Assassin's Creed - nie chce się włączyć, pomożecie??

kuba.w93

Świeżak
Świeżak
Witam!

Mam taki problem. Parę miesięcy temu ściągnąłem Assassina mojemu kumplowi na jego XBOX'a 360. Gierka działała, wszystko było w porządku. Niedawno ja nabyłem maszynkę od Microsoftu i nie miałem problemu z żadną grą oprócz tego Assassina, którego ściągnąłem kumplowi. Mianowicie u niego gra nadal działa, u mnie - nie. :-\ Kiedy włączam grę konsola mieli i zacina się. Myślałem z początku, że nie ma patchy i że kumpel po prostu ma eXtreme, ale zrobiłem obraz, odpaliłem XDVDMulleterBeta9.7 i sprawdziłem. O dziwo "iXtreme Compatible" zaznaczone. Kreon bug'a też nie posiada, więc płytka w teorii powinna śmigać. Dlaczego więc nie chce?? Liczę na w miarę szybką odpowiedź jak włączyć tę grę, bo zależy mi na niej a nie chce mi się ściągać jeszcze raz, bo to trwa baardzo dłuugo.

Moja konsolka to XBOX360 Premium (nowy), napęd Benq, ixtreme 1,41; o konsolce kumpla wiem tylko, że Arcade, nie wiem jaki napęd; płyta z Assassinem to Philips i nie jest porysowana

Proszę o jakąkolwiek radę, z góry dzięki ;)
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin's Creed - nie chce się włączyć, pomożecie??

Problem napędu. Benq maja problemy z Assasinem, spróbuj zostawić płytkę w napędzie nawet jak masz czarny ekran - może się załaduje po kilku minutach. Ja mam Benq i mi tą grę czyta ale kolega ma ten sam problem co ty. Z kolei nie słyszałem żeby był problem z innymi napędami.
 

kuba.w93

Świeżak
Świeżak
Odp: Assassin's Creed - nie chce się włączyć, pomożecie??

Kurde. Spróbuje poczekać, ale dziwne, że nie włącza gry. Jak w dashu włączam taki "myk", że pokazuje mi w jakie gry grałem to normalnie jest pokazany Assassin's Creed i 0 osiągnięć :-\ Tak jakbym tylko włączył i wyłączył grę. Czyli "widzi", że to Assassin, ale nie może włączyć. A ty calis na jakiej masz płycie nagrane?? Ktoś jeszcze jakieś propozycje ma??

Pozdro
 

seba660

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin's Creed - nie chce się włączyć, pomożecie??

Mialem ten sam problem(mam naped Benq), musisz poczekac tak z 3-5minut i bedzie dzialalo.
 

kuba.w93

Świeżak
Świeżak
Odp: Assassin's Creed - nie chce się włączyć, pomożecie??

Heh :) Cierpliwość. Tylko tego mi brakowało. Włożyłem płytce i ... wyszedłem z pokoju . a konsolka zaczęła mielić. Po chwili (parę minut) wracam i JEST!! :D

Dzięki za radę, myślałem, że sobie nie pogram :p

Pozdro ;)

EDIT: Gra jest świetna, a na dodatek teraz włącza się normalnie i nie muszę tak długo czekać :p
Jeszcze raz dzięki za radę chłopaki ;)
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assassin's Creed - nie chce się włączyć, pomożecie??

spoko :) ENJOY !
 

Do góry Bottom