Assassin's Creed: Black Flag XBOX ONE kody - NAJTANIEJ!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dreamgsm

Użytkownik
Użytkownik
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A dlaczego tytuł taki sam jak mój post?? Nie licząc prefixu oczywiście. Naraz się zlecieli... a zresztą też mogę wstawić link do jakiegoś portalu i powiedzieć że to ja sprzedaję żeby tylko komuś na złość zrobić ;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Ostatnia edycja:

dreamgsm

Użytkownik
Użytkownik
Wspieram G2A jak mogę, gdzie mogę i kiedy mogę. Co do tytułu - trudno mi wymyśleć inny jeżeli składa się tylko z tytułu, platformy i słowa "najtaniej" - mogę co najwyżej poprzestawiać kolejność...
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czyli to nie twoje jednak a reklama. Zobaczyłes ze ktoś dodał grę to jak typowy polaczek musiałeś wtrącić swoje 3 grosze. Ja się w twoje ogłoszenia nie wtryniam. A tytuł identyczny. Wielkość liter, interpunkcja - co do joty. Kopiuj wklej. Tylko żeby zmylić klientów. Zresztą to nie dział reklama tylko giełda wiec wsadź sobie ta stronkę w D. Proszę moda o usuniecie tego tematu bo jak sam przyznał to nie jego oferta a jedynie reklama jakiegoś serwisu. Totalne dno...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

dreamgsm

Użytkownik
Użytkownik
Nie bardzo widzę w moim poście jakiekolwiek naruszenia regulaminu...
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Może i nie do końca występuje złamanie regulaminu jeśli chodzi o treść nazwy tematu ale reklamujesz tutaj zewnętrzną stronę ( z wieloma ofertami ) i nie jesteś w posiadaniu tej gry więc temat leci do kosza i sygnatura zostaje usunięta. W dziale giełda sprzedajemy SWOJE WŁASNE gry, sprzęt itp.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom