub do momentu jej użycia, zależnie od tego, które zdarzenie wystąpi jako pierwsze.
Dziękujemy!

Microsoft"

tylko co to znaczy "cyfrowej karty podarunkowej"
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pisz do M$ ;ub zadzwoń na infolinię.
 

ttb

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dzięki za podpowiedzi. I jeszcze takie pytanie - czy microsoft używa jeszcze poczty elektronicznej, bo szukam szukam i nie mogę znaleźć maila pod którego mógłbym zgłosić ten "problem"??
 

warone

Banned
Użytkownik
Pomimo jasnego zapisu w regulaminie ze nie zwracają kosztów jezeli zakupisz PREORDER gry czasami udaje się dokonać zwrotu pieniędzy i anulować zakup ale na konto Xbox live nie na konto bankowe .Nic nie tracisz pisząc do nich .
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeśli zrobisz preorder i zaznaczysz że to preorder to oddają hajs bez pytania. Jeśli to nie jest już preorder wystarczy wymyślić wiarygodną bajkę i też oddadzą. Kasę oddają tam skąd wzięli czyli jak z karty to na karte itd.
 

Do góry Bottom