Apel „DLA LAURY”

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Dnia 07 lipca 2010 urodziła się nam kochana córeczka o imieniu Laura. Niestety nasza dziewczynka jest bardzo chora – cierpi na niezidentyfikowaną chorobę upośledzającą pracę wszystkich mięśni jej małego ciała. Choroba powoduje niedorozwój mięśni rączek, nóżek i karku, a także zaburza pracę narządów wewnętrznych takich jak płuca, żołądek i jelita. Laura nie może samodzielnie oddychać – musi być poddana sztucznej wentylacji poprzez podłączenie do respiratora. Nie może też całkiem samodzielnie jeść – jej karmienie musi być wspomagane poprzez sondy i kroplówki. Całe ciało Laury wykazuje mocno obniżone napięcie mięśniowe. Mimo, że nasza córeczka niedawno przyszła na świat, jest już bardzo mądrą dziewczynką – jej mózg rozwija się niezwykle szybko, dlatego z każdym dniem jest ona coraz bardziej świadoma swojego cierpienia.

Lekarze w Polsce, jak dotąd, nie są w stanie nam pomóc – nie udało się zdiagnozować choroby, powodującej tak ciężki stan naszego dziecka. Dlatego też chcemy szukać pomocy również poza granicami kraju. Ponadto pragniemy zapewnić naszej córeczce codzienną specjalistyczną rehabilitację, gdyż tylko to daje jej nadzieję na walkę z chorobą i w przyszłości na w miarę „normalne” życie.

Niestety walka o życie i zdrowie naszej córeczki wiąże się z ogromnymi nakładami finansowymi – kosztowna jest zwłaszcza długotrwała rehabilitacja. Dlatego też zwracamy się do wszystkich Ludzi Dobrej Woli z prośbą o wsparcie. Pomocy finansowej można udzielać poprzez wpłaty na konto fundacji „Rodzina Nadziei” (poniżej załączamy numery kont). Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc. Prosimy także o przesłanie tego apelu do jak największej liczby innych adresatów – każda złotówka przeznaczona na ratowanie naszej córeczki jest dla nas bezcenna.

Emilia Wilgosz-Kotowska i Roman Kotowski,
rodzice małej Laury
KONTO FUNDACJI „RODZINA NADZIEI”:
Wszystkich wpłat należy dokonywać koniecznie z dopiskiem „DLA LAURY”


Fundacja "Rodzina Nadziei"
ul. Grottgera 25
80-311 Gdańsk
Kredyt Bank SA O/Sopot

Konto stworzone dla Laury do wpłat krajowych:
Nr konta: 45 1500 1706 1217 0006 3026 0000 z dopiskiem “DLA LAURY”

Konto stworzone dla Laury do wpłat zagranicznych:
Nr konta: PL 45 1500 1706 1217 0006 3026 0000 KRDBPLPW z dopiskiem “DLA LAURY”

Aby przekazać 1% podatku na pomoc Laurze, w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym należy wpisać kwotę odpowiadającą 1% podatku oraz dane:
Fundacja "Rodzina Nadziei"
Nr konta 93 1500 1706 1217 0001 1229 0000
KRS: 0000068136
z dopiskiem ''DLA LAURY”.

W załącznikach dokumenty jakie dostałem na maila.



 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
Proponuję to podkleić na główną.
 

slim3000

Użytkownik
Użytkownik
Proponuję to podkleić na główną.
Ja tez
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Link na głownej dodany
 

ufoludekcrezy

Użytkownik
Użytkownik
Współczuje rodzicom i małej.. Wyrazy współczucia.
 

