Aukcje na allegro. Komentarze, opinie i sugestie.

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Czyli jak bym u gościa przerobił konsole ona by się sypła to on tylko zakleja plombe i tyle??

Co by się stało jeśli w M$ by się skapli że w konsoli było coś grzebane?? jakaś kara pieniężna?? nie dostaje już konsoli??
Odsyłają Ci konsolę na Twój koszt i tyle... Sklep ma napisane, że do nich wysyłasz i oni wszystko załatwiają... Jak będziesz chciał tam kupić, to zrób sobie printscreena aukcji, żeby potem się nie wymigali :) Zawsze będziesz mógł ich poskarżyć o kłamstwo na aukcji...
 

kstraczewski

Użytkownik
Użytkownik
znacie jakiś dobry kontakt do zdrapek, zeby miec golda. bo na allegro miesiecznych teraz bardzo mało i wolalbym kogos sprawdzonego?
 

matexo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No troche poszukałem i natrafiłem na takie cudo:
Konsole - NOWY XBOX360 PREMIUM 60 Gb + iXtreme 1.6 JASPER MOBISOFT Sklep oraz serwis konsol Xbox 360 PS2 Slim PSP
Parę dni temu sprzedawał na allegro. Ogólnie konsolka tania i 6miesiecy gwarancji.
Czy miał ktoś do czynienia z tym gościem Informacje o Użytkowniku MOBISOFT_blo_pl - Aukcje internetowe Allegro ??
 

pelermo

Banned
Użytkownik
Odsyłają Ci konsolę na Twój koszt i tyle... Sklep ma napisane, że do nich wysyłasz i oni wszystko załatwiają... Jak będziesz chciał tam kupić, to zrób sobie printscreena aukcji, żeby potem się nie wymigali :) Zawsze będziesz mógł ich poskarżyć o kłamstwo na aukcji...
Czyli np. jeśli konsole kupie w komputroniku lub media markt to zepsutą konsole odnoszę do sklepu i oni wszystko załatwiają i jeśli gwarancja by była nie uznana to koszt transportu pokrywa sklep a ja tylko dostaje nie naprawioną konsole??
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Odsyłają Ci konsolę na Twój koszt i tyle... Sklep ma napisane, że do nich wysyłasz i oni wszystko załatwiają... Jak będziesz chciał tam kupić, to zrób sobie printscreena aukcji, żeby potem się nie wymigali :) Zawsze będziesz mógł ich poskarżyć o kłamstwo na aukcji...
Jak konsola nie przejdzie to MS odsyła konsole ale na SWÓJ koszt, nic nie płacisz. Po prostu w środku dostaniesz konsolę i kartkę dlaczego konsola nie została naprawiona. Tyle.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jak konsola nie przejdzie to MS odsyła konsole ale na SWÓJ koszt, nic nie płacisz. Po prostu w środku dostaniesz konsolę i kartkę dlaczego konsola nie została naprawiona. Tyle.
No nie wiem, czy nie obarczają Cię kosztami za kuriera... Bo dlaczego i nie? Ale mogę się mylić ;)

A co do tego komputronika itp ja mówiłem o tym konkretnym sklepie internetowym z przerobioną konsolą;)

Ja nie mam przerobionej i jakby coś się stało to bym od razu zawiadomił M$ a nie MM gdzie kupowałem...
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
No nie wiem, czy nie obarczają Cię kosztami za kuriera... Bo dlaczego i nie? Ale mogę się mylić ;)
Nie obarczają, wiem coś o tym. Z tym kurierem to po prostu urban legend.;)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie obarczają, wiem coś o tym. Z tym kurierem to po prostu urban legend.;)
A no to przepraszam:) Źle mi się wydawało i podsłuchało;) Przyznaję się do błędu bez bicia:)
 

