X360 Asura's Wrath

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


Nazwa:Asura's Wrath
Rodzaj gry:Akcja
Data premiery w Polsce: 24 lutego 2012
Producent:CyberConnect2
Wydawca: Capcom
Wydawca PL: Cenega Poland
Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
Sterowany przez nas bohater jest półbogiem zdradzonym przez swoich braci. Jego córka została porwana, a on sam wygnany na Ziemię. Teraz napędzany gniewem stara się odzyskać utraconą pozycję.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Słaba gierka według mnie, elementów zręcznościowych jak na lekarstwo. Ataków może z 5 różnych. Ciągle wciskamy B aż koleś padnie i potem Y, i tak w kółko aż pasek się naładuje i włączamy RT żeby zobaczyć Cut-Scene w której musimy radzić sobie w QTE... I non-stop to samo, fabuła-historia jest bo jest i tyle :( zawiodłem się niemiłosiernie 5/10 za dobry temat i to że miałem w co pograć jak siedzę chory w domu.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Ciężko nazwać to grą.To raczej interaktywny film.Niestety Capcom dał tym razem ciała.Nie mam radości z grania w tą grę.
Na plus jest świetna muzyka.I to tyle.
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gra jest genialna!!

@seba1415 jak nie znasz angielskiego to lepiej już nic nie pisz. Fabuła jest bardzo dobra i dobrze rozwinięta. Nawiązanie do bogów itp. Dzięki niej się chce grać grać i grać.
Brakuje takich gier jak ta. Fajne postacie, klimat, muzyka, wszystko perfekt. I jeszcze ten bajer z odcinkami jak byśmy oglądali Anime.

must have.
 

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
Juz troche obadalem te pozycje wiec sie wypowiem.Po pierwsze czy to jeszcze gra? Wyobrazmy sobie obojetnie jaka gre np Devil May Cry w ktorej to filmiki sa elemnatmi gameplay a wstawki wideo sa elemnatmi gameplay`u...tak to wyglada w AW. Na kazdy episod champteru wypada moze 10 min gry z czego reszta to interaktywne filmiki.Troche szkoda bo jak mam ochote na japonska produkcje z przegietym madafaka w roli glownej to moge sobie zarzucic chocby anime Hellsing i nie potrzebuje do tego xboxa ani gry za 200zl.Same elementy gampelayu to dosc prosta rozwalka-bossowie lub garstka przeciwnikow na arenie gdzie mamy 2 rodzaje ciosow+pociski i atak specjalny po naladowaniu.Co do fabuly to nie jest jakas wybitna ale tez nie jest slaba.Oto nasz glowny kolo zostal wplatany w spisek bogow i chce sie na nich zemscic za smierc zony tym samym ratujac corke.Klimat? Zalezy od rpeferencji.Wg mnie rewelka- potezni bogowie,mitologia japonska a to wszystko okraszone domieszka sf.Do muzyki zatrzezen nie mam.Po prostu jest :) Pozostaje jednak pytanie-czy to jeszcze gra? i czy gracze wola taki produkt od tradycyjnego slashera pokroju DMC? W moim przypadku na konsoli wole grac,a filmy ogladam na komputerze.Na szacunek natomiast zasluguje pomysl i kunszt wykonania tworcow-grafika,styling,feeling.Podsumowujac AW jako GRE-5/10 ; jako FILM z mozliwoscia interakcji 9/10.Pozdrawiam
 

tomciopaluch222

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda czasu, szkoda pradu , szkoda neta. Miernota straszna, to nawet nie jest gra tylko jakies cwiczenia na palce i wytrzymalosc.. 3/10
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
@seba1415 jak nie znasz angielskiego to lepiej już nic nie pisz.
He... he... he... Rzeczywiście wszystko możesz o mnie wiedzieć, tak, widać jaki mam nick i ilość postów. BRAWO GENIUSZU!
Fabuła jest bardzo dobra i dobrze rozwinieta.
Co w fabule jest takiego *********go? Stary który ma praktycznie nieuzasadnione adhd to raz, dwa: zięć tego starego pozwala zabić swoją siostrę i porwać jej córkę w imię lepszego dobra gdzie i tak na końcu zmienia mu się coś w bani i rezygnuje z tego. Córka przez 12tys lat się nie postarzała, ciekawe jak Ci bogowie w ogóle dorośli są? Oczywiście w ogóle bym się nie czepiał aspektów fabularnych w takich grach bo zazwyczaj mam je głęboko w nosie gdyż nie o to chodzi w takich produkcjach. Ale nie w przypadku gdzie 3/4 gry to cut scenki! Sądząc po tym poście mogę przypuścić że nie grałeś w nic bardziej ambitniejszego, bo historia w tej grze jest taka jak w dziesiątkach innych.

Na przyszłość mistrzu zanim wypowiesz się o kimś zastanów się nad tym co masz zaraz napisać, możesz się ze mną nie zgodzić ale istnieje wiele innych kulturalniejszych zwrotów.

Gra nie warta by być grą, tak jak mówię gdyby to chociaż dłuższe było i miało zupełnie ciekawszą historię (lubie takie klimaty ale zupełnie do mnie nie przemawia ta produkcja) to wtedy taaa, ale panowie! Albo dobra historia i średniawy gameplay albo kozak gameplay a fabuła idzie na 2 plan. Chociaż w sumie jeszcze jest jeden plus tej gry, ostatnia walka jest hmm... satysfakcjonująca :D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
I moja kolej więc tak:

Grafika:
Grafika jest wypasiona. Styl anime połączony z ala Boderland.. Mi przypadła do gustu.

