X360 Assassin's Creed

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik


Nazwa: Assassin's Creed
Data premiery w Polsce: 30 listopada 2007
Gatunek: Gra akcji, TPP
Multiplayer: brak
Developer: Ubisoft Montreal
Wydawca na świecie: Ubisoft
Wydawca w Polsce: Cenega Poland


Opis:
Assassin's Creed to pierwsza część z serii opowiadająca historię walki zakonu templariuszy z zakonem asasynów. Akcja gry dzieje się w roku 1191 w czasie III wyprawy krzyżowej na terenie ziemi świętej. Nasz bohater - Altair otrzymuje zadanie zgładzenia 9 historycznych postaci, którzy działają na niekorzyść ludzi zamieszkujących tamte obszary. W grze odwiedzamy takie lokacje jak Jerozolima, Damaszek czy Akka. Historię poznajemy nie bezpośrednio lecz jako wspomnienia głównego bohatera serii AC - Desmonda Milesa. W rzeczywistości jest rok 2012, a Desmond Miles zostaje złapany przez tajemniczych naukowców i wspólnie z nimi bada wspomnienia swego przodka - Altair'a. Całość wypada wyśmienicie, lokacje zostały odwzorowane idealnie pod względem budowy miast. Możemy zwiedzać istniejące w rzeczywistości budynki. Gra została oprawiona niezwykle piękną muzyką młodego kompozytora - Jespera Kyd'a.

Trailer:

PEGI:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Doskonała grafika jak na te czasy niestety szybko się nudzi misje zrobione na jedno kopyto końcówka ciekawa warto tez poznać dalsze losy Altaira w Assasins Creed: Bloodlines na psp.
 

Kodi

Świeżak
Świeżak
Jak na mój gust lubię takiego typu gry i nawet mi się spodobała :) Nie jest zła dlatego polecam
 

adrian1389

Użytkownik
Użytkownik
Gra bardzo dobra, jak dla mnie przełom w 2007 roku. Minusem gry są monotonne misje, ale do dziś w pamięci pozostaje skakanie po dachach Jerozolimy ;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
gierka zanudza na śmierc po kilku godzinach, trzeba ją sobie stopniowo dawkowac :) jednak mi się podobała, przekonała mnie do kupna AC2, dzięki czemu odkryłem nową wspaniałą serię :D
 

Hemiq

Użytkownik
Użytkownik
Czy wersja na Xboxa 360 posiada polską wersję językowa?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czy wersja na Xboxa 360 posiada polską wersję językowa?
Ja miałem premierowe wydanie i posiadało PL napisy a może i nawet dubbing ale tego nie potwierdzę.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy wersja na Xboxa 360 posiada polską wersję językowa?
Teraz już nie pamiętam, ale 1ka chyba nie posiada w ogóle polonizacji, albo bardzo ciężko dostać płytę z polską wersją językową. Przeglądając allegro, nie znalazłam w ogóle polskiej wersji tej gry, więc chyba opcja pierwsza. Wiem, że jak ja grałam w AC I to grałam z youtubem, bo tam miałam tłumaczone cut scenki w grze. Od 2ki wszystkie AC mam po polsku, więc 1ka chyba nie ma. W każdym razie AC I na płycie mam po angielsku.
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsza część posiadała pełny dubbing. Kolejne tylko napisy. O ile pamiętam w jednej z ról był Daniel Olbrychski.
 

Do góry Bottom