• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Aukcje na allegro. Komentarze, opinie i sugestie.

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Jak w tytule, czyli temat poświęcony aukcjom konsol xbox 360, akcesoriów, zdrapek itp. na allegro oraz innych serwisach. Jakiego sprzedawce polecacie, a jakiego należy unikać.

RafalTK

Użytkownik
Użytkownik
Kupowałem w tym sklepie Gitar Hero WT z gitarą do Wii - z tym że odbierałem osobiście. Mogę polecić.

Odradzić mogę oczywiście Pikary28 z Allegro.

Nero1324

Użytkownik
Użytkownik
A GRY-SKY_pl, ma ktoś z tego sklepu konsole?

Z tego co widzę, ludzie wystawiają komentarze średnio po 2 tygodniach, to jak jest z tą wysyłką?

PS. Jeśli ktoś kupował u nich X'a i wziął opcję wysyłki kurierem za pobraniem, to ile czekał na przesyłkę?
Bo podobno mieli jakoś na początku lutego jakieś małe nieporozumienie z firmą kurierską (tak wywnioskowałem z komentarzy).

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Co sądzicie o sklepie
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
???

Mają ARCADE przerobionego w bardzo przystępnej cenie, kupował może ktoś u nich konsole?
Wprawdzie nie kupowalem u nich konsoli, ale na zakupionego pada nie moge narzekac - dziala jak nalezy.

Za to smialo moge polecic poznanski sklep K-Tech i Robson.pl (na Allegro wystepuje pod nick'iem tanie-granie). W pierwszym kupowal kumpel, w drugim osobiscie dokonalem zakupu. Przesylka byla blyskawiczna (zamowienie o 15:00, nastepnego dnia o 9:00 kurier byl juz u mnie).

S

sebool12

Guest
A GRY-SKY_pl, ma ktoś z tego sklepu konsole?

Z tego co widzę, ludzie wystawiają komentarze średnio po 2 tygodniach, to jak jest z tą wysyłką?

PS. Jeśli ktoś kupował u nich X'a i wziął opcję wysyłki kurierem za pobraniem, to ile czekał na przesyłkę?
Bo podobno mieli jakoś na początku lutego jakieś małe nieporozumienie z firmą kurierską (tak wywnioskowałem z komentarzy).
U gry-sky były problemy jak im konsol brakło, wcześniej i teraz dostarczają paczki tak jak każdy sprzedawca, 2-3dni.

mati007kom

Banned
Użytkownik
Wprawdzie nie kupowalem u nich konsoli, ale na zakupionego pada nie moge narzekac - dziala jak nalezy.

Za to smialo moge polecic poznanski sklep K-Tech i Robson.pl (na Allegro wystepuje pod nick'iem tanie-granie). W pierwszym kupowal kumpel, w drugim osobiscie dokonalem zakupu. Przesylka byla blyskawiczna (zamowienie o 15:00, nastepnego dnia o 9:00 kurier byl juz u mnie).

Robson.pl (tanie-granie) również bardzo polecam, świetny kontakt i miła atmosfera.

Nero1324

Użytkownik
Użytkownik
Też właśnie się nad tym zastanawiałem. Koleś ma dużo pozytywów, ale za nic konkretnego, oprócz tych tuszów.
Moim zdaniem za dużo chce za przesyłkę kurierską za pobraniem.
Ale zawsze taką opcje wysyłki można spróbować i się wtedy okaże.

PS. Zobaczymy jaki komentarz wystawi ten koleś co dzisiaj kupił.

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o użytkownika GRY-SKY to mam kilka nowych informacji.
Konsole kupiłem we wtorek, w środe zadzwoniłem do faceta z pytaniem czy kasa dotarła, ten potwierdził i dodał że paczka zostanie wysłana dziś (środa) pod wieczór. W piątek wykonałem kolejny telefon i usłyszałem, że paczki nie zdążyli wysłąć i uczynią do dziś. Jak widać klienta mają głęboko w dupie. Co wkurzyło mnie jeszcze bardziej to to że zapłaciłęm za mega szybką przesyłke kurierem (30zł przy wpłacie na konto) oraz to że Gry-sky nie zdążył wysłać 20 konsol z ostatniej aukcji a już się wziął za sprzedaż kolejnych 20 szt.

Do góry