Fabuła:
Z tego motywu, że gra tyczy się jako tako walki jestem w pełni happy :) i do tego fabuła powoli powoli się rozkręca na plus oczywiście. Cała gra przypomina porządne Anime z napisami to be continue, i powtórkami ala "co było w poprzednim i co będzie w następnym odcinku".

Walka:
Panowie z Capcoma mogli się troszkę bardziej postarać i dać jakieś upgrady + jakieś kombinacje. Bo niestety walka opiera się na ciągłym wklepywaniu B oraz walce na dystans z X i do tego wykończenie na Y. Wydaje się nudne ale po chwili nie zwraca się na to zbytnio uwagi tylko podziwia te błyski itp na ekranie.

Interaktywne scenki są jak dla mnie plusem :). Jest ich w tej grze bardzo dużo, lecz raczej każdy wyrobi się z naciśnięciem odpowiedniego przycisku (co jest dużym plusem, nie trzeba X raz poprawiać dany fragment, albo jak to miało miejsce w Dragon Ball UT przechodzić od nowa daną misję..).

Muzyka:
Jakoś zbytnio super muzyki tu nie ma, po pewnym czasie nie zwraca się już na nią uwagę. Mogli dobrać jakiś fajny rytm jak zaczyna się akcja.

Ogólnie:
Jako fan Dragon Balla i fan anime jestem grą zachwycony. Obawiam się tylko, iż nie jest super długa :( aktualnie jestem w 17 chapterze. Jestem grą zachwycony dopiero co ją wyłączyłem, a już jestem ciekaw dalszych losów.
Trzeba mieć niezłą głowę by tak te filmiki wykonać i w ogóle by przypominały bardziej odcinki anime niż jeżeli grę. Wszystko to fajnie wyszło i zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie.
Ocena :
8/10
 

kazekelo

Użytkownik
Użytkownik
Jest Moc Jest ************ . ale przecież miał to być rpg ato bijatyka z filmem połoczona :) Jak dlamnie 8/10
było by z 9 ale zrobili mie w babusa bo gre zapowiadali jako rpg a tu zonk:>
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Oj moc jest takie interaktywne anime w odcinkach, fabuła widze ze zdania są podzielone ja jestem po stronie tych co twierdzą ze jest "dobra" walki tu jest problem ale przymykam oko na uproszczenia bo tak naprawdę od początku spodziewałem się bardziej interaktywnej opowieści niż gry typu slasher, grafika jak na silnik Unreal potrafi czasem przyciąć przy cutscenkach ale rzadko, bohater niezły pieniacz skojarzenia z naruto na miejscu tak mi się wydaje, zaraz skończę bo jestem juz po akcji niczym dziewięcioogoniasty i czuje ze rozpęta się piekiełko :)

Fanom anime nie trzeba polecać bo sami sie zainteresują od co ciekawy interaktywny serial.
 

malawi

Użytkownik
Użytkownik
wszystko fajnie się przedstawia i dałoby się grać gdyby nie fakt że samej gry jest niewiele... w zasadzie to ciągle mamy film w którym możemy czasem naciskać knefle w odpowiednim momencie. Mnie takie rozwiązanie nie przypada do gustu, odpalając gierke miałem nadzieje że bedzie to coś na wzór god of war czy dmc
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Właśnie skończyłem, gra jest za krótka. Krótka ale kozacka. Szkoda też na początku myślałem że to będzie jakiś taki Rpg połączony z God Of War, trochę DB i DMC. Tak czy siak gra jest fajna. Chociaż niektórym na 100 % się nie spodoba :). Gra który przykuła mnie tak, że skończyłem ją całą od A do Z (nie pozostawiając ją w kącie na X dni-tygodni).
 

mc55

Użytkownik
Użytkownik
według mnie gra poniżej średniej , za dużo hałasu było przed premierą a już wogóle nie rozumię porównań tej gry do GOW , zresztą przekonacie się jak szybko zamilkną rozmowy na temat tej średniej (według mnie) produkcji.

Oczywiście może dla japońskich dzieci i wielbicieli anime i mangi będzie to hicior.
 

kolbe11

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwszych zwiastunach również spodziewałem się God of War clone i pewne jest też to, że gra nie każdemu się spodoba i raczej tylko ze względu na uproszczoną do granic możliwości rozgrywkę. W zasadzie można powiedzieć, że to interaktywny film. Co myślę ? Że to bardzo dobry interaktywny film, kozacki i dynamiczny, nie ma tutaj za bardzo czasu na sentymenty, fanom anime na pewno się spodoba. Doskonała odskocznia po ukończeniu np. Kingdom of Amalur. Pytanie czy jest warta ceny jako gra ?
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Ja też właśnie ukończyłem i gra jest fajowa, gdy pokonałem ostatniego boga tego z piorunami myślałem, że to już koniec bo napisy końcowe poleciały, a tu nagle następny boss, a potem jeszcze jeden. Grając w nią czułem się jak bym oglądał anime co mi się bardzo podobało.
 

Tofu212

Banned
gra bardzo dobra ale krótka ale konkretna i nawet dobrze ,że nie jest przeciągana mało takich gier jest
 

xxxboxxx

Użytkownik
Użytkownik
NIE JESTEM "japońskim dzieckiem", nie jestem wielbicielem mangi ,anime, a oceniam ta grę 9/10...jest fenomenalna... jednocześnie rozpocząłem grac w darkness 2 , i Asure...D2 odłożyłem na bok po 2 minutach , Asure przeszedłem na 2 razy. Polecam <aha i polecam grac znajac chociaz w podstawie jezyk angielski...bez znajomości fabuły gra traci dużo,>
 

Ra1to

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest naprawdę dobra, przeszedłem ją za pierwszym podejściem, a to jest u mnie rzadkość(jedyne co to przechodziłem za pierwszym podejściem serie naruto, diablo i tomb raider).
 

Do góry Bottom