X360 Assassin's Creed

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Nazwa: Assassin's Creed
Data premiery w Polsce: 30 listopada 2007
Gatunek: Gra akcji, TPP
Multiplayer: brak
Developer: Ubisoft Montreal
Wydawca na świecie: Ubisoft
Wydawca w Polsce: Cenega Poland

Opis:
Assassin's Creed to pierwsza część z serii opowiadająca historię walki zakonu templariuszy z zakonem asasynów. Akcja gry dzieje się w roku 1191 w czasie III wyprawy krzyżowej na terenie ziemi świętej. Nasz bohater - Altair otrzymuje zadanie zgładzenia 9 historycznych postaci, którzy działają na niekorzyść ludzi zamieszkujących tamte obszary. W grze odwiedzamy takie lokacje jak Jerozolima, Damaszek czy Akka. Historię poznajemy nie bezpośrednio lecz jako wspomnienia głównego bohatera serii AC - Desmonda Milesa. W rzeczywistości jest rok 2012, a Desmond Miles zostaje złapany przez tajemniczych naukowców i wspólnie z nimi bada wspomnienia swego przodka - Altair'a. Całość wypada wyśmienicie, lokacje zostały odwzorowane idealnie pod względem budowy miast. Możemy zwiedzać istniejące w rzeczywistości budynki. Gra została oprawiona niezwykle piękną muzyką młodego kompozytora - Jespera Kyd'a.

Trailer:

PEGI:

Ostatnio edytowane przez moderatora:

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Doskonała grafika jak na te czasy niestety szybko się nudzi misje zrobione na jedno kopyto końcówka ciekawa warto tez poznać dalsze losy Altaira w Assasins Creed: Bloodlines na psp.

Kodi

Świeżak
Świeżak
Jak na mój gust lubię takiego typu gry i nawet mi się spodobała :) Nie jest zła dlatego polecam

adrian1389

Użytkownik
Użytkownik
Gra bardzo dobra, jak dla mnie przełom w 2007 roku. Minusem gry są monotonne misje, ale do dziś w pamięci pozostaje skakanie po dachach Jerozolimy ;)

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
gierka zanudza na śmierc po kilku godzinach, trzeba ją sobie stopniowo dawkowac :) jednak mi się podobała, przekonała mnie do kupna AC2, dzięki czemu odkryłem nową wspaniałą serię :D

Hemiq

Użytkownik
Użytkownik
Czy wersja na Xboxa 360 posiada polską wersję językowa?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja miałem premierowe wydanie i posiadało PL napisy a może i nawet dubbing ale tego nie potwierdzę.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Teraz już nie pamiętam, ale 1ka chyba nie posiada w ogóle polonizacji, albo bardzo ciężko dostać płytę z polską wersją językową. Przeglądając allegro, nie znalazłam w ogóle polskiej wersji tej gry, więc chyba opcja pierwsza. Wiem, że jak ja grałam w AC I to grałam z youtubem, bo tam miałam tłumaczone cut scenki w grze. Od 2ki wszystkie AC mam po polsku, więc 1ka chyba nie ma. W każdym razie AC I na płycie mam po angielsku.

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsza część posiadała pełny dubbing. Kolejne tylko napisy. O ile pamiętam w jednej z ról był Daniel Olbrychski.

Do góry Bottom