Aplikacja Xbox

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Hej,
od jakiegoś czasu zmieniła się aplikacja Xbox na telefon. Kiedyś w aplikacji można było śledzić na bieżąco informacje z obserwowanych klubów oraz sprawdzać osiągnięcia z gier.
Ja w obecnej aplikacji nie mam ani jednego ani drugiego. Nie jestem w stanie znaleźć osiągnięć gry i nie widzę żadnych klubów i wpisów z nich.
W aplikacji Xbox Game Pass również czegoś takiego nie ma...

Usunęli to całkiem dla wszystkich czy ja coś namieszałem z aplikacjami.
Macie to jeszcze u siebie?

Z góry dzięki za info.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jak chcesz sklep to polecam zainstalować starą apkę Xbox ręcznie na telefonie.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na sklepie mi nie zależy bo i tak nie korzystałem. Bardziej mi zależy na klubach czyli zdjęciach i filmach znajomych + klubowe oraz na osiągnięciach. Ale z tego co widzę zostaje faktycznie stara wersja zainstalowana ręcznie albo przez przeglądarkę...

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem co za mania psucie czegoś co działa, Sony zniszczyło swój sklep, MS aplikację.
Pewnie za jakiś czas wypuszczą nową aplikację np. Microsoft shop lup dodadzą sklep do istniejącej xbox.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Tam najłatwiej wbić zdrapkę na obcy region bez kombinowania. A tak restarty konsoli zmiany regionów.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pytanie tylko skąd wziąć apk starej wersji. Mnie się wygooglac nie udało póki co...

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja polecam wersje 2005.0512.2049 można dodawać gry z golda (nawet z 360 i xboxa classic) i dokonywać zakupu bezpośrednio przez aplikację. A i nie wiem czy wiecie ale po zmianach microsoft store już nie potrzeba podpiętej płatności do dodawania gier z 360.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mnie wkurza brak możliwości wbicia kodów ze zdrapek na apce :(

Do góry Bottom