Army of Two

nitrolukas

Użytkownik
Użytkownik
Padla prosba o opisanie wrazen wiec oto one :D

Gra genialna..gram od 9 rano do teraz z krotkimi przerwami.Bardzo wciaga.Jak narazie niewiele broni moge kupic (za poszczegolne zadania w misjach dostajesz kase ktora mozna przekuc na nowa bron albo zmodyfikowac stara.- jak narazie maksymalnie rozbudowalem primory i secondary weapon z ktorymi zaczalem gre.a jest jeszcze po ok 10 innych do wyboru oraz tzw special weapon czyli snajperki i panzery - tez ok 10 i tzw gears czyli lepsze pancerze i maski( te chyba roznia sie tylko wygladem)

Gram tylko na singlu bo nie mam podciagnietego neta pod x'a.Wydaje sie ze ta gra zostala stworzona pod singla ewentualnie co-opa przez neta - mozna tez splitscreen, versus jakos do mnie nie przemawia w tego typu gierce.

Rozgrywka super wciagajaca,caly czas akcja, niezle IQ przeciwnikow i towarzysza broni ( choc raz mi sie zablokowal w jakims bunkrze , poszedlem sam i jak juz wszytkich zabilem jakos szybciudko wyszedl ;] nie wiem czy to bug czy wlasnie wysokie IQ - nie chcial ryzykowac zycia :D

Ogolnie polecam gierke wszytkim fanom strzelanek- podobna do gears of war ale zabijamy w iraku itd ludzi a nie jakies cosie ;]

Milego grania :) ja wracam do mojego x'a ;)
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

Powiem tyle spodziewalem sie sredniaka a tu na maxa sie "zawiodłem" gra miazdzy !!! AKCJA wogole MIAZDZY MOWIE KUPUJCIE SSAJCIE wszytko jedno tylko zagrajcie w nia !!! POLECAM!!!
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

Kuba380 napisał:
MOWIE KUPUJCIE SSAJCIE wszytko jedno
HEHE...moze od ssania sie powstrzymam :D
A powaznie-przeszedl juz ktos?Dluga ta gra?A z realizmem jak?Bo na necie recenzji brak poki co.
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

ja jeszcze nie przeszedlem :p a do realizmu to tam nie mam pretensji dobry poziom ogolnie :)
 

Fancy

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

Niesamowicie dobra gra :D
Polecam zagranie z kumplem w CO-OP x]
 

fuktu

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

grałem podoba mi sie

z braku czasu przysiade sie do niej w weekend
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

Grałem przeszedłem i gra jest super lecz trochę za krótka. W sobotę zdam relacje z grania co-op po sieci kumpel wpada z konsolą i gramy po linku 2TV, 2XBOXy, skrzynka piwa.O i przyda sie INTERCOOLER w końcu trzeba czymś te piwo otwierać:)

SUPER!! dzisiaj sprawdziłem i oczywiście gra nie obsługuje grania po sieci tylko przez live k#$wa!!
 

fuktu

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

gre przreszlem jak dla mnie to gra fajniusia

co-op strasznie trudny ale fajnie sie gra

misji jest 6 - dlugich misji naprawde

ok 26 roznych broni

moja ocena to 8/10

mogla by byc troszeczke dynamiczniejsza
 

Ponury0

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

A jak wlaczyc Spleet Screen czy cos?? Bo jak wlaczam gre na 2 graczy mam wlaczone 2 pady to cos tam pisze... .
 

termbest

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

Dzisiaj od tak 19-20 do 2 w nocy gralismy w tryb rywals z spikiem po prostu masakra :D

10/10
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Army of Two

11/10 Multi CUDO!!
 

