Assassin's Creed: Odyssey oficjalnie! Teaser zapowiada prezentację na E3

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Jeszcze kilka godzin temu była to wyłącznie plotka, ale teraz możemy potwierdzić – Ubisoft pracuje nad Assassin's Creed: Odyssey. W Sieci pojawiła się jednoznaczna zajawka, która przygotowuje graczy na wielką prezentację.

O Assassin's Creed: Odyssey pisałem już kilka miesięcy temu. Tytuł to bezpośrednia kontynuacja Assassin's Creed: Origins, której akcja zaprowadzi graczy do antycznej Grecji. Ubisoft wciąż nie zdecydował się na wielką prezentację, ale poniżej zobaczycie jednoznaczny materiał.

Szykujcie się na przygodę w antycznej Grecji, która została opanowana przez Rzymian. Według wcześniejszych plotek, producent tym razem zdecydował się na dwóch bohaterów, którzy zaprezentują graczom inne historie, jednak opowieści mają się ze sobą łączyć w kluczowych momentach. Informatorzy są zgodni, że Ubisoft przygotował kontynuację Assassin's Creed: Origins, w której choć nie będziemy kontrolować Bayeka, to jednak znana postać pojawi się podczas przygody – zainteresowani mają tym razem wskoczyć w buty kobiety oraz mężczyzny.

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Może być dobrze.
Nie wiem dlaczego, ale od razu skojarzyło mi się z Ryse: Son of Rome. Może dlatego ze był to mój pierwszy tytuł na Xone. Niedoceniona gra, ale wg mnie całkiem udana :)

Mat.Rynio

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie gra o assassynach najbardziej kojarzy się z dużymi aglomeracjami miejskimi z ciekawą architekturą tj. Florencja, Paryż, dlatego bardziej wolałbym aby nowy assassyn umiejscowiony był w Japonii/Chinach lub Indiach. Egipt czy Grecja, w których akcja ma/będzie miała miejsce są bardzo ciekawymi okresami jednak do "assassyńskiej" otoczki kompletnie nie pasującymi moim zdaniem.

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Tutaj nie trzeba chyba dużo dyskutować. Najlepszą odsłoną wg większości graczy była 2ga część co potwierdzam a zwłaszcza dodatek Brotherhood. Black Flag w mojej ocenie też był dobry nawet bardzo. Co do Paryża Unity lokacyjnie podobało mi się najmniej z całej serii.
Ostatni Origins był ok, ale po przejściu 3/4 gry + zadania poboczne troszkę zaczęło przynudzać.
Może jeszcze kiedyś wrócą do Ezio Auditore ;)

Do góry Bottom