X360 Assassin's Creed II

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik


Nazwa: Assassin's Creed II
Data wydania: 17 listopada 2009
Gatunek: gra akcji TPP
Multiplayer: brak
Developer: Ubisoft
Wydawca na świecie: Ubisoft
Wydawca w Polsce: Ubisoft


Opis:
W grze wcielamy się w Ezio Auditore Da Firenze, przodka Desmonda Milesa znanego z pierwszej części serii. Jako Ezio możemy zwiedzac wiele włoskich miast epoki renesansu, m. in. Wenecję czy Florencję. Gra jest znacznie bardziej rozbudowana niż "jedynka", mamy więcej możliwości, więcej broni, więcej terenów do zwiedzania, więcej dobrej fabuły, więcej wszystkiego. Gra na dobre kilkanaście godzin zabawy na najwyższym poziomie :)


Trailer:

Pegi:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Gra genialna 3 razy przeszedłem soundtrack od Jesper Kyd dodaje jeszcze większy klimat tej grze jeśli ktoś nie ma tej pozycji to polecam wersje Goty posiadająca ona dodatki.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja dostałem tą grę niedługo po premierze, więc w dodatki nie grałem, i nie zamierzam, bo polityka Ubisoftu w tym przypadku jest po prostu chamska. AC2 to jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem, jedyny jej minus to chyba tragicznie niski poziom trudności... można wyrżąc całe miasto nie ginąc ani razu
 

lukidambix

Użytkownik
Użytkownik
jedyny jej minus to chyba tragicznie niski poziom trudności... można wyrżąc całe miasto nie ginąc ani razu
mnich, w tym masz racje :d
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
No niestety poziom trudności jest dużo łatwiejszy niż w pierwszej części, ale nadrabia to fabułą i klimatem. AC II to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Świetne odwzorowanie miast i otoczenia. Jeśli ktoś jeszcze nie grał to brać się za ten tytuł. Wyszedł akurat w wersji GOTY z dodatkami wszystkimi. Właśnie przedwczoraj grę przeszedłem i bardzo polecam.
 

adrian1389

Użytkownik
Użytkownik
Gra bardzo dobra, tylko jest jeden minus. Na początku na nic nas nie stać a później chodzimy z najlepszym ekwipunkiem i kasy mamy jak lodu. A i plus za otwarty świat po przejściu gry, ale i tak nie ma co robić...
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Co do pozimu trudności zgodze sie - w AC I zeby zabić kilku strażników bylo już ciężko..
Ogolnie gra jest genialna swietna grafa,fabuła.
Polecam
9/10
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Pamiętam gdy dostałem tą grę na wigilię ;) To był epicki moment. Po bardzo liniowej jedynce nie spodziewałem się zbyt dużo, a tu otrzymałem jednego z lepszych sand-boxów jakie wyszło koło GTA IV i RDR. Zdecydowanie 10/10
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
9/10. Świetna gra lecz zakończenie było trochę słabe. w Brotherhoodzie było o wiele lepsze, strasznie nakręca na "Assassin`s Creed: Revelations". Gra super lecz nadal nie przebije Mass Effect 2 :) W moim rankingu 2 miejsce.
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest genialna. Jedna z lepszych w jakie grałem.
 

Muzjol

Świeżak
Świeżak
 

Do góry Bottom