Isil

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

szczerze powiedziawszy spodziewałem się więcej po tej pozycji. ale nie jest źle, ciekawa wartka rozgrywka, fajnie rozwiązane patenty w walce (b2b, aggro, co-op snipe, ataki z bliska, walenie tarczą ) no i nasz pomagier (szkoda że ma nieskończoną amunicje :-\). świetne i fajnie wyglądające interakcje z partnerem. jest tylko (6 misji) powiedzmy że dość rozbudowanych no ale zawsze. na plus oczywiście można wymienić też ilość broni jak na te misje jest wystarczająca plus upgrady oczywiście, maski są kozackie.
po przejściu oceniam 7+/10. możliwe że na Livie, bądź z kumplem prezentuje się znacznie lepiej.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

Gra niezla,ale spodziewalem sie czegos wiecej.
Plusy:
system Aggro
bohaterowie
fabula i przerywniki filmowe
modyfikowanie uzbrojenia
zachowanie towarzysza i przeciwnikow
multiplayer i co-op
Minusy;
czas rozgrywki(7h na srednim poziomie trudnosci)
srednia uzytczenosc karabinow maszynowych
brak kompleksowego systemu chowania sie za przeszkodami
Gears of War juz 1,5 roku temu pokzalo wiele zawartych w tej grze elementow znacznie lepiej
wiec jak dla mnie 8/10
 

dodo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

Czytam i czytam, większość mówi, że super... hmm... Grałem Single i CO-OP i jakoś mi się ta gra nie podoba. W ogóle mnie nie wciągnęła. Z takiego tytułu można było zrobić duuuuużo lepszą grę zwłaszcza, że EA reklamowało ją chyba od roku. Moim zdaniem ta gra to nic nadzwyczajnego ??? Dałem pograć koledze który nie ma konsoli, a bardzo by chciał mieć bo mu się gierki podobają. Zagrał 5 min pierwszej misji i podziękował za grę :p Najbardziej z tego wszystkiego wnerwiło mnie to, że gra nie ma System Linka :-\ Zrobili grę przeznaczoną dla 2 graczy i pozbawili ją jednego z trybów takiej rozgrywki, masakra...

Pokończę inne gry i usiądę do Army of Two jeszcze raz na spokojnie. Może po dłuższym czasie gra faktycznie pokaże coś ciekawego ;)
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

Ponury0 napisał:
A jak wlaczyc Spleet Screen czy cos?? Bo jak wlaczam gre na 2 graczy mam wlaczone 2 pady to cos tam pisze... .

jak ci niedaziala to drugim padem musisz profill wybrac (1 tez)
 

termbest

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

Radze zagrac z jakims dobrym ziomkiem wlaczyc mikrofon i sluchawki. Usisiasdz spokojnie.
Wlaczyc tryb rivals. I ..... po 6 godzinach (ktore minely jak 5 minut) przetrzec oczy i zobaczyc ze jest 2 :D I nie moc sie doczekac az sie wstanie i znowu sie ponapieprza :) Tryb ryvals jest super poprzez swoje zroznicowanie i potrzebe grania jednak teamplay.
 

dodo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

Pograłem na single :) Ostatnia misja mi została ;) Gra fajna, ale trzeba pograć, troszkę się zmusić na początku. Od 2 misji gra jest już nawet fajna :)
 

bartos90

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

Gra jest bardzo dobra, podobała mi się misja na tankowcu, Al naszego partnera jest więcej niż dobre, komputerowych przeciwników nieznacznie gorsze, ale mimo to nadal dobre, bardzo fajny system Aggro, bardzo płynna animacja, fajne efekty, spore możliwości upgrade'u broni jak i kupna nowych. Ogólnie ciekawa i wartka akcja, a że krótka to właściwie mankament prawie każdej gry (są wyjątki). Polecam 8)
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

Dobra, to ja tez polecam wszystkim ktorzy jeszcze nie grali, wciagajaca rozgrywka, fajne bronie, osadzenie w realistycznych konfliktach zbrojnych i atrakcyjnych sceneriach. Najfajniejszy "modern warfare" obok nowego Call Of Duty. W dwie osoby jeszcze nie gralem, drugiego pada nie mam, ale wyglada to na jedna z czolowych gier "na dwa pady".
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Army of Two

powiem tak ze ja chodze non stop z jedna bronia :) nie zbytnio sprawdzaja sie bronie ktore maja malo amunicji :)
 

Do góry Bottom