Assassin's creed 3 -patch

fanXboxa360

Użytkownik
Użytkownik
Gra sie zacina i nie wiem co zrobić ;/ chce dodać że poprzednie części assassyna chodziły bez zacinki a teraz szczególnie gdzie jest dużo ludzi zacina się. Wiem że ma wyjść jakiś patch ale kiedy on by miał wyjść ? a może macie inne sposoby na rozwiązanie problemu z grą ?

Mój komputer:Windows 7 Home Premium 64-bit, 4gb ramu Karta graficzna AMD HD radeon 6700 i intel core 2,40 GHz

odpowie ktoś ??

//Drugie ostrzeżenie za brak edycji postów
pamiętaj, że maksymalna ilość możliwych punktów do uzbierania wynosi 10, po jej uzyskaniu konto zostaje zablokowane
~z0nk31
 

jmik76

Użytkownik
Użytkownik
patch wyjdzie jak bedzie gotowy.
assasin bedzie jeszcze bardziej grywalny, ze juz chyba bardziej nie bedzie mozna. Patch ma zawierac podobno tajemny portal otwierany po zdobyciu osiagniecia siku w majty (dwa razy gora, lewo, prawo dwa razy dol, x, x, x ) pozwalajace na wlozenie reki do telewizora i dotykanie przedniotow w grze.
wesolych swiat.
 

fanXboxa360

Użytkownik
Użytkownik
ma ktoś AC 3 na kompie ? i wie co zrobić by gra chodziła płynnie a nie cieła się ??
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
Tak.Wystarczy kupić nowy komputer.A serio to zmniejsz detale rozdzielczość itp.
 

fanXboxa360

Użytkownik
Użytkownik
wszytko jest ustawione na ''normalne'' już zmniejszyć się nie da ;/
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
No to trzeba sobie sprawić nowy komputer :)
 

jmik76

Użytkownik
Użytkownik
trabantem, ciezko jest jechac z predkoscia 250 km/h niemiecka autostrada.
albo masz slaby komp - wolny proc, malo pamieci, slaba karta graficzna - porownaj wymagania systemowe gry z tym co posiadasz..
 

fanXboxa360

Użytkownik
Użytkownik
Mój komputer:Windows 7 Home Premium 64-bit, 4gb ramu Karta graficzna AMD HD radeon 6700 i intel core 2,40 GHz wydaje mi sie że na tym kompie powinna gra ok chodzic battlefield 3 mi sie nie zacina dobrze chodzi a ma większe wymagania i lepszą grafikę
 

Do góry Bottom