Assassin's Creed: Brotherhood i Revelations

Misiek92

Świeżak
Świeżak
Witam.

Właśnie kończę przechodzić Assassin's Creed 2 i rozglądam się za kolejnymi częściami tej serii czyli Brotherhood i Revelations. Czy może ktoś wie czy wersje tych gier które są dostępne w Empiku Assassin's Creed: Brotherhood (X360) i Assassin's Creed: Revelations (X360) są to wersje które posiadają wszystkie wydane do tej pory DLC do nich ?
Pisałem w tej sprawie do Empika , ale odpowiedź którą udzielili nie mówi jasno czy te gry posiadają to DLC.
 
Jesli chodzi o brotherhood to jest to zwykla edycja , ale za dodatkiem porwanie leonarda warto sie rozejrzec bo jest to fajne dlc , a do revelations z tego co wiem bylo tylko the lost archive które mozesz sobie odposcic bo nie wnosci nic do rozgrywki a sa to tylko jakies wspomnienia desmonda .
 

Misiek92

Świeżak
Świeżak
Tam niby pisze o jakiejś dodatkowej zawartości . To czasem może być to co ty mówisz ??
Jeśli to nie to, to może wiesz jakie szukać wersje tych gier by były wszystkie dodatki do nich na płytach, ewentualnie z Season Pass żeby można było je pobrać z neta ,jeśli wymaga tego gra ??
 
Musisz szukac ACB edycja da vinci , cos takiego Assassins Creed: Brotherhood + Zag. Leonarda DLC (3865298727) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale dodatku nie ma na plycie a jedynie kod ktory umozliwia pobranie , wiec równie dobrze mozesz kupic zwykla edycje i pobrac dlc osobno.

Jesli masz tez ps3 to proponuje wlasnie kupic gre na te platforme bo ma kilka dodatkowych misji z kopernikiem , ja tak zrobilem wlasnie .
 

Misiek92

Świeżak
Świeżak
Dzięki za pomoc. A wiesz może ile dodatkowo jeśli chodzi o rozrywkę (czas) rozszerza ten dodatek do Brotherhooda porwanie Davinciego ?? I faktycznie jest to warte wydanie prawie tych 35 zł na to DLC wg Ciebie, bo akurat tyle kosztuje to na XBL ??
 

Do góry Bottom