Karpiu360

Użytkownik
Użytkownik
 

Ash_One

Świeżak
Świeżak
Ja zakupiłem w Mobisofcie ale nie przez allegro tylko przez sklep bo jest jeszcze taniej.
Powiem szczerze ze jestem w 100% zadowolony zarówno z samej
obsługi (swietny kontakt, wszystko mi cierpliwie wyjasnili, a pytan mialem sporo) jak i ze sprzetu.
Wszystko hula az milo, rewelacyjnie szybka
wysylka, byla mala wtopa bo zapomnieli mi spakowac dodatkowego
pada ktory zamowilem, ale jak sie przypomnialem i zamowilem
dodatkowo kabelek hdmi to nie czekali na moja wplate za ten kabelek
tylko juz nastepnego dnia wyslali pada i kabelek.

Pelen profesjonalizm. Ja osobiscie moge polecic w 100% :cool:
 

Freez89

Świeżak
Świeżak
 

mmmm111

Banned
Użytkownik
To sa Falcony sadzac po tej dacie z paragonu
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Spytaj sprzedawce jaki ma zasilacz a najlepiej o amperaż jak będzie miała 12,1A to jest Jasper a jak 14,2A to Falcon. Ale prawdopodobnie to Falcon.
Czytaliście opis tej aukcji?
W zestawie jest joypad SIXAXIS :)
 

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to jest Falcon bo jest z pazdziernika 2008 r a Jaspey wychodzily w 2009 w styczen/luty jakos tak
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
to jest Falcon bo jest z pazdziernika 2008 r a Jaspey wychodzily w 2009 w styczen/luty jakos tak
I tu się mylisz. Ja miałem Xboxa 360 Arcade Jaspera z 25.12.2008r :) Jaspery były już produkowane w październiku i wychodziły listopad/grudzień (nie dużo ale były)
 

diarrhoea

Użytkownik
Użytkownik
Nie polecam swiat_gier_video
Zamówiłem i przelałem pieniądze 2 tyg temu. Dzwoniłem tydzień temu i powiedzieli mi , że rano wysłali. Do dziś nie doszło , dzwonię i co ? dowiaduję się , że nie mają. Nie polecam i mimo iż cena ładna to za to więcej nerwów no i brak konsoli...
 

Jar

Użytkownik
Użytkownik
Nie polecam swiat_gier_video
Też nie polecam Świata Gier znajdującego się w wawie.

Swego czasu kupiłem od nich dsa za dobrą cenę,ale coś mnie tknęło by wziąć paczkę za pobraniem-dostałem dopiero po 2 tygodniach tylko dlatego,gdyż zadzwoniłem i spytałem się czemu tyle czasu to zajmuje-okazało się,że pani nie umie zapisywać zamówień i ich najwyraźniej wysyłać, oprócz tego okazało się nagle cudownie,że paczka jest gotowa(magic) i dzisiaj wyleci...z różowym dsem(zamawiałem czarnego). Ciut się zirytowałem i po nagadaniu dostałem darmową wysyłkę kurierską jako rekompensate.

Mimo to niesmak straszny.
 

lolpen

Banned
Użytkownik
Nie polecam kupować verbatimów u plazamedia. Gość wysłał mi 2 opakowania po 10 sztuk, a zamawiałem 1 :(. I oczywiście zapłaciłem 2x więcej.
 

matt12345

Użytkownik
Użytkownik
XBOX 360 . 2 PADY ! + FIGA 08 ! IDEAL!! OKAJA!! (675594086) - Aukcje internetowe Allegro
Co sądzicie o tej?
Trochę się boję bo produkcja 2006. Jak to jest z tymi modelami?
W razie wypadków gdzie i za ile można naprawić RoD na podkarpabiu i w małopolsce?
Znacie może jakis zaufan sklep zeby mozna było kupić nowe i TANIE i najlepiej z iXtreme?
 

endriu1145

Użytkownik
Użytkownik
Mati nie kupuj takiego szmelcu. Może pograsz z parę miesięcy może z miesiąc ale za taką cene na dłuższa chwile to jest wyrzucenie pieniedzy w błoto...

radze pozbierac i kupic nówke jaspera
 

Do góry Bottom