Assassin's creed II - rozkmina przed premierą.

Maryd

Banned
Użytkownik
drogi Maryd, chyba nie masz skad sciagac gier ja ssam gry na xa z nejlepszego polskiego trackera i gra pokazuje się w dzien premiery albo jeszcze przed premiera :)
ja mam konto na xbox sky i stamtad pobieram ;p na polskim prywatnym trackerze nie mam konta , wiec naleze do grupy , ktora oczekuje 'publicznego' ukazania AC2 , nie tylko dla 'wybrancow' , a co do assasina to naprawde GRA ROKU jak sie patrzy , Ezio <3
 

AbatedMarcin

Użytkownik
Użytkownik
no Ezio RULES:DD
 

xman

Banned
Do sklepu złodzieje a nie czekać aż ktoś udostępni.... Żałosne jest to forum. 90% postów w temacie danej gry, dotyczy prośby o pirata, pytań jak wypalić żeby chodziło itp. Idę poszukać jakiegoś normalnego forum, gdzie są ludzie na poziomie a nie złodziejskie małolaty z pryszczami na mordzie.
czesc
 

Dani12

Banned
Premiera będzie 19 listopada!
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Dziś na youtube znalazłem gameplay z pełnej wersji gry, pokazywał sam początek. Więc może gra być niedługo w sieci.
 

szoch

Użytkownik
Użytkownik
pewnie tez szybko nie pojawi sie na necie w polskiej wersji .Pewnie z tydzien lub 2 po premierze ,wiec sie pewnie zadowole angielska wersja na poczatek
 

maras92

Banned
Użytkownik
A ma byc dubbing?
 

szoch

Użytkownik
Użytkownik
we wczesniejszych postach napisane jest ze spolszczenie bedzie kinowe czyli tylko napisy.
 

HudyPL

Świeżak
Świeżak
Widziałem dzisiaj na jednym portalu do ściągnięcia Assassin's Creed: Bloodlines. Wychodzi on w ten sam dzień co ACII więc możliwe, że jutro albo może nawet dzisiaj gra będzie w sieci ;)
 

rczak16

Użytkownik
Użytkownik
ja czekam na tą gre :D
mam nadzieje ze wyjaśnia się te texty z ściany

i co z rozbitą (nie pamietam jak to sie nazywalo) ale bylo to rozrzucone po calym swieci i ma to dużą moc było chyba z 40 kawałków



 

Rosak

Użytkownik
Użytkownik
Widziałem dzisiaj na jednym portalu do ściągnięcia Assassin's Creed: Bloodlines. Wychodzi on w ten sam dzień co ACII więc możliwe, że jutro albo może nawet dzisiaj gra będzie w sieci ;)
calkiem mozliwe, bo cod mw2 byl bardzo szybko jakos na poczatku listopada, a premiere mial przedwczoraj
 

Sonval

Użytkownik
Użytkownik
hmm według mnie(tylko mnie i proszę po mnie nie skakać)to mw2 "wyciekło" dlatego tak wcześnie do internetu, ponieważ M$ sypnął kasą i zapłacił twórcom a później wziął sie ostro za banowanie i chyba o to w tym chodziło.Na AC nie ma szans, trzeba czekać do premiery a szkoda bo wyczekuje tej gry bardziej niż tego MW2(w które i tak zagram)
 

12freedy

Użytkownik
Użytkownik
IMO powinniśmy poczekać aż gra będzie wydana w polskiej wersji językowej. Poza tym poprzednia wersja to było mistrzostwo i dla samego dubbingu czy też gagów warto nabyć oryginał
 

termit1992

Banned
Użytkownik
Assassin's Creed 2 pojawil sie przed chwilą na xbox-sky wstawka od Assassins.Creed.2.PAL.XBOX360-MegaWare
Juz sie rozchodzi :D
 

Rosak

Użytkownik
Użytkownik
hmm według mnie(tylko mnie i proszę po mnie nie skakać)to mw2 "wyciekło" dlatego tak wcześnie do internetu, ponieważ M$ sypnął kasą i zapłacił twórcom a później wziął sie ostro za banowanie i chyba o to w tym chodziło.Na AC nie ma szans, trzeba czekać do premiery a szkoda bo wyczekuje tej gry bardziej niż tego MW2(w które i tak zagram)
do jakiej premiery, gry zawsze "wyciekaly" do netu 2-3 dni przed premiera :p

termit1992 napisał:
Assassin's Creed 2 pojawil sie przed chwilą na xbox-sky wstawka od Assassins.Creed.2.PAL.XBOX360-MegaWare
Juz sie rozchodzi
no prosze :)
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Teraz tylko czekać na wersję polską

pzdro
 

Rosak

Użytkownik
Użytkownik
Teraz tylko czekać na wersję polską

pzdro
moze wpierw poczekajmy na ang ;p bo nie kazdy ma konto na xbox-sky ;p
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie widzę, że na xbox-sky już jest ale denerwuje mnie to, że badziewiasty niemiecki jest a POLSKIEGO nie ma.Nerwy mi już poszczają prawie każda gra, która wyjdzie ma ten szwabski a POLSKIEGo nie ma.
 

posejdonn

Użytkownik
Użytkownik

No właśnie widzę, że na xbox-sky już jest ale denerwuje mnie to, że badziewiasty niemiecki jest a POLSKIEGO nie ma.Nerwy mi już poszczają prawie każda gra, która wyjdzie ma ten szwabski a POLSKIEGo nie ma.
nie wiadomo jeszcze czy nie ma, jest napisane w nfo Language.....: ITA , ENG , FRE , GER , SPA , Maybe Others


u mnie juz leci gra na shella z xbox-sky, ale jest tylko 1 seed i 500 lechow:) wiec troche to potrwa, zreszta teraz serwer jest juz dobrze przeciazony
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki termit1992, dobrze wiedzieć że już jest, ja od ponad tygodnia regularnie sprawdzam abgx.net oczekując na jakieś nfo. Już mi kiszki skręca od czekania na AC2, im bliżej premiery tym bardziej mam parcie na tą grę, a zaliczam się do osób którym błędy w AC1 w ogóle nie przeszkadzały, to była pierwsza gra w którą zagrałem na swoim X360 :) Mam nadzieję że wstawka na RS szybko się pojawi.
 

Do góry Bottom