Assassin's Creed: Odyssey. Piękne screeny wyciekły przed oficjalną prezentacją gry

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Jedną z największych gier tegorocznego E3, a już szczególnie dla Ubisoftu, będzie kolejna odsłona sagi o Asasynach. Na dzień przed oficjalną prezentacją tytułu podczas konferencji, ktoś wrzucił do Sieci paczkę pięknych obrazków z gry.

Wiele plotek mówiło o pojawieniu się kontynuacji wydanego w zeszłym roku Assassin's Creed: Origins, które to znacząco odświeżyło serię i przekonało do niej sporo nowych graczy.


Teraz gdy uż Ubisoft potwierdził, że jutro zobaczymy Assassin's Creed: Odyssey, wyczekujemy oficjalnej prezentacji gry oraz opisu zmian, jakie zaimplementowali twórcy. Jednakże nie musimy czekać już do jutrzejszej konferencji, albowiem w Sieci już hula spora paczka obrazków z Odysei.

Jak widać po załączonych screenach, tytuł bazuje na tym samym silniku co Origins, tak więc i rdzeń rozgrywki będzie praktycznie nienaruszony. Z tą różnicą, że tym razem spory nacisk położony zostanie na pływanie po morzu Egejskim oraz archipelagu wysp Grecji. Widać także, że powrócą bitwy morskie, co jak najbardziej ma sens, gdyż ówcześnie Grecja szczyciła się dosyć silną flotą morską wyposażoną w świetnych łuczników i sprzęt bitewny.

 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#3
Takie kopiuj wklej tylko inna lokalizacja ale wyglada dobrze :)
Jak zainwestujesz N lat w produkcję nowego silnika i mechaniki, to niestety przez kolejnych K lat będzie copy-paste :/

Swoją drogą nie mam nic przeciwko wykorzystaniu tego samego silnika i mechaniki. Najlepszym przykładem na to, że można to zrobić dobrze jest nowy TR. Mamy już nadchodzącą 3 część która ponownie będzie bazowała na tym samym, ale nowa lokacja i opowieść na pewno nie dadzą odczuć tej powtarzalności.
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#4
Twierdzą, że ma być to największy świat w serii, już Origins był wystarczająco duży, ale biorąc pod uwagę dużą ilość wód - pewnie będzie to dłuuugie pływanie.

PS. Oby z pośpiechu nie dodali gdzieś piramid :D
 

Do góry Bottom