Assassin's Creed II pytanie

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
witam, dzisiaj będę już grał w Assassina wreszcie, słyszałem o tym bugu uniemożliwiającym przejście gry i o innych tam mniejszych babolach, jeszcze nigdy nie łączyłem konsoli z netem i dzisiaj też nie połączę bo nie mam takiej możliwości, a przydałaby mi sie ta łatka co naprawia ten poważny błąd. mam 2 pytania

1. Czy jest możliwość wgrania tej łatki offline?
2. Czy jeżeli połączę się z netem np za tydzień, to po wgraniu patcha będę musiał grę przechodzić jeszcze raz?
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
1.tylko jeśli z innego dysku go wgrasz przez pc
2. jeśli save ci już padnie to patch nic Ci nie da, chyba że dojdziesz do tego poziomu wgrasz patcha i grasz to luzik
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a czy np będę miał 4 poziom i dopiero wtedy wgram patcha to będę musiał przechodzić grę od początku?
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
nie, nie będziesz musiał przechodzić gry od początku. Wystarczy że wgrasz patcha w dowolnym momencie gry, byle by było to przed 11 rozdziałem.:)
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
piedolicie głupoty. łatka nawet nie jest potrzebna. po prostu nie wyłączaj konsoli w momencie jak skończysz 11, zrób jakąś misję, czy cokolwiek po tym i nie masz co się martwić o buga.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
sposoby na ominięcie buga masz trzy:
- ściągnięcie patcha z XBL
-ściągnięcia patcha z neta i wgranie przez Transfer Kit
-przejście cały 11 rozdział i rozpoczęcie nowego jednym tchem
 

HarryOnALeash

Użytkownik
Użytkownik
11 i 14 (tak 14! bo 12 i 13 będą do pobrania w formie DLC) są bardzo krótkie, więc przeszedłem je jednego wieczora, więc moim zdaniem każdy powinien zastosować się do porady kolegi wyżej
 

Sonic96

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam zupełnie inny problem. Kiedy skończyłem 2 sekwencje i ładowała się trzecia, wyskoczył błąd:

"Nie można odczytać płyty.
1.Wyczyść płytę mięką ściereczką.
2.Ponownie uruchom konsolę.
..."

Tak jest zawsze, wypaliłem już 3 płyty z różnego uploadu. Przy wczytywaniu 3 sekwencji (willa). Ktoś coś poradzi?
 

fiedzio

Użytkownik
Użytkownik
Chłopaki, ja miałem coś innego :p Po pierwszym odpaleniu konsoli, skonfigurowaniu itp odpaliłem AC2... I pojawił się komunikat o wymaganej aktualizacji... I jakoś dotąd nie doświadczyłem żadnych błędów, a po przejściu 11 rozdziału wszystko jest ok z zapisywaniem ;)

Wam też przy pierwszym odpaleniu aktualizowało coś?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
bo masz ang wersje pewnie, do polskiej wersji nie ma łatki, ehhh czuję się olany
 

fiedzio

Użytkownik
Użytkownik
Ale ja mam polską wersję! Gra kupiona w Empiku :)
 

Misieksc

Użytkownik
Użytkownik
Chłopaki, ja miałem coś innego :p Po pierwszym odpaleniu konsoli, skonfigurowaniu itp odpaliłem AC2... I pojawił się komunikat o wymaganej aktualizacji... I jakoś dotąd nie doświadczyłem żadnych błędów, a po przejściu 11 rozdziału wszystko jest ok z zapisywaniem ;)

Wam też przy pierwszym odpaleniu aktualizowało coś?
Pewnie aktualizował ci się dashboard ja po pierwszy odpaleniu konsoli nic nie miałem żadnych aktualizacji dopiero jak dragon age zapodałem to mi się pojawiła aktualizacja ale to była tylko dosahboarda
 

kamel12345

Użytkownik
Użytkownik
Ja ma polską wersje od znajomego (nie wiem skąd pobrane)

Czy ten błąd dotyczy wersji PL? I czy w każdej wersji wyskoczy błąd?
( BAN więc łatki nie pobiorę z XBL)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ten błąd dotyczy wszystkich wersji ale jeśli masz wersję PL to łatki nie ściągniesz, na szczęście tego najgorszego buga da się bardzo łatwo pominąć, ale trzeba wiedzieć kiedy nie wyłączać konsoli
 

matik177

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem ponieważ kupiłem wszystkie dostępne w sklepie bronie i mam jeszcze jedno puste miejsce na jakąś broń przy stojaku z tymi "maczugami". Gdzie jest ta broń? Bo chce mieć haczyk "all weapons collected"
 

Kimo

Użytkownik
Użytkownik
Heh, maczugami?:p Chyba wiem o co Ci chodzi. Żeby otrzymać tą brakującą broń, trzeba zebrać 50 piórek- wtedy (co mnie rozwaliło) wujek Mario powie Ci, że w sumie jesteś fajny, że pomagasz matce, ale generalnie to nie powinieneś się zajmować pierdołami:D. No i od tego momentu można tą broń kupić w sklepie;)
 

matik177

Użytkownik
Użytkownik
Wielkie dzięki! Jutro zabiorę się się za piórka, bo brakuje mi dwóch osiągnięć właśnie zebrać wszystkie i w każdym mieście muszę założyć "pelerynę" Auditorów a to dostaje się po zebraniu wszystkich piór z tego co wiem.
 

Kimo

Użytkownik
Użytkownik
Tak jest, tylko pamiętaj, że do Forli nie można użyć szybkiego przemieszczania, tylko trzeba tam się dostać przez te góry (oczywiście z pelerynką założoną).
 

Mil.

Świeżak
Świeżak
witam.
Mam pytanie trochę z innej beczki. Planuję kupić AC1 w angielskiej wersji językowej. Chciałbym zapytać czy misje w grze są przejrzyste i łatwe do 'zrozumienia'? Mój angielski nie jest zbyt dobry, a chciałbym ukończyć całą grę i mieć przy tym dużo zabawy ;)
 

fiedzio

Użytkownik
Użytkownik
Hmm, schemat jest prosty:
- zaczynasz od zlecenia od tego swojego mistrza
- idziesz do miasta do biura asasynów
- wykonujesz 3 dowolne misje na mapie
- wracasz do biura po zezwolenie na misję
- wykonujesz zabójstwo
- uciekasz
- wracasz do biura, a potem do Maisafu

I tak cała gra :) Angielski jest prosty: znajdź, ukradnij, zabij...
 

Do góry Bottom