Aukcja na allegro - xbox360

leadeeer

Świeżak
Świeżak
Witam. Natknąłem się na taką aukcję . Czy taka cena nie jest podejrzana i czy jest możliwość przerobienia takiej konsoli?

Pozdrawiam!
 
L

livingfear

Guest
No dobra oferta,wydaje się być w porządku,
co do przeróbki,to oczywiście,że się da sflashować.

Edit:
Faktycznie po dokładnym przeczytaniu oferty,za dużo jest wypaczonych rzeczy w tej aukcji,
poza tym koleś ma dużo negatywów.
Nie polecam,
ale zawsze można zadzwonić do gościa,lub zapytać sie o tę ofertę ludzi ,którzy już
u niego kupili konsole,zapytać czy wszystko jest zgodne z opisem.
 

jerro

Użytkownik
Użytkownik
Dziwna oferta - premium z " MAJ , CZERWIEC , LIPIEC , LISTOPAD 2009"-"NAJNOWSZE MODELE JASPER / FALCON""DYSK TWARDY MICROSOFT 20`GB"-ja bym nie dotykał....chyba ,że ze sprzedawcą konkretnie się dogadać .W tych datach powinien być tylko Jasper- czemu sprzedawca pisze ,że może być Falcon?Dysk powinien być 60GB.Kupisz- nawet przyjdzie Jasper , ale z datą produkcji listopad i liteonem V3- lepiej już w sklepie kupić arcade nowe za tę cenę-masz pewność , może i gry , a różnica- dysk 20 GB - a co na nim zainstalujesz , 3 gry? taki dysk zresztą za grosze dokupisz...nie warto .
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
Nie kupuj stamtad!! O tym kolesiu byla kiedys mowa na forum tez na aukcji byl falcon/jasper tez z walbrzycha 58-301 i zamiast jaspera dostal poserwisowa jakas chyba zephyra tak wiec nie polecam
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
To na pewno są konsole po serwisowe i lepiej sobie odpuść :) i jescze nie msz pewności czy dostaniesz Jaspera
 

leadeeer

Świeżak
Świeżak
A ogólnie opłaca się kupować arcade?
 

Ingvar

Banned
Jeśli tani dorwiesz to tak. Dokupisz dysk 20GB za 50 kilka zł i możesz śmiagać.
 

leadeeer

Świeżak
Świeżak
Kupować używkę czy lepiej nową konsolkę?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli odbierzesz osobiście to warto, a inaczej strach. Lepiej kupić wersję z dyskiem.
Wszystkie można przerobić, tylko te z listopada będą musiały mieć lutowany napęd.
 

leadeeer

Świeżak
Świeżak
Ta aukcja jest dobra? Nie wiem czy będę w stanie wydać 1000 zł ale chyba warto?
 

swiniolak

Użytkownik
Użytkownik
nie polecam tego goscia, nawet jesli mialbys sie umawiac na odbior osobosty to szkoda czasu. Jestem z tego samego miasta co on, mieszkam jakies 10 minut drogi autobusem od niego i chcialem kupic od niego x360 elite i przyjechac po niego. Skonczylo sie na tym ze przez tydzien wodzil mnie za nos i nic z tego nie wyszlo. Wiec wydaje mi sie ze faktycznie cos jest nie tak z konsolami ktore sprzedaje ten koles. Takze lepiej zaplacic troche wiecej i miec pewny towar niz pozniej tracic czas i nerwy na uzeranie sie z tym uzytkownikiem. pzdr
 

Oozaru

Użytkownik
Użytkownik
Czy ja wiem, komentarze wskazują na to, iż jest wszystko OK. Ciekawe jak to jest. ( ani jednego negatywa).
 

leadeeer

Świeżak
Świeżak
1. A jak jest z przeróbką konsoli?
2. Czy można to zrobić samemu? łatwo/trudno?
3. Czy przy użyciu konsoli max. 2 godziny dziennie odczuję różnicę między graniem z dysku a z płyty?
 

Oozaru

Użytkownik
Użytkownik
Ad.1. - Dobre jeśli nie chcesz grać LIVE i nie masz pieniędzy na gry, złe jesli chcesz grać LIVE i potem sprzedać konsole.
Ad.2. - Jeśli sie nie znasz daruj sobie, i idz do kogoś kto się na tym zna.
Ad.3. - z dyskiem jest ciszej i laser się nie męczy, co nie powoduje jego zużycia. ( dysk to dobra sprawa). Z płytą xbox zachowuje się głośniej a dokładniej to napęd ciągle pracuje, dysk eliminuje tą wadę. 2 h grania to niby mało ale i tak kiedyś dojechałbyś laser.
----------------------------
POMOGŁEM? PODZIĘKUJ.
 

leadeeer

Świeżak
Świeżak
Nie stać mnie na gry, bo z kieszonkowego tyle nie wyciułam :D A jak jest z graniem w strzelanki? Pad daje radę?
 

Oozaru

Użytkownik
Użytkownik
Nie stać mnie na gry, bo z kieszonkowego tyle nie wyciułam :D A jak jest z graniem w strzelanki? Pad daje radę?
grałem w cod 4, cod 6, battlefield ( tu trochę gorzej z celowaniem) ale w codzie to ja jestem PRO! :p idzie się przyzwyczaić.
 

leadeeer

Świeżak
Świeżak
Mam monitor Samsung SyncMaster 710N - nadaje się do grania? Na dole mam telewizor ale rzadko bym z niego korzystał ze względu na to, że stoi on w pokoju gościnnym :D
 

Oozaru

Użytkownik
Użytkownik
CZEMU MIAŁBY BYĆ ZŁY? dobry będzie, choć sam proponowałbym jakąś panoramę, minimum 19" musisz jeszcze głośniki mieć i kabel VGA (oczywiste).
 

leadeeer

Świeżak
Świeżak
A normalne głośniki na mini jacka można podłączyć jakąś przejściówką? :>

@Oozaru, dzięki za dotychczasową pomoc! ;)
 
Ja się dziwie, kupują konsole od .....wie kogo ,w dodatku będą obgryzać pazury i myśleć ,przyjdzie czy nie? ,a może cegła w środku? przeleją 710 PLN i będą do przodu ok.200PLN do Elite ,ale dysk będzie 60GB i w dodatku będzie to na 99,9% Falcon
 

Do góry Bottom