• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Assassin's Creed a polskie wersje

majkel691

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Może ktoś powiedzieć, czy na X360 pierwsza część Assassins Creed wyszła może po polsku? To samo dotyczy kolejnych części, czyli AC II, Brother Hood, Revelations i AC III. Bo wszędzie gdzie szukam są, ale bez polskich napisów.
Z góry dzięki za odpowiedzi

flacha00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jedynka to była napewno z dubbingiem , dwójka, brotherhood i revelations tez były po Polsku ale czy dubbing to nie pamietam. Trójki już nie
Dałem rady:)

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dzięki. W takim razie szukam dalej
Ta reszta jest z polskimi napisami, bo sama kupowałam wszystkie części w polskiej wersji językowej. Jedynie co to jeśli zamierzasz grać na XO w 1kę to od razu uprzedzam, że dubbingu nie będziesz miał, gra będzie po angielsku, na X360 dubbing działa normalnie. Co do reszty części to wiem, że ceny tych gier z polskimi napisami zaczynały się od 50+.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No właśnie o to mi chodzi, czy jest tak jak na pecetach, bo kupiłem pierwsza część, facet się zarzekal że jest wersja PL a tam ani dubbingu ani napisów...
Bo sklep MS nie wrzucił tego na polskie store żeby był dubbing, a zainstaluj tą samą grę na X360 i dubbing będziesz miał. Facet nie kłamie, to MS spierniczył sprawę :) Na X360 gra instaluje się z płyty, a na XO się ściąga obraz ze store, płyta jest tylko do sprawdzenia licencji.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No ja kupiłem uzywke, zainstalowałem z płyty na dysk i jest tylko po angielsku. Nawet w menu nie ma opcji zmiany języka ani nic z tych rzeczy...
A na jakiej konsoli to zainstalowałeś? X360? Dla pocieszenia Ci powiem, że ja w 1kę grałam z pomocą yt, poszukałam filmików z wersji PC z dialogami i tak ograłam grę. Od 2ki napisy w grze normalnie już są.

flacha00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam w swoich zbiorach jedynkę z polskimi napisami na tylnej cześći okładki, ale na froncie znaczka PL nie ma. Pamietam ze była tez wersja gdzie na okładce byli wypisani aktorzy którzy podkładali głos. Szyc, Kowalewski i Olbrychski.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja mam w swoich zbiorach jedynkę z polskimi napisami na tylnej cześći okładki, ale na froncie znaczka PL nie ma. Pamietam ze była tez wersja gdzie na okładce byli wypisani aktorzy którzy podkładali głos. Szyc, Kowalewski i Olbrychski.
No i tylko ta wersja ma ten dubbing polski :p (zdjęcie z neta)

Reszta wygląda tak (moja kolekcja). Z tego co pamiętam to Revelations normalnie ma polskie napisy, a Rogue wiem, że było po polsku jak odpalałam, a jedynka z mojego zdjęcia jest po ang niestety :)

Do góry