Assassin's Creed: Brotherhood z pacynką na sprężynie

Archont666

Użytkownik
Użytkownik


Ubisoft ujawnił zawartość drugiej edycji kolekcjonerskiej nadchodzącego Assassin's Creeda. Najciekawszym elementem edycji jest... Zabawka. Tak, dobrze przeczytaliście, wraz z grą otrzymamy m.in. pajacyka wyskakującego z pudełka po przekręceniu kluczyka.
Edycja ma kosztować 99 dolarów i ma być dostępna tylko w USA na Xboksa 360 oraz PS3.

W pudełku znajdziemy:

* Pacynkę w pudle.
* Dwie ekskluzywne mapy do gry jednoosobowej;
* Utwardzana mapa strategiczna Rzymu;
* Album z artworkami;
* Ścieżka dźwiękowa z gry;
* Film „making-of” o AC:Brotherhood;
* Trailery oraz cyfrowa zapowiedź komiksu Assassin's Creed;
* Płytka z grą.

Źródło:Gamezilla.pl
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda fajnie.
 

trochos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
bardzo fajne
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
ma być dostępna tylko w USA
dziękuję :x
 

Krawol

Banned
Użytkownik
jak zawsze w USA

co za rury
 

Bartii

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo fajne :p
 

SebooL12 PL

Banned
Haha ostra ta pacynka :p
 

Magi

Użytkownik
Użytkownik
bardzo dobra ta zabawka :D mam nadzieje że pojawi się na allegro :D
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
bardzo dobre
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Gdyby było w Europie to i tak bym się nie zdecydował na kupno. 300zł to dużo. Mi wystarczają zwykłe wersje.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No ta pacynka to ciekawa ciekawa, ale nawet jak by była dostępna w polonii to bym kupił najwyżej tą edycję za 250zł, ale jak narazie jestem nastawiony na normalną wersję.
 

CrypearL

Użytkownik
Użytkownik
W listopadzie kupię polską kolekcjonerkę, a najwyżej później na allegro (jeśli będzie) zamówię pacynkę doktora. Europejska wersja wydaje mi się lepsza.
 

tomix200

Użytkownik
Użytkownik
Ja w tą częśc grałem na psp. Fajnie jest znowu pograc altairem, chociaż ezio jest o wiele ciekawszy. AC I nie miało fabuły- zabic 9 gostków i na końcu bossa -.-. AC II miało fabułę, jakiej jeszcze nie widziałem ;)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
tomix200, jak ty się strasznie mylisz... mylisz dwie gry Assassin's Creed: Bloodlines (tak tutaj gra się Altairem na Sycylii czy tam Cyprze) z Assassin's Creed: Brotherhood (tutaj gra się Eziem, ta gra dopiero wyjdzie, nikt inny w nią nie grał, jest to nowość 100%) a więc Bloodlines - Brotherhood, widzisz różnicę?
 

tomix200

Użytkownik
Użytkownik
Ano faktycznie :p Mój błąd, nie wczytałem się, a grałem w tę grę pół roku temu. Nie musisz mi tłumaczyc jak dziecku z downem ;) Co nie zmienia faktu, że jedynka praktycznie nie ma fabuły ;)
 

XMietek

Użytkownik
Użytkownik
no wygląda nieżle, tlko droga. A macie informacje o europejskiej edycji kolekcjoneskiej??
 

Nikolai

Banned
hahahaha, dziękuje UBI. Nie dośc, że nie wypuszczacie tej edycji w Europie, to za samą głupią pacynkę chceci tak wiele!

no nic, cały Ubisoft ; )
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak dla mnie to europejska kolekcjonerka jest lepsza :)
 

CrypearL

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom