Army of Two podzielny ekran

Masertiger

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam

Mam grę ze styczniowego golda Army of Two i mam problem, gdyż nie mogę uruchomić jej w lokalnym split screenie. Mam włączony drugi joypad dodaje "Gościa" i nic, nawet mam drugi profil założony i też nie działa. W momencie wejścia kategorii Split-screen w grze ciągle mi pisze, że nie mam podłączonego drugiego gracza.

Już nie wiem o co chodzi? Mnóstwo gier włączam w trybie lokalnego split-screenu i nigdy nie miałem takich problemów. Może coś z grą jest nie tak?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A masz konto X360 jako drugie czy XO ?

Masertiger

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A masz konto X360 jako drugie czy XO ?
Na XO.

Dodam jeszcze, że Left 4 Dead 2 Split screen normalnie się uruchomił, a gra była z X360

Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na XO.

Dodam jeszcze, że Left 4 Dead 2 Split screen normalnie się uruchomił, a gra była z X360
A spróbuj tak:
Odpal tą grę, zalogowanym Twoim kontem, następnie włącz pada drugiego i wciśnij na nim start + back (te dwa najmniejsze przyciski na padzie) i tam powinna być opcja zaloguj w Xbox Live czy tam pobierz profil Xbox Live (teraz już nie pamiętam) i sprawdź czy wtedy zaskoczy.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na XO.

No i tu widocznie jest problem bo grasz w grę na X360 a nie XO a emulator nie widzi co jest wyżej. Co i jak już masz wyżej opisane.

Masertiger

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Heja,
Dzięki, super, uruchomiło się :)

Do góry Bottom