Assassin Black flag

BrylantGT

Świeżak
Świeżak
Siema mam problem mianowicie pozyczylem od kolegi AC black flag na xboxa 360 i nie moge ustawic polskich napisow w ustawieniach sa tylko arabskie i angielskie ,a kolega mowil mi ze ma polskie (pudelko gry nie posiada naklejki PL swiadczacej o polskich napisach wiec niewiem co zrobic).Jak ktos wie jak ustawic polskie napisy niech pisze Pozdrawiam.
 

bysiiuu

Użytkownik
Użytkownik
Jak w ustawieniach nie ma to nic nie zrobisz chyba że kolega ma rgh to sobie dogral

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Siema mam problem mianowicie pozyczylem od kolegi AC black flag na xboxa 360 i nie moge ustawic polskich napisow w ustawieniach sa tylko arabskie i angielskie ,a kolega mowil mi ze ma polskie (pudelko gry nie posiada naklejki PL swiadczacej o polskich napisach wiec niewiem co zrobic).Jak ktos wie jak ustawic polskie napisy niech pisze Pozdrawiam.
Lokalizację oraz region w ust. konsoli masz ustawione na POLSKĘ ?
 

pikey4

Użytkownik
Użytkownik
jak masz oryginalną konsole albo liteona to podłącz się pod live i aktualizacje ściągni to możesz dostać przy niej napisy pl
 

BrylantGT

Świeżak
Świeżak
Mam lokalizacje polska konto gold niewiem co zrobic co to rgh
 

pikey4

Użytkownik
Użytkownik
RGH to czip który się lutuje do płyty głównej i możesz grać w gry bez płyty ,wystarczy że je zainstalujesz.
jeśli kupiłeś nową konsole i nic z nią nie robiłeś to połącz się z xbox live i włącz assassina ,zanim się pojawi menu główne to powina się pojawić propozycja aktualizacji i za akceptuj po czym się będzie ściągać ok 15mb. i powinieneś mieć napisy pl
możesz mieć też wgraną przeróbke LT3.0. ale tak czy inaczej to możesz z nią podłączyć się pod internet i ściągnąć aktualizacje.
ale jak przy kupnie pisało RGH/JTAG to lepiej się nie podłączaj pod live bo bana dostaniesz
 

Do góry Bottom