Assassin’s Creed Rogue - pierwsze chwile z zabójcą Asasynów

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Mogliśmy już dzisiaj zobaczyć świetny zwiastun premierowy Assassin's Creed: Unity, jednak nie możemy zapomnieć, że w przyszłym tygodniu zadebiutuje na rynku jeszcze jeden skrytobójca. Assassin’s Creed Rogue wychodzi z cienia i prezentuje swoje wdzięki na pierwszych fragmentach z rozgrywki.

Od wczorajszego dnia w Sieci pojawiają się pierwsze fragmenty rozgrywki z Assassin’s Creed Rogue. Niektórzy gracze dorwali się do swoich kopii i wrzucają przykładowo na YouTube’a gameplaye. Możecie tutaj zobaczyć niemal sam początek rozgrywki, ale pamiętajcie, że Ubisoft blokuje filmy, więc prawdopodobnie w niedługim czasie także te urywki zostaną usunięte.

Po zapoznaniu się z tymi materiałami jestem pewien, że dzieło Ubisoft Sofia zadowoli prawdziwych fanów Asasynów. Zapowiada się bardzo przyjemna gra w znanych nam szatach – bez rewolucji, ale z intrygującą opowieścią.

Jesteście zainteresowani produkcją? Co sądzicie o tym tytule? Dajcie znać w komentarzach.

Assassin’s Creed Rogue zadebiutuje na rynku 13 listopada.



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
filmy usunięte
 

frytas16

Użytkownik
Użytkownik
filmy usunięte
Na YT można znaleźć. Wpisz tytuł gry i gameplay :D
 

dracoag

Użytkownik
Użytkownik
Gra naprawdę niezła - najlepsza część od czasów dwójki
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Fajny wstęp do Unity, ale nie podoba mi się że została wciśnięta (tak samo jak black flag) do czasu przed "Coronem" czyli III. Z resztą jak dla mnie fabuła AC skończyła się na "revelations" ;d Potem już było podciąganie historii na siłę ;/ Zauważyłem że zazwyczaj jak dostajemy jedną cześć Ac która prowadzi fabułę do przodu, natychmiastowo dostajemy z 2 części których akcja dzieje się przed poprzedniczką ;d Zagrywanie na siłę, szukanie powiązań na siłę.
Tak samo teraz zamiast skupić się na "bohaterce" i 2 znajomych Desmodna "ujawnionych" w black flag. Będziemy ganiać za prekuro****i i artefaktami -.- Fajnie ale ile można odkładać pierwszy główny wątek ? I na siłę znowu wciskana jest odwieczna walka dwóch frakcji.
W takim tempie jak już kiedyś wspomniałem doczekamy się Assassin’s Creed "Coś tam" (która będzie trzydziestą grą z serii, a końca wątku współczesności nie widać...)
 

Do góry Bottom