Assassin's Creed: Odyssey oficjalnie! Teaser zapowiada prezentację na E3

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Jeszcze kilka godzin temu była to wyłącznie plotka, ale teraz możemy potwierdzić – Ubisoft pracuje nad Assassin's Creed: Odyssey. W Sieci pojawiła się jednoznaczna zajawka, która przygotowuje graczy na wielką prezentację.

O Assassin's Creed: Odyssey pisałem już kilka miesięcy temu. Tytuł to bezpośrednia kontynuacja Assassin's Creed: Origins, której akcja zaprowadzi graczy do antycznej Grecji. Ubisoft wciąż nie zdecydował się na wielką prezentację, ale poniżej zobaczycie jednoznaczny materiał.


Szykujcie się na przygodę w antycznej Grecji, która została opanowana przez Rzymian. Według wcześniejszych plotek, producent tym razem zdecydował się na dwóch bohaterów, którzy zaprezentują graczom inne historie, jednak opowieści mają się ze sobą łączyć w kluczowych momentach. Informatorzy są zgodni, że Ubisoft przygotował kontynuację Assassin's Creed: Origins, w której choć nie będziemy kontrolować Bayeka, to jednak znana postać pojawi się podczas przygody – zainteresowani mają tym razem wskoczyć w buty kobiety oraz mężczyzny.


 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
#2
Może być dobrze.
Nie wiem dlaczego, ale od razu skojarzyło mi się z Ryse: Son of Rome. Może dlatego ze był to mój pierwszy tytuł na Xone. Niedoceniona gra, ale wg mnie całkiem udana :)
 

Mat.Rynio

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#3
Dla mnie gra o assassynach najbardziej kojarzy się z dużymi aglomeracjami miejskimi z ciekawą architekturą tj. Florencja, Paryż, dlatego bardziej wolałbym aby nowy assassyn umiejscowiony był w Japonii/Chinach lub Indiach. Egipt czy Grecja, w których akcja ma/będzie miała miejsce są bardzo ciekawymi okresami jednak do "assassyńskiej" otoczki kompletnie nie pasującymi moim zdaniem.
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
#4
Tutaj nie trzeba chyba dużo dyskutować. Najlepszą odsłoną wg większości graczy była 2ga część co potwierdzam a zwłaszcza dodatek Brotherhood. Black Flag w mojej ocenie też był dobry nawet bardzo. Co do Paryża Unity lokacyjnie podobało mi się najmniej z całej serii.
Ostatni Origins był ok, ale po przejściu 3/4 gry + zadania poboczne troszkę zaczęło przynudzać.
Może jeszcze kiedyś wrócą do Ezio Auditore ;)
 

Do góry Bottom