Apex Legends

cyc3k_epj

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
3840

Jak się Wam podoba nowa gra od EA?, mnie szczerze mówiąc trochę urzekła..., raz że jest za friko, dwa że taki PUBG nawet mi się podobał, ale masa błędów i optymalizacja ni jak się miały do dobrej zabawy. O Fortnite nie będę pisał bo to gra dla dzieci.

Jak by ktoś chciał pograć, spróbować nową (drużynową) grę Battle Royale to zapraszam do nieoficjalnego klubu ApeX Legends XboX Forum.
Dobrej nocy życzę, pozdro.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Taki miszmasz Overwatch, Titanfall, Blackout, Fortnite, PUBG... Chciałbym napisać, że wyciągnęli wnioski z tych gier, ale Apex ponoć powstawało 2 lata, więc raczej mieli swoją wizję i ją realizowali. Jest to przedsmak Titanfall 3, który ma chodzić na tym samym silniku i scenerii.
Na pewno gra jest niesamowicie płynna, miodna, szybka, dopracowana, z przepiękną muzyką w stylu Halo, bronie działają bez zarzutu, wszelkie moce są świetnym dodatkiem. Oczywiście potrzeba czasu, by się wdrożyć w ten świat po PUBG. Dużo mniejsze znaczenie mają karabiny snajperskie, posiadanie strzelby wcale nie jest już tutaj obciachem.
Jedyny mankament to chyba brak wyboru wielkości drużyny. No i fakt, że cały Świat oszalał na jej punkcie i nagle wszyscy hardcorowi gracze się na nią przesiedli, nie pomaga w zdobywaniu fragów. Póki co mam dwa 2gie miejsca, ale będzie lepiej...

8i5h0p

Świeżak
Świeżak
Dla mnie Apex to takie polaczenie PUBG z Team Fortress. Tworzymy drużynę, każda postać ma unikalne możliwości/moce, a w Pubg wszyscy są równi na początku. Tutaj Mnie strasznie pociąga feeling broni. Czuć ich moc. Na razie jest jedna mapa ale bardzo zróżnicowana krajobrazowo. To co napisał Krakoos - jest płynna i dynamiczna. Bardzo dobrze zoptymalizowana, ale że wszyscy się rzucili na nią to wczoraj ciężko było się połączyć.

Jogurt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak na darmowa gre jest super ale bardzo ciezka dla mnie, robie w niej za mieso armatnie. Gra z przypadkowymi ludzmi chyba nie ma za duzo sensu.

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak na darmowa gre jest super ale bardzo ciezka dla mnie, robie w niej za mieso armatnie. Gra z przypadkowymi ludzmi chyba nie ma za duzo sensu.
Nie ma znaczenia z kim grasz, czasem z randomami mi lepiej szło niż z kumplami. Wczoraj pierwsze zwycięstwo - 5 fragów a byłem na 8 poziomie dopiero, zagrałem wcześniej może kilkanaście meczów.
Dla początkujących mam kilka rad, które u mnie szybo się sprawdziły.
  1. wejść na strzelnicę i z każdego typu broni wybrać sobie 1-2 ulubione, którymi dobrze się strzela, zapamiętać ich wygląd i nazwy i starać się ich szukać w grze za wszelką cenę
  2. po znalezieniu broni, jeśli mam wystarczająco amunicji robię testowe strzelanie żeby zobaczyć jak broń się zachowuje, jaki jest odrzut
  3. wybrać sobie jedną postać i trzymać się jej najdłużej
  4. kontynuując punkt 3 - korzystać z mocy jak najczęściej, nawet gdy wroga nie ma w pobliżu, wyrobić sobie nawyk użycia umiejętności
  5. najważniejsze - dobrze się bawić i nie zrażać porażką. My mieliśmy koszmarny wieczór i nagle przyszła gra idealna. Cierpliwości.

Skoro ja mogę wygrać i zastrzelić 5 wrogów, to każdy może!

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Znajdę kogoś do gry razem ?

Do góry Bottom