Assassin's Creed 2 - Codex Pages

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam pewien problem z ukończeniem jednej rzeczy w ACII. Po misji kiedy zdobywamy jabłko (czy co to tam) wszyscy zebrali się w komnacie z Codexami i czekali aż zbiorę wszystkie 30. Zebrałem ostatnie 3 które mi brakowały, rozszyfrowałem i umieściłem na ścianie. Poobracałem wszystkie i wyszła ładna mapka, lecz potem nic się nie dzieje. Na YT widziałem różne tutoriale i zawsze po ułożeniu mapki był filmik, a u mnie nie ma nic mimo że układam identycznie. Słyszałem że podobno muszę odblokować zbroję żeby to przejść. Mam zebrane wszystkie Seal'e ale jednego nie zdążyłem umieścić na swoim miejscu aby uzyskać zbroję Altaira. Nie mogę też tego zrobić, gdyż jestem "uwięziony" w tym pokoju z Codexami i nie mogę stamtąd wyjść dopóki nie ustawię wszystkich na wzór mapy, co już zrobiłem, tyle że nie wiadomo czemu gra mi tego nie zalicza... Miał ktoś podobny problem lub wie ktoś o co chodzi? Proszę o pomoc.
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Odświeżam.
 

Potocky

Banned
Czy jak ulozyles mapke, to nadal mozesz 'obracac' codexami? Bo mialem to samo, bo nie zauwazylem ze jedna mapka sie idealnie wpasowala w calosc, a powinna byc inaczej odwrocona :p
 

maczosito

Banned
ja też sie nad tym meczyłem musisz sprawdzić wszystkie cześci mapy gdzieś musiałeś niie tak ja ułorzyc jak wszystko bedzie ok to bedzie filmik i otworzy sie wejście gdzie jest zbroja
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Problem rozwiązany. Mieliście rację, jeden codex był źle obrócony, ale na pierwszy rzut oka nie było tego widać. Musiałem poszukać w necie dokładnych obrazków całej mapy i porównywać pojedynczo każdy codex. Dzięki za pomoc. Felerny codex zaznaczyłem na obrazku (miałem go obrócone o 180 stopni w porównaniu do prawidłowego rozwiązania):

 

Do góry Bottom