Army of two the 40th day

Mati223332

Użytkownik
Użytkownik
Witam niedawno na aukcji kupilem przerobke xbox 360 lacznie z konsola dostalem takze kilka gier (kopii) byly tam m.in. red dead redemption ,gta 4 epizod from liberty city. Wszystko pieknie chula tylko chcialem odpalic moja kopiecarmy of two the 40th day i tu jest problem moge jedynie dac odtworz dvd czy ktos wie dlaczego tak sie dzieje odrazu mowie ze niemam pojecia jaka mam wersje przerpobki za pomoc dziekuje sory za bledy ale z komorki pisalem
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Jeśli wszystko hula bez problemu tylko Army of Two nie działa to problem jest z płytką. Nagraj na nowo i nie powinno być problemu
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Prawdopodobnie masz bardzo starą przeróbkę, to dziwne że nie odczytuje Army of Two, bo Gta 4 i RDR mają taki sam Wave. Może płyta jest porysowana.
 

Mati223332

Użytkownik
Użytkownik
Prawdopodobnie masz bardzo starą przeróbkę, to dziwne że nie odczytuje Army of Two, bo Gta 4 i RDR mają taki sam Wave. Może płyta jest porysowana.
Płyta na pewno nie jest porysowana ale spróbuje nagrać jeszcze raz może się uda
 

Mati223332

Użytkownik
Użytkownik
nagrałem jeszcze raz na płyte verbatim i znów to samo
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli wszystko hula bez problemu tylko Army of Two nie działa to problem jest z płytką. Nagraj na nowo i nie powinno być problemu
Zgadzam się z kolegą! Ściągnij nowy obraz iso i wypal. Dobrze by było wiedzieć jakie masz LT+

adam34689 napisał:
Sprawdź obraz abgx'em ustawionym tak jak tutaj.
Po co? Skoro wypala mu płytę to nie ma błędów CRC, poza tym Army of Two 40th.... to wave6 i działa bez patchowania i innych kosmetycznych zabaw
 

Mati223332

Użytkownik
Użytkownik
Troche poszukałem i lt mam 1.4
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Kopie które dostałeś sa już przerobione pod twój ixtreme czyli na wave 2. Musisz swój obraz przerobić na wave 2 i też będzie działać. Ściągnij sobie 360waves czy coś takiego :p ew możesz w abgx ale to trochę trudniejsze
Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

Mati223332

Użytkownik
Użytkownik
a wiec programem 360 wave patcher zmieniłem wave na 2 i dalej nic z tego lecz jak się popytałem to na tej konsoli poprzedni właściciel grał w tą grę więc moje pytanie jest jakiś poradnik do tego 360 wave patcher bo prawdopodobnie źle nagrałem tą gre
 

Do góry Bottom