„Asssassin’s Creed: Monopoly”

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl


Tak, to nie żart. W najnowszej odsłonie Assassins Creed o pod tytule Brotherhood twórcy zaimplementowali dużo lepszy system rozwijania naszych interesów. Dużo lepszy i naprawdę dużo większy!
Pamiętacie może miasteczko z Assassins Creed 2 o nazwie Monteriggioni? Tak, to w nim Ezio rozbudowywał sklepy i gromadził z tego zyski. A pamiętacie jak bardzo byliście smutni kiedy po wybudowaniu wszystkiego nie mieliście już nic do roboty? W Assassins Creed: Brotherhood nie będzie takiego "problemu".
Albowiem Ubisoft postanowiło udostępnić ten system w całym Rzymie! Jest jednak pewien haczyk - jeżeli będziemy chcieli rozbudować się na danym terenie, to zmuszeni będziemy zniszczyć wieże należącą do rodziny Borgia (Cessare Borgia, głowny wróg Ezio w Brotherhood).
Kiedy już to uczynimy, to ta część Rzymu, na której stała wieża zostanie uwolniona spod Reżimu Cessare. Po wszystkim będziemy mogli wybudować sklepy i ulepszać je. Moim zdaniem pomysł trafiony w dziesiątkę, system ekonomiczny w AC2 był jedną z tych rzeczy, które zapadły mi w pamięć. Premiera już 18 listopada.

źródło
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Przecież od dawna wiadomo,że będzie można naprawić i rozbudować daną dzielnicę Rzymu gdy zniszczy się więżę Borgi.Myślałem,że będzie gra planszowa Monopoly na podstawie AC :]
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
Pozostało tylko czekać ;] Ale na pewno nie będziemy się nudzić ;) Dobra robota ! :)
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
kurcze coraz bardziej ta gra mnie kusi, ale najpierw ogarnę drugą część
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Dokładnie, ja AC2 zakupię jak wyjdzie już Brotherhood :p
Dobrze że ciekawie rozbudowują tę serię :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hmm, jak się skupić na tym newsie, to gdzie ta rozbudowa przepraszam? Po prostu żeby rozbudować dzielnicę X trzeba zniszczyć wierzę Y bo inaczej będzie to niemożliwe/zablokowane, a po rozwaleniu wierzy wykupisz wszystkie budyneczki bo będziesz miał w kij kasy z innych rzeczy, (W dwójce to jakby inflacja była, i przydałaby się w Brotherhoodzie denominacja, żeby trzeba było DUŻO pobiegać i pozarabiać aby ulepszyć jakiś budynek, i z żalem wydać ciężko zarobione pieniądze na nowy miecz czy zbroję, bo w 2 to było tak - masz kase - kupujesz, nie masz - nie kupujesz, wniosek: masz czy nie masz i tak sobie poradzisz!)
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Kurier o 14 do mnie wpada tak ? :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No to fajnie że się będzie dało tak rozbudowywać cały Rzym... Nawet w dwójce mi się to podobało - zwłaszcza potem gdy dostawałem kupę kasy za godzinę gry :D
 

CrypearL

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko co jest zawarte w tym newsie było wiadome pół roku temu -.- Niestety, dla mnie system zarządzania budynkami dalej jest zbyt prosty, jak zniszczę Wieżę Borgiów stanie się to samo co w AC2 - rozbudowuję bez sensu - i znowu muszę niszczyć wieżę - i znowu rozbudowuję - aż tak do końca :/ Chciałbym aby system zarządzania był bardziej wymagający.

BTW: Gdy przeczytałem temat, pomyślałem, że muszę odkładać kasę na planszówkę z asasynem i się niestety zawiodłem .
 

Utakata

Użytkownik
Użytkownik
Świetne info ;)
Będzie to bardzo fajna zabawa tylko napewno nie można będzie budować w nieskończoność.
To będzie tak , że będziemy mieć jakąś kryjówke w której możemy rozbudowywać daną dzielnice , czy na terenie zburzonej wieży będzie można budować ?
Troche to nie realne , że jeden człowiek odnowi cały Rzym ale Ok ;)
Pewnie będzie też tak , że z wybudowanych sklepów będziemy mieć jakieś tam zyski tak jak w AC2 ;)

Dla Mnie gra roku :D
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Assassin's Creed Brotherhood to na pewno będzie gra roku. Na 1 i 2 się nie zawiodłem więc teraz tylko czekać na premierę, które jest za 11 dni.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
byle do świąt :) przejdę na jednym wdechu tą grę :D
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Ojj nie wiem czy gra roku. Konkurencja jest cholernie wymagająca. BC2 i Black Ops nie dadzą za wygraną. Mi tam wisi jakiś nadruk na opakowaniu "Game Of The Year". Gra ma mi się podobać i mam miło z nią spędzić czas :)
 

Utakata

Użytkownik
Użytkownik
Ojj nie wiem czy gra roku. Konkurencja jest cholernie wymagająca. BC2 i Black Ops nie dadzą za wygraną. Mi tam wisi jakiś nadruk na opakowaniu "Game Of The Year". Gra ma mi się podobać i mam miło z nią spędzić czas :)
Te gry to całkiem inny rodzaj , AC Brotherhood zostanie najlepszą grą tego gatunku na 100% bije na ryj Arcanie , Two Wordsy itp ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom