Assasins Creed II problem

Phafor

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Mam problem z grą Assasins Creed II. Podczas gry pojawia się komunikat zeby przetrzeć płyte szmatką. Gra jest nieoryginalna. Ja posiadam Xboxa 360 Jasper z softem iXtreme 1.6. Gra jest nagrana na Verbatim. Błąd pojawia się gdy musze uciekać przed grupą 'ochroniarzy' ukochanej Enziego. To jest sam początek.


Wiecie może w czym tkwi problem?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
sprawdzales obraz?? jesli nie to wina obrazu, jesli jest dobry to zle nagrana plyta
 

Phafor

Użytkownik
Użytkownik
obraz dobry. Gdyby byla zle nagrana plyta to chyba wogole by mi gra nie startowała? Czytałem, że na oryginałach tez jest taki problem.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak jest zle nagrana plyta to gry i tak startuja ja mam zle wypalony RD:Grid za jakims piatym razem gra sie uruchamia a i tak czasami podczas wyscigu wyskoczy info o przeczyszczeniu plyty szmatka a sprobuj zainstalowac gre na dysk jak to nie pomoze to wypal jeszcze raz
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
gra sie uruchomi, ostatnio nagralem FIFE 10 i wlaczyla sie elegancko ale jak chcialem zagrac mecz to przetrzyj szmatka bla bla, nagralem jeszcze raz i chodzi, takze czasami posluchaj innych
 

majkl

Użytkownik
Użytkownik
To niestety dosyć powszechny problem. Nawet jeśli wypalisz obraz prawidłowo, na dobrych płytach jak Verbatim, to od czasu do czasu wyskakuje taki komunikat. Miałem ten sam problem. Po prostu dokupiłem dysk twardy i instaluję gry na dysku i wszystko działa ok. Nawet jeśli masz bana to po wgraniu nowego dashboard'u będziesz mógł instalować gry na dysku.
 

kruryx

Użytkownik
Użytkownik
to plyta
 

Do góry Bottom