Ap 2.5

maly110

Użytkownik
Użytkownik
Witam chciałbym się dowiedzieć po czym poznać można czy gra ma AP 2.5?
 
Tego nie rozpoznasz. Po prostu każdą grę ściągniętą przepuszczasz przez program abgx. Gry które do tej pory dostały ap25: NFS:HP, Fable III, AC:B, COD:MW2 i BO, Halo Reach. Jedyny sposób na rozpoznanie ap25 to po wypaleniu płyty i próbie jej uruchomienia robi się czarny obraz płyta się kręci w napędzie i xbox się zawiesza.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
po skanie z abgxa
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To rozpoznanie AP 2.5 po " czarnym obrazie i zawieszce " to tylko na LT+. Na innych firmware'ach napędu gra Ci się po prostu nie uruchomi wywalając błąd odczytu płyty.
 

DANMAR

Banned
po skanie z abgxa
Dokładnie,przepuść obraz przez abgx i tam masz info czy gra posiada AP25. Szkoda nagrywac gre zeby to sprawdzac.
 

marian360

Świeżak
Świeżak
Jedno pytanie przerobiłem dwie konsole Lt+ obie liteony pierwszy V1 drugi V3 na pierwszej chodzą mi wszystkie gry jakie posiadam natomiast na V3 Assasins Ok , NFS HP2 Ok, ale Halo Reach CoD MW2 i CoD Black OPS \Czarny ekran i zawieszka. Wiem ze nie wchodzą mi bo lt+ nie przepuszcza zabezpieczeń ale dlaczego na pierwszej konsoli chodzą te gry???
Dzieki za odpowiedź. Gdy sprawdzam ABGX gry które mi nie chodzą oczywiści pokazuje błędy AP 2.5.
Pozdrawiam.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Bo gry nie maja patchy.

Na pierwszej konsoli masz dash starszy jak 12625 i tam patche niepotrzebne. Na drugiej za to masz 12625 i ten juz wymaga patchy w tych grach.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

marian360

Świeżak
Świeżak
Czyli żeby zagrać w te gry na drugiej konsoli muszę zrobić obrazy z moich płyt spatchować abgx i nowy obraz nagrac ponownie na płyte dobrze rozumiem. A co do dasha masz 100%. Dzieki za odpowiedź pozdrawiam.
 
Nie musisz tylko przepuścić obraz przez abgx żadnego nowego obrazu robić nie musisz.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nie musisz tylko przepuścić obraz przez abgx żadnego nowego obrazu robić nie musisz.
tak?????
i abgx dogra mu pache do nagranej juz płyty?????
 

Do góry Bottom