X360 Assassin's Creed Brotherhood

Karpi1612

Użytkownik
Użytkownik

Nazwa: Assassin's Creed Brotherhood
Data wydania w Polsce : 19 listopada 2010.
Gatunek: TPP, gra akcji
Multiplayer: Tak
Developer: Ubisoft Studios
Wydawca na świecie: Ubisoft
Wydawca w Polsce: Ubisoft

Opis:
Assassin's Creed Brotherhood to bardzo dobry tytuł od Ubisoftu. Jest to kontynuacja przygód Ezio Auditore de Firenze z Assassin's Creed II w której wcielamy się w cichego zabójce. Gra toczy się niemal że w całym Rzymie, w którym musimy zabijać templariuszy. AC:Brotherhood bardzo różni się od AC:II,np. Możemy grać w trybie multiplayer gdzie mamy do wyboru Alliance i Wanted. W ramach jednego z nich gracze wcielają się w kilka klas postaci (od mnicha, poprzez kowala aż po prostytutkę), z których każda wyróznia się charakterystycznym zestawem broni i zabójczych ciosów. Ale też możemy trenować młodych Assassinów, którzy potem będą nam pomagać lub będziemy ich wysyłać na różne misje prawie po całej Europie. AC: Brotherhood jest trzecią odsłoną od Ubisoftu i chyba najlepszą. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z tym tytułem.

Trailer :

Pegi:

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Siemik

Użytkownik
Użytkownik
Dosyć orginalny jest tryb wali z przeciwnikiem , duża ilość sposobów na zabicie przeciwnika sprawia że trzeba się nieźle nagrać żeby się znudziła :) Polecam też ją osobą które lubią gry zręcznościowe , możesz poruszać się po dachach budynków , skakać z jednego na drugiego i wiele innych .

DavidCold

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiscie 10... wspaniala gra

DavidCold

Użytkownik
Użytkownik
oczywiscie 10

Thane

Użytkownik
Użytkownik
Z czystym sumieniem daję 8 :) Według mnie lepsza była II część ale to jest moje zdanie. Co jak co ale zakończenie Brotherhooda bije na twarz II część ale to za mało by być lepszą :)

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak dla epicka, jedna z najlepszych serii gier jakie wyszły w latach 2006-2011 ;) Nie ma lepszych :) Epicka fabuła, świetny gameplay, super pomysł 10/10 nic dodać nic ująć

titan

Świeżak
Świeżak
Dałem 8 bo grałem w II część na PC i nie dostałem po głowie jak wtedy. Trzeba przyznać że epickości Assassins Creedowi inne produkcje mogą pozazdrościć :)

SEBA VENCEDOR

Użytkownik
Użytkownik
10 do kwadratu. Dla mnie najlepsza część z serii.Zgadzam się , że dorównuje jej II ale lekki plusik i przewaga Brotherhooda, że ma multi. Słyszałem opinię,często doświadczonych graczy,którzy uwielbiają assassin`s ... ,że multi tu jest specyficzne i średnio im się podoba. Jak dla mnie w Brotherhoodzie tryb wieloosobowy to totalny odjazd i jeden z najlepszych jakie powstały.

Do góry Bottom