Assasin Creed Broterhood PL (działa na Lt+)WERSJA GLOBAL

wyczes

Użytkownik
Użytkownik
Assasin Creed Broterhood PL (działa na Lt+)WERSJA GLOBAL PRZEROBIONA Z EN NA PL DZIAŁA NA LT+ prosilbym o jakies namiary na na hotfile tej wersji.z gory dzieki.
 

luksky100

Użytkownik
Użytkownik
Na tej stronie forum - http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/spolszczenie-ac-b-global-dziala-na-lt-74395-25.html, masz acb pl lt+ wystawione na hotfile przez kolegę @djmietek.
 

wyczes

Użytkownik
Użytkownik
wilekie dzieki
 

luksky100

Użytkownik
Użytkownik
Nie mnie dziękuj tylko @djmietk'owi, to on wstawił obraz na hotfile.
 

wyczes

Użytkownik
Użytkownik
ok ale mnie naprowadziles i to sie licy mam jest pytanie odnosnie wstawki nfs Need For Speed: Hot Pursit (2010) PL.PAL.XBOX360 przez kolesia %EmoCore88 w poscie "http://xboxforum.pl/pozostale-%BCrodla-f26/need-speed-hot-pursuit-2010-a-72562-2.html#post604450' jak sadzisz jest to tez wersja gotowa do wypaleni ana lt+ cos tam pisze ze niby tak ale scren z abgx jest jakis podejrzany jsli sadzisz ze moze to byc lipa to moze masz jakies namiary na nfs Pl gotowego pod lt+
 

luksky100

Użytkownik
Użytkownik
@EmoCore88 to solidna firma, a obraz chociaż go nie testowałem, to sądzę że będzie działał.
 

wyczes

Użytkownik
Użytkownik
a co sadzisz o tym screnie z axgb i braku informacji tej na zielono o weryfikacji AP 2.5
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Kwestia wersji ABGX. Screen był robiony z wersji 1.03 a ona jeszcze nie potrafi ściągnąć, ani zweryfikować czy jest patch AP 2.5 do tej wersji gry.
 

wyczes

Użytkownik
Użytkownik
kurde bo sciagnalem ta wersje i juz nagralem czyli co wrzucic do konsoli i jesli mam LT to pujdzie i mi nieodflaguje konsoli ale prze neta niegrac w nia??
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Tak powinno pójść i nie radze grać na tej wersji po necie.
 

luksky100

Użytkownik
Użytkownik
Musisz mieć lt+ aby gra ruszył, a w tą wersje lepiej nie grać na live.
 

wyczes

Użytkownik
Użytkownik
ok rozumie na wszelki wypadek jak bede w nia gral to odepne nawet kabel od neta od konsoli ale w inne gy w te starsze co caly czas jade prze neta moge grac normalnie w sieci?
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Nie no bez przesady nie trzeba odpinać neta jak się w to gra, wystarczy że nie będziesz w grze włączał trybu multiplayer i jak dla mnie starczy.
 

luksky100

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli starsze gry były odpowiednio spatchowane i nie miały zmienianego wave, to ryzyko bana na lt+ jest minimalne(przynajmniej jeszcze nie słyszałem żeby ktoś na nim dostał bana).
 

wyczes

Użytkownik
Użytkownik
zawsze przed nagraniem sprzawdzalem gre abgx360 v1.0.3 ustawionym wedlug instrukcji od nas z forum wczesniej mialem ixtreme 1.6 i gry z wyzszym wave musialem odpalac z activationem jedyna gra jaka mam sciagniete i juz byl taki obraz przerobiony na wave 3 to f-1 2010 i ta mi sie odpalalo na ixtreme 1.6 bez actiwationa
 

luksky100

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko więc oprócz F1, powinno chodzić bez ryzyka bana na xlive.
 

wyczes

Użytkownik
Użytkownik
spoko dzieki za pomoc chlopaki zmykam.
 

Wolfe

Użytkownik
Użytkownik
ktoś ma jeszcze te linki od mietka do ac brotherhood? tamte padły :(
 

Do góry Bottom