aerO^

Użytkownik
Użytkownik
Ja rozumiem wszystko i nie jestem bezdusznym skur... ale przepraszam bardzo jak się ta strona nazywa i o czym ona jest ? Poprzednia akcję rozumiałem , bo właśnie była fajnie związana z tą stroną , ale teraz ? Jestem na pajacyku czy na forum o xboxie?
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Ja rozumiem wszystko i nie jestem bezdusznym skur... ale przepraszam bardzo jak się ta strona nazywa i o czym ona jest ? Poprzednia akcję rozumiałem , bo właśnie była fajnie związana z tą stroną , ale teraz ? Jestem na pajacyku czy na forum o xboxie?
Forum jak forum, ale bądźmy ludźmi, czasami można odejść od xbox'a i komuś pomóc :]


//ortografia się kłania //@k

Edit #1
Bardzo przepraszam za te ortografie :p jakoś tak wyszło :D

To może tak przy okazji zrobimy zrzutkę na słownik ortograficzny dla ciebie?
Bardzo zabawne, a jednocześnie piękny OffTopic
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
Forum jak forum, ale bądźmy ludźmi, czasami można odejść od xbox'a i komuś pomuc :]
Dokładnie. Apel rozsyłany jest hurtem na duże fora. Wyrazy współczucia.
 

Mulencja

Użytkownik
Użytkownik
Forum jak forum, ale bądźmy ludźmi, czasami można odejść od xbox'a i komuś pomuc :]
To może tak przy okazji zrobimy zrzutkę na słownik ortograficzny dla ciebie?
 

banan1996

Banned
Sory, ale w tym tekście
Ja rozumiem wszystko i nie jestem bezdusznym skur... ale przepraszam bardzo jak się ta strona nazywa i o czym ona jest ? Poprzednia akcję rozumiałem , bo właśnie była fajnie związana z tą stroną , ale teraz ? Jestem na pajacyku czy na forum o xboxie?
jest sporo racji.
Tamta akcja była spoko, bo się tyczyła czegoś w czym to forum jest mocne i dzięki temu było wielkie zainteresowanie. A teraz zobaczyli, że się zaangażowaliśmy i będą wysyłać, taki "wzruszające" liściki. Może zrobić dział "pomoc potrzebującym" i tam te wszystkie tematy wrzucać, bo na pewno to nie jest miejsce w najważniejszym dziale na forum.
 

banyprg

Użytkownik
Użytkownik
W 100% zgadzam się z postem wyżej
 

Kosa77

Użytkownik
Użytkownik
I się ku@#$ robi offtop ludzie uspokójcie się nie macie już innych problemów??Zobaczcie jakie mają problemy rodzice tej dziewczynki. Przecież to nie powinno nikomu przeszkadzać, że jest to na naszym forum wręcz przeciwnie powinniśmy się cieszyć, że ludzie wysyłają do nas takie rzeczy bo wiedzą że jesteśmy normalni.A jak nie chcecie wpłacać kasy no to nie wpłacajcie i zamknijcie swoje niewyparzone japy.
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli to komuś przeszkadza to niech tutaj nie wchodzi!

Dalsza dyskusja będzie karana warnami!
 
lech zdech mówi do rzeczy. spier... buraki jak wam sie cos nie podoboba ludziom trzeba pomagac szczególnie jezeli mozemy a jak nie chcecie to zamknijcie sie dzieci neo w pokoju i zawalajcie caly dzien na xboxie...
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja rozumiem wszystko i nie jestem bezdusznym skur... ale przepraszam bardzo jak się ta strona nazywa i o czym ona jest ? Poprzednia akcję rozumiałem , bo właśnie była fajnie związana z tą stroną , ale teraz ? Jestem na pajacyku czy na forum o xboxie?
a jednak jesteś co z tego że to forum o xboxie ?? takie akcje powinny być na każdym forum nawet największych portalach o grach takich jak gry-online.pl i gram.pl dzięki takim stronom można zyskać kilka naście tysięcy dając że 1000 osób przeleje po 10 zł jest 10000 a za pewne przelało by więcej .

przepraszam administrację za post ale krew zalewa jak czytam że nie jest to dobra akcja.

Powodzenia w leczeniu dla laury i rodziców .
 

Spaidi

Świeżak
Świeżak
jak dla mnie spoko
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom