• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Ap 2.5

maly110

Użytkownik
Użytkownik
#1
Witam chciałbym się dowiedzieć po czym poznać można czy gra ma AP 2.5?
 
#2
Tego nie rozpoznasz. Po prostu każdą grę ściągniętą przepuszczasz przez program abgx. Gry które do tej pory dostały ap25: NFS:HP, Fable III, AC:B, COD:MW2 i BO, Halo Reach. Jedyny sposób na rozpoznanie ap25 to po wypaleniu płyty i próbie jej uruchomienia robi się czarny obraz płyta się kręci w napędzie i xbox się zawiesza.
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#4
To rozpoznanie AP 2.5 po " czarnym obrazie i zawieszce " to tylko na LT+. Na innych firmware'ach napędu gra Ci się po prostu nie uruchomi wywalając błąd odczytu płyty.
 


marian360

Świeżak
Świeżak
#6
Jedno pytanie przerobiłem dwie konsole Lt+ obie liteony pierwszy V1 drugi V3 na pierwszej chodzą mi wszystkie gry jakie posiadam natomiast na V3 Assasins Ok , NFS HP2 Ok, ale Halo Reach CoD MW2 i CoD Black OPS \Czarny ekran i zawieszka. Wiem ze nie wchodzą mi bo lt+ nie przepuszcza zabezpieczeń ale dlaczego na pierwszej konsoli chodzą te gry???
Dzieki za odpowiedź. Gdy sprawdzam ABGX gry które mi nie chodzą oczywiści pokazuje błędy AP 2.5.
Pozdrawiam.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
#7
Bo gry nie maja patchy.

Na pierwszej konsoli masz dash starszy jak 12625 i tam patche niepotrzebne. Na drugiej za to masz 12625 i ten juz wymaga patchy w tych grach.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

marian360

Świeżak
Świeżak
#8
Czyli żeby zagrać w te gry na drugiej konsoli muszę zrobić obrazy z moich płyt spatchować abgx i nowy obraz nagrac ponownie na płyte dobrze rozumiem. A co do dasha masz 100%. Dzieki za odpowiedź pozdrawiam.
 
Do góry