Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

ICO

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A C to tytuł na który czekali prawie wszyscy gracze. Wreszcie tytuł jest dostępny.
Od tak promowanych i wyczekiwanych gier wymaga się wiele czsami zbyt wiele. Jak jest w tym przypadku?
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

Wiec powiem tak: nie gralem, ale czekam na przesylke. Ale za to zepsulem sobie gre, bo ogladnalem pierwsza godzine gry... Aby nie spoilowac powiem tyle: poczatek gry jest niesamowity!!! Fabula tej gry jest miodna, ale nie powiem o co chodzi... zobaczcie sami... ;]
Jak dla mnie 100/10 ;p
 

Mietak5

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

:DGra bedzie zajbistttta. nich ktos wrzoci na moor hunta :D:D ;D ;D :)bo juz sie nie moge dozekac z tych torrentow to leci jak krew z nosa a z rapida nie dam rady;/
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

Jutro mam dostac gre. Z tym, ze chcialbym zapytac tych co juz graja - podobno jest tryp gry, ktory polega na jak najszybszym biegnieciu do celu, czy to prawda? Bo jesli tak, to bedzie to swietne :D Parkour na czas .
 

Uszol

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

To Parkour był już w średnowieczu :eek:
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników









Gra jest naprawdę super graficzka miodzio świetnie odwzorowane budynki widać to zwłaszcza jak wspinamy się na sam szczyt, miło mnie zaskoczyła ta fabuła -że w naszym DNA jest ukryte wspomnienia przodków że jesteśmy w przyszłości i cofamy się do przeszłości pokręcone ale świeże.....


Ale gra nie pochłania mnie tak jak myślałem jest strasznie dużo pobocznych misji zabij ludzi z krzyżem znajdź flagi miasta krainy znajdź punkty widokowe ocal jakiś ludzi będą ci wdzięczni i pomogą w rozwiązaniu głównego problemu więc jest to dość powiązane.....ale skakanie chodzenie po bydynkach jest szybkie dynamiczne i sprawia wiele frajdy ;-)
Ogólnie grę polecam ale coś jej brakuje
 

Assan

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

A chociaz ta gra wyglada ladnie na monitoze crt?? Prosze o odpowiedz bo mam zamiar kupic x360 i wlasnie ta ge!!:p
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

Pytanko mam....po jakis 30 min gry podczas ladowania pojawiasie blad odczytu plyty,mial ktos tak?!Mam wersje torrentowa;/
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

Powiem tak... gra jest dobra na pierwsze 20h gry, potem staje sie po prostu nudna, ale fabula wciaga i warte jest ukonczenie gry... zzakonczenie nie powala, ale jest ciekawe.
Koniem nie mozna wjechac do miasta, nie ma kuszy, i pod koniec gry zaczynaja wystepowac bledy gry, ktore przy ucieczkach staja sie troszke uciazliwe, np. Altair blokuje sie przy wchodzeniu na budynek, nie pojdzize w gore, ani w dol, czeka tylko az ktos rzuci kamieniem zeby spadl, przy wskoku do wozu z sianem musi wskoczyc najpierw na krawedz... albo nie blokuje uderzeń.
Jak sie przy 7 kolesiu robi dokladnie to samo, staje sie to troche monotonne...
Tak czy inaczej, gra jest jedyna w swoim rodzaju, jednak po mimo bardzo dlugiego czasu jaki developerzy potrzebowali na skonczenie gry (pamietamy o ile przesuneli premiere) gra nie jest perfekcyjna, jak miala rzekomo byc. Nie liczac wspinaczki, to po prostu sredniak
Ale od siebie dam 8+, bo jednak przyciagnelo mnie na te 30h do konsolki...
Warto zagrac i polecam!
 

kang

Banned
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

a powiedzcie jak ją ukończyć, zatrzymałem sie na samym końcu tzn jestem "w realu", kieruje desmondem, dostałem już achiwa za ukonczenie gry ale napisów koncowych ani widu ani slychu...a gdzies tam przeczytalem, ze jak sie zaczeka do konca napisow to dostaje sie za ukonczenie gry 150 zamiast 100punktow:)
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

Idziesz do pokoju i patrzysz na ta sciane nad lozkiem :]
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

Jestem w 3/4 gry max wypasiona jest ... szczególnie latanie po dachach budynków i ratowaniem cywilów. :D

Polecam !
 

mzachar90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

ściągalo mi sie przez 19 dni, dzień i noc z pando, kilka czesci musialem ściągnac z rapida. mimo wszystko warto bylo czekać, gra jest poprostu świetna
 

kang

Banned
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

Bl1zZ napisał:
Idziesz do pokoju i patrzysz na ta sciane nad lozkiem :]
dzieki,w koncu ukonczylem tak naprawde:)
 

Amarant1989

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

Mam problem jestes na początku wpierwszym miescie i nie wiem jak wykonać misje pickpocket i vigillante prosze pomocy
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

Amarant1989 napisał:
Mam problem jestes na początku wpierwszym miescie i nie wiem jak wykonać misje pickpocket i vigillante prosze pomocy
Naciskasz LT. Jeśli nakieruje ci na goscia to idź za nim i trzymaj B :D
 

Amarant1989

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

Ok dziękuje a jak wykonać misje Vigilante
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

To jest bodaj podsluchiwanie... Znajdujesz cel, idziesz na laweczke i jak siedzisz na niej, to blokujesz cel na osobniku ktorego trzeba podsluchac i wtedy tak przybliza ekran i podsluchujesz :D A jezeli chodzi o sluchanie jakiegos krzykacza, to tak samo ale bez laweczki , a jak skonczy gadac to idzies za nim i mu obijasz facjate :D
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

Bl1zZ napisał:
To jest bodaj podsluchiwanie... Znajdujesz cel, idziesz na laweczke i jak siedzisz na niej, to blokujesz cel na osobniku ktorego trzeba podsluchac i wtedy tak przybliza ekran i podsluchujesz :D A jezeli chodzi o sluchanie jakiegos krzykacza, to tak samo ale bez laweczki , a jak skonczy gadac to idzies za nim i mu obijasz facjate :D
Źle trochę wytłumaczyłeś ... Siadasz na ławce jak najbliższej od celu, wciskasz Y, następnie jak nacelujesz na cel klikasz LT... no i podsłuchujesz :D a na koniec to tak jak poprzednik mówił.
 

Kruchy

Świeżak
Świeżak
Odp: Assassin Creed - dołącz do rzemieślników

Gierka spoko. Już ją przeszedłem i nawet nie wiem kiedy to się stało Zdobyłem 31 achivmentów i 770GS kto da więcej?
 

Do góry Bottom