Audio: Słuchanie muzyki bez adapteru na dysku.

Gruby12

Świeżak
Świeżak
witam w tym poradniku opisze jak sluchac muzyki na xboxie bez uzywania adapterow do przechowywania danych

Potrzebne bądą:

1.windows media Player 11 na winXP z Service Pack 2 lub Vista z Media player
2.podlaczenie do xbox live UWAGA jezeli nie uzywasz routera komputer niestety musi byc wlaczany do sluchania jezeli posiadasz przez router bedzie szlo
3.umiejetnosc czytania ze zrozumieniem
4.internet przynajmiej 1 mbit
A więc właczasz Xboxa oraz Windows media Player klikasz Biblioteka klikasz na strzalke zaraz pod tym i klikasz udostepnianie multimediow(SCREEN NR 1)

pokazuje sie ikonka xboxa i komputera na obudwóch udostepniasz (SCREEN NR 2)

potem klikasz biblioteka po lewej stronie multimedia i po srodku kliknij tutaj potem<SCREEN NR 3> klikasz dodaj i dodaje foldery w ktorych znajduje sie muzyka <SCREEN NR4>
nasteppnie zasiadamy za xboxa i biezemy muzyka powinien pokazac sie ikona monitoru(w srodku nazwa twojego komputera)
klikasz i gotowe

PS mam nadzieje ze sie przydalo
PS.2 informuje ze wymagany jest internet ale podczas grania na live nie laguje

SCREEN 1

SCREEN 2

SCREEN 3

SCREEN 4

Kasper94

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Sposób Sluchania muzyki bez adapteru do dysku

Fajny poradnik :) niestety nie mam routera . :( pudło bd musiało chodzić . to nie wiem czy nie lepiej po prostu słuchać z komputera a nie bawić się z konsolą ...

siasin

Użytkownik
Użytkownik

wydajesz 15 zł na pendrive i bez tej całej zabawy...

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik

A mnie w tym punkcie drugim nie widzi nic w oknie. Niby xbox jest w sieci ale nie da się udostępnić. No nic, postaje stara metoda z podłączaniem pendriva :D

white44

Świeżak
Świeżak
Istneje jescze prostszy spsób :p Zainstalujcie nowa wersje winampa :) zgudzcie sie na zianstalownaie WInamp Remote. Klikamy na ikonke WR ( Winamp Remote) Logujemy sie, zakaldamy konto... proste :p Prostrze niz nato forum ;0 Klikamy na ikonke WR w lewym dolnym rogu ekranu Configuration !! Otwiera sie zakaładka my media dodajmy foldery z muza i filmami i jzu wszystko smiga na naszym X'klocku :)

Doopan

Użytkownik
Użytkownik
Winamp to syf, nie kazdy chce miec syf na kompie.

@Gruby12:
A co jesli nie wyskakuje mi monit zaden po udostepnieniu > ? <
Klikam OK i chwile mam ten przycisk nie aktywny, a potem znowu moge go sobie kliknać i nic się nie zmiania :/

Konradiv

Użytkownik
Użytkownik
Ja niestety nie mam tej opcji 'Udostępnianie multimediów'. Mam Windows Media Player 11 i Win XP Service Pack 2. Ale nie ma ;/ Może zna ktoś powód? Pozdrawiam!

@Edit:
ściągnąłem WMP12 i jest ... tylko jest prblem - jest po hiszpańsku . już zasysam inną wersje... mam nadzieje, że będzie dobra;)

Szczupak

Banned
Użytkownik
Że tak zapytam o co chodzi z tym Routerem? Bo z tego co pisze autor to wynika że posiadacze Routerów mogą słuchać udostępnioną muze z PC na Xie przy wyłączonym PC tak?
Jeśli tak to bardzo proszę o wytłumaczenie mi zasady działania takiego połączenia kiedy to źródło udostępnionych plików jest zwyczajnie wyłączone a niby mimo to dane płyną do konsolki.

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ameryki nie odkryłeś :) zwykle udostępnianie nie multimediów znane od dawna, jest to chyba juz opisane od dana. tal samo można obrazki i filmy.

MikkpoL11

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo Przydatny Sposób .. :) Fajny i prosty @ Pozdrawiam

neoandrew

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Edit:
ściągnąłem WMP12 i jest ... tylko jest prblem - jest po hiszpańsku . już zasysam inną wersje... mam nadzieje, że będzie dobra;)
Nie istnieje oficjalnie wmp12 dla xp czy visty, prawdopodobnie ściągłeś jakiś syf z dużą szansą na wirusy i trojany wewnątrz.

Że tak zapytam o co chodzi z tym Routerem? Bo z tego co pisze autor to wynika że posiadacze Routerów mogą słuchać udostępnioną muze z PC na Xie przy wyłączonym PC tak?
Jeśli tak to bardzo proszę o wytłumaczenie mi zasady działania takiego połączenia kiedy to źródło udostępnionych plików jest zwyczajnie wyłączone a niby mimo to dane płyną do konsolki.
Dokładnie też chciałbym wiedzieć, skąd takie sprzeczności w tekście tego "poradnika", jak dla mnie to nie jest poradnik a fuszerka, wygląda jak napisany na szybko byle by był, no i te wieloznaczności i niedomówienia, nie chce mi się tego komentować, ale moderator według mnie powinien wywalić "poradnik" z tak drastycznymi błędami ortograficznymi i w którym nawet nie wiadomo o co chodzi, ja to sprawdzę sam i napiszę co i jak.

Do góry Bottom