Aplikacje połączone na koncie microsoft

pasi17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Czy mogę was prosić o link lub pokierowanie gdzie znajduje się lista aplikacji, która jest połączona z kontem microsoft? (Xbox).

Dokładnie chodzi mi o to, że kupiłem na nowo xbox one. I miałem tam save z gier z ubisoftu. Ale aplikacja ubisoftu łączy mi się z tym samym mailem co konto xbox. A powinno z innym.
Wyczytałem, że jedyną opcją jest odpięcie konta na stronie microsoft, wejście na właściwe konto ubisoft i połączenie.
Pamiętam że ta strona na microsoft / xbox, zawierała podłączone konta do różnych gier, aplikacji, programów (Aplikacje którym dałem uprawnienia) .
Np. Nesbox, forza horizon 3 demo, forza horizon 4 demo i ten nieszczęsny ubisoft.
Proszę o pomoc.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Aplikacje i usługi, którym został przyznany dostęp

 

pasi17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aplikacje i usługi, którym został przyznany dostęp

Dokładnie o to mi chodziło. Jesteś lepszy od Microsoftu. Oni pisali, że nie ma u nich strony który pokazuje aplikacje którym przyznałem dostęp.
I próbowali mnie zbyć. A pisałem z nimi na czacie ponad godzine. Mniejsza z tym.

Tylko niestety nadal nie mogę dodać właściwego konta. Po odpięciu od konta Microsoft, zalogowałem się na właściwe konto Ubisoft (które używałem kiedyś).
Przy próbie połączenia konta pokazuje:
"To konto Xbox jest już połączone z innym kontem Ubisoft."

Chociaż nie mam już żadnego przypiętego konta.
 

Do góry Bottom