Assassin's Creed - problem...

Gajos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam serdecznie,

Mam pewien problem z Assassin's Creed, mianowicie utknąłem kompletnie na Memory Block 04, misja w Jerusalem. Odwiedziłem wszystkie View Point'y, a na radarze nie pojawia mi się żadne nowe zadanie. Uratowałem wszystkich ludzi i jest teraz pełno tych grup ludków, którzy są moimi poplecznikami, natomiast nie ma to żadnego wpływu na rozwój wydarzeń w grze. Błąkam się wokół i nic nie umiem wykombinować, jak wracam do Gildii to nie uzyskuje żadnych informacji, tylko, z tego co słyszę to pytają się mnie "jak moje zadanie, jak skończę to mam wrócić" :) Aha i dodam jeszcze, że nie mogę się dostać do każdej części Jerusalem, bo mam taką niebieską barierę...

Może ktoś wie jak rozwiązać tą sytuację? :)

Pozdrawiam,
Gajos
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Assassin's Creed - problem...

Kazde miasto jest podzielone na 3 czesci
1- odblokowana odrazu
2- odblokowana po 3 zabojstwach
3- odblokowana po 6 zabojstwach

Jezeli teraz masz juz 4 zabojstwo do zrobienia tzn. ze masz odblokowana nowa czesc miasta i w niej musisz szukac zadan (ta czesc na mapie bedzie zacieniowana dopoki nie znajdziesz w niej ViewPointa)
 
P

Piri001

Guest
Odp: Assassin's Creed - problem...

W dziale download bodajze jest poradnik . Moze ci sie przydac
 

Puniolek

Świeżak
Świeżak
ponawiam pytanie, mozna prosic i jakies wskazowki albo linki do poradnikow bo zaczyna mnie ta gra wkurzac ;(
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
ponawiam pytanie, mozna prosic i jakies wskazowki albo linki do poradnikow bo zaczyna mnie ta gra wkurzac ;(
solucja
Assassin's Creed.xGame.PL | Solucja. Poradnik

poradnik
RapidShare: Easy Filehosting

ehh 0,5 min szukania na google
 

tomasz0992

Użytkownik
Użytkownik
1.Gajos ma racje, tez czasami sie denerwowalem bo nie bylo zadnych misji do wykonania to szukalem wievpointa po mapie zaznaczajac sobie przypadkowe,nieodkryte miejsca na mapce az znalazlem.
2.Niebieska bariera to nieodkryta mapa(pamiec gracza),niemozesz tam wejsc dopuki nie odslonisz wievpointa lub nie wykonasz danego zadania.
3.Porada:Najpierw odslon wszystkie wievpointy a potem wykonuj misje:)
Pozdro
 

niesamowitek

Użytkownik
Użytkownik
jek nie wiesz co robić to biegnij wzdłuż granic odkrytego terenu, aż w pewnym momencie znajdziesz się w miejscu nieodkrytym. zerkaj na mapę często. korzystanie z poradnika do tej gry odradzam ponieważ po pierwsze 'primo' zbiera frajde jak w końcu się uda ,a po drugie 'primo' ultimo ogranicza wolność wyborów które są głównym atutem gry . powodzenia Altairze :)
 

Do góry Bottom