ap 2,5, nowy dash, przeróbka 1,6

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
witam mam kilka pytań przejrzalem duzo tematów na tym forum ale nie znalezlem satysfakcjonującej odpowiedzi prosze o pomoc i wyrozumiałość, a więc mam przeróbke 1,6 i korzystam z metody 3 dash aby grać w gry z zabezpieczeniem 2,5, nowe gry wymagają aktualizacji dasha takze jeśli zaktualizuje dash strace możliwość gry z ap 2,5 ale bede mogł normalnie uruchamiac nowe gry bez ap 2,5? a więc podsumowując mam przeróbke 1,6 i najnowszy dash przerabiam gre na wave 3 i gram we wszystkie gry prócz tych z ap 2,5? czy nowy dash jakos blokuje i nie uruchomie nowej gry nawet jesli nie ma ap 2,5? prosze o pomoc, bo to zabezpieczenie narazie mają tylko 3 gry a na tych tytułach mi nie zależy takze wolałbym zostac przy 1,6. Czy zabezpieczenie ap 2,5 bedzie w przyszlości do nowych gier dodawane? bo narazie o tym nie słychać. dziekuje i prosze o odpowiedz
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
ap25 będzie wprowadzane we wszystkich grach
Wgraj lt+ i będziesz miał spokój
 

rafciu

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli zaktualizujesz dasha stracisz możliwość grania w gry z ap 2.5 ale będziesz mógł grać w gry z wave 10 które nie będą miały owego zabezpieczenia.Dash z bulleta blokuje assasina bh,nfs i fable. Ile gier w przyszłości będzie miało to zabezpieczenie to nie wiadomo jak na razie.
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
A czy ten dash najnowszy z bulletstorma blokuje też bulletstorma ?
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
moze inaczej mam przeróbke 1,6 nowe gry wymagają aktualizacji dasha jesli zaktualizuje dash do najnowszego co przy tym trace? rozumiem, ze przy najnowszym dashu metoda 3 dashów przestanie działać ale czy coś po za tym? slyszalem ze najnowszy dash wgrywa ap 2,5 do gier także co po aktualizacji nie pogram sobie wogole na konsoli?
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po aktualizacji do 12625 stracisz możliwość grania w NFS:HP, AC:B, Fable 3, CoD:BO, CoD: MW2, Halo:Reach.
Bulletstorm będzie działał bo nie ma AP 2.5
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
ok dzieki takze jesli bede chcial pograć w najnowsze gry bede musiał zrezygnować z tych 6 tytułów? a więc najnowsza aktualizacja sama uaktywnia ap 2,5? bo chyba w call of duty nie bylo tego zabezpieczenia? a wiec w przyszlosci to grono z ap 2,5 moze sie powiększyć? a wiec w przyszlosci to grono z ap 2,5 moze sie powiększyć tzn aktualizacja doda 2,5 do gier ktore go wczesniej nie miały?
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
ponawiam prozbe o odpowiedz na moje pytanie powyzej i juz wiecej nie zawracam gitary ;) pozdrawiam
 

serwer

Świeżak
Świeżak
ok dzieki takze jesli bede chcial pograć w najnowsze gry bede musiał zrezygnować z tych 6 tytułów? a więc najnowsza aktualizacja sama uaktywnia ap 2,5? bo chyba w call of duty nie bylo tego zabezpieczenia? a wiec w przyszlosci to grono z ap 2,5 moze sie powiększyć? a wiec w przyszlosci to grono z ap 2,5 moze sie powiększyć tzn aktualizacja doda 2,5 do gier ktore go wczesniej nie miały?
Jak zainstalujesz najnowszy dash to musisz zrezygnować z grania w te tytuły, albo przerobić na LT+ i spatchować te gierki.
Ta aktualizacja uaktywnia ap2.5 w 3 grach, w których wcześniejszych "nie było" tego zabezpieczenia.
Może się to grono powiekszyć, poprzez kolejną aktualizacje,lub wydanie nowych gier z tym zabezpieczeniem.

najlepsze byłoby przerobienie na LT+.
 

wojciechowski41

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam podłącze sie do tematu , jak przerobić do wersji LT+
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
iść do kogoś kto się zna ....
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witam podłącze sie do tematu , jak przerobić do wersji LT+
Zgodnie z metodą do swojego modelu napędu
 

wojciechowski41

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może coś wiecej czy za pomocą dashfleszer tego nie zrobie ??
Naped liteon ixtreme lt_v1.1
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
jak coś to jungle flasher........
 

Do góry Bottom