Assassin's Creed IV: Black Flag (2013) XBOX360-X360CLUB

bendov

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest po polsku ale tlumaczenia dialogow sa po rosyjsku tez tak macie? Da sie to jakos zmienic?
No da, wejdź do opcji i zmień napisy z rus na polskie ;-) mogłeś to sprawdzić nim zapytales.
 

eryk122916

Użytkownik
Użytkownik
nie działa

Mi nie działa mój xbox ma lt 3,0 nagrałem na verbatiwie i na ihasie ,ale nie działa nie znajduję płyty tak jak by jej po prostu nie było.Gdy chce obraz sprawdzić przez abgx piszę ,że plik nie jest przeznaczony do xboxa czy coś w tym stylu wie ktoś jak to naprawić ?
 

kylex

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam z tą grą pewien problem. Ilekroć zaczyna się walka pad traci połączenie z konsolą. Coś takiego robi mi się tylko na tej grze. Dodam, że grałem przy użyciu nowych baterii. Macie jakieś pomysły?
 

eryk122916

Użytkownik
Użytkownik
Nagraj od nowa

Wysłane z mojego WT19i przy użyciu Tapatalka
 

kpkk12

Świeżak
Świeżak
Sprawdzone abgx, nagrane ihas 2.4x verbatim, weryfikacja 100%. Przy instalacji na dysk w 8% wywala błąd ze ściereczką, bezpośrednio z płyty zawiesza się na pierwszym ekranie :(
 

horzym14-14

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem, wszystkie gierki nagrane Ihas'em na Omegach i szło wszystko bez problemu Weryfikacja 100% ale Ass nie chce ruszyć albo zacina się przy logo gry albo czarny ekran. Co jest ?!
 

Elm0

Świeżak
Świeżak
Przepuscilem przez ABGX , wypalilem IMG wedlug ustawien jakie wypalalem pod GTA V ( ktore dziala) i zacina sie cala konsola na napisach , ze gra jest tworzona przez ludzi o roznych wyznaniach . Ktos mial podobny problem? Wedlug jakich ustawien wypalalac ,zeby zadzialalo?
 

bleszynski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
WITAM NIE WIEM CZEMU NIE DZIEŁA MI _b_ JAK DŁUŻEJ TRZYMAM NP W TRAKCIE KRADZIEŻY A POJEDYŃCZE NACIŚNIECIE DZIAŁA POMOCY
 

qwe789789

Świeżak
Świeżak
trick mp3 dziala jeszcze ?
 

Maksiuuxd

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko pieknie wypalilo ihas + verbatim, gra sie zainstalowała i hula jak marzenie, dobra wstawka ;)
Ci co nagrywaja ihasem i verbatimami po prostu zle ustawienia, do tej pory nagrałem takie gry jak Rivals, FIFA 14, AC, GTA V, GHOSTS, BF4 bez błedów, chcecie ustawienia to pw.
 

piterox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie mam IHASa, płyta Maxell + Obsługiwany Burnermax lecz po 2-3h gry ścierka. Co czynić? Próbować verbatima palić czy tylko IHAS?
 

Maggikk

Świeżak
Świeżak
Hej,

po nagraniu ACIV przy 8% gry wywala mi błąd ze szmatą.
Nie mam ihasa. Zwykła laptopowa nagrywarka (obsługuje BurnerMaxPayload) + Verbatimy. Nagrałem już 6 płyt i max mogę dojść do 8% gry. Niektóre kopie w ogóle się nie odpalają (czarny ekran po logo abstergo przy uruchomieniu płyty).
Nagrywałem Img Burn z włączoną opcją OPC i bez niej. Zmieniałem typy ksiąg ale nie wiem czy sugerować się tam producentem nagrywarki w laptopie czy producentem napędu w xboxie..
Pomożecie bo już ręce opadają.. Święta są i chciałoby się pograć :)

Dodam, że wszystkie gry do tej pory nagrywałem bez żadnego kombinowania (standardowe ustawienia ImgBurn), mam LT 2.0, opcja truncate i działało zawsze elegancko (w tym gta V) a AC IV nie chce :/

Jakie ustawienia dać?
 

piterox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
miałem podobnie przy payload(Maxell) to zrobiłem Truncate(Verbatim) i jestem aktualanie na 23%, wszystko działa. Spróbuj inną wersję
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Maggikk mam podobnie, a wręcz identycznie.. też normalnie nagrałem GTA V. Poszło kilka płyt za każdym razem problem, płyta nie obsługiwana. Niewiem już co robić, jeśli chcesz próbuj z tego poradnika ustawić IMGBURN.. mi to nic nie dało :
Imgburn Settings For Xgd2 And Xgd3 Games. - Xbox 360 Tutorials - XboxPirate Gaming Forums
A jeśli jakimś sposobem nagrasz to na LT 2.0 to daj mi znać co i jak ustawiłeś, też laptopową na Varbatimach nagrywam
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Niestety już 4 płyta zmarnowana.. nie da rady tego nagrać :(
 

aras_85

Banned
Użytkownik
Świeżak
czy ta wersja jest bezpieczna do gry online? w abgx na koncu zolty tekst, poza tym wszystko zielone
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli ten żółty tekst wygląda tak:

a poza nim wszystko zielone to można wypalać, ten "błąd" oznacza, że danego release nie ma w bazie abgx.
 

aras_85

Banned
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli ten żółty tekst wygląda tak:

a poza nim wszystko zielone to można wypalać, ten "błąd" oznacza, że danego release nie ma w bazie abgx.
no wlasnie to samo, wypalam w takim razie
 

darina21

Świeżak
Świeżak
witam mam problem z Assassins Creed IV - Black Flag [RUSSOUND] mam Lt 3 przepuściłem gre przez poprawnie ustawiony abgx i nagrałem przez poprawnie ustawiony imgburn
nagrywarka jakaś LG z PC . Po uruchomieniu gry po logo gry sie konsola zawiesza , przy odłączeniu dysku twardego konsola sie wiesza za każdym razem na logo gry . co jest dopiero jedną płyte zmarnowałem ale chciałbym w końcu to nagrac dobrze pozdrawiam
 

Do góry Bottom