Assassin's Creed II - Problem z katakumbach

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Witam, nabyłem tą wspaniałą grę, ale nadszedł czas aż się zaczeły problemy ;p, jestem w katakumbach gdzie miałem podsłuchac rozmowę templariuszy, zrobiłem to i mam znaleźc wyjście z katakumb, poskakałem po tych belkach i jestem przy takim oświetlonym wyjściu bez schodów, i trzeba tam się jakoś wdrapac ale Ezio nie łapie się żadnej ściany, pomóżcie PLS bo mnie już krew zalewa....
 

rczak16

Użytkownik
Użytkownik
Witam, nabyłem tą wspaniałą grę, ale nadszedł czas aż się zaczeły problemy ;p, jestem w katakumbach gdzie miałem podsłuchac rozmowę templariuszy, zrobiłem to i mam znaleźc wyjście z katakumb, poskakałem po tych belkach i jestem przy takim oświetlonym wyjściu bez schodów, i trzeba tam się jakoś wdrapać ale Ezio nie łapie się żadnej ściany, pomóżcie PLS bo mnie już krew zalewa....

hmmm zobacz czy się da tak stan przed ścianą z dziurą w tym miejscu cofnij się obróc się na ścianę i naduś i trzymaj prawy spust i A i zacznij biec , Altair powinien wykonać WALL RUN - bieg po ścianie i powinien się chwycić krawędzi



Mam nadzieje ze myślałem o tym samym miejscu bo ja nie kojarzę dokładnie już co i jak co innego jak byś dał screen-a
 

raper54

Użytkownik
Użytkownik
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Podaje scr z dokładnym miejscem.


 

qwe4321

Użytkownik
Użytkownik
hmmm zobacz czy się da tak stan przed ścianą z dziurą w tym miejscu cofnij się obróc się na ścianę i naduś i trzymaj prawy spust i A i zacznij biec , Altair powinien wykonać WALL RUN - bieg po ścianie i powinien się chwycić krawędzi



Mam nadzieje ze myślałem o tym samym miejscu bo ja nie kojarzę dokładnie już co i jak co innego jak byś dał screen-a


jemu chodzi o AS II więc nie altair.... a Ezio
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Odpowiedzcie PLS bo chce dalej grac, a nie mogę bo ciągle tam tkwię ...
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Znalazłem już rozwiązanie, można zamknąc.
 

Do góry Bottom