Aukcje na allegro. Komentarze, opinie i sugestie.

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Jak w tytule, czyli temat poświęcony aukcjom konsol xbox 360, akcesoriów, zdrapek itp. na allegro oraz innych serwisach. Jakiego sprzedawce polecacie, a jakiego należy unikać.
 

Nero1324

Użytkownik
Użytkownik
Co sądzicie o sklepie Sklep R2pol - konsole, ps2, ps3, x360, psp, gba, n64, psx, gry komputerowe, Wrocław???

Mają ARCADE przerobionego w bardzo przystępnej cenie, kupował może ktoś u nich konsole?
 

RafalTK

Użytkownik
Użytkownik
Kupowałem w tym sklepie Gitar Hero WT z gitarą do Wii - z tym że odbierałem osobiście. Mogę polecić.

Odradzić mogę oczywiście Pikary28 z Allegro.
 

Nero1324

Użytkownik
Użytkownik
A GRY-SKY_pl, ma ktoś z tego sklepu konsole?

Z tego co widzę, ludzie wystawiają komentarze średnio po 2 tygodniach, to jak jest z tą wysyłką?

PS. Jeśli ktoś kupował u nich X'a i wziął opcję wysyłki kurierem za pobraniem, to ile czekał na przesyłkę?
Bo podobno mieli jakoś na początku lutego jakieś małe nieporozumienie z firmą kurierską (tak wywnioskowałem z komentarzy).
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Piekara28 - tylko dla cierpliwych , jezeli kupujecie u niego , badzcie pewni ze towar dotrze , ale nie za szybko
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Co sądzicie o sklepie Sklep R2pol - konsole, ps2, ps3, x360, psp, gba, n64, psx, gry komputerowe, Wrocław???

Mają ARCADE przerobionego w bardzo przystępnej cenie, kupował może ktoś u nich konsole?
Wprawdzie nie kupowalem u nich konsoli, ale na zakupionego pada nie moge narzekac - dziala jak nalezy.

Za to smialo moge polecic poznanski sklep K-Tech i Robson.pl (na Allegro wystepuje pod nick'iem tanie-granie). W pierwszym kupowal kumpel, w drugim osobiscie dokonalem zakupu. Przesylka byla blyskawiczna (zamowienie o 15:00, nastepnego dnia o 9:00 kurier byl juz u mnie).
 

kaku

Użytkownik
Użytkownik
Ja moge polecić użytkownika doobi :)
Świetny kontakt , paczka przyszła na nastepny dzień
 
S

sebool12

Guest
A GRY-SKY_pl, ma ktoś z tego sklepu konsole?

Z tego co widzę, ludzie wystawiają komentarze średnio po 2 tygodniach, to jak jest z tą wysyłką?

PS. Jeśli ktoś kupował u nich X'a i wziął opcję wysyłki kurierem za pobraniem, to ile czekał na przesyłkę?
Bo podobno mieli jakoś na początku lutego jakieś małe nieporozumienie z firmą kurierską (tak wywnioskowałem z komentarzy).
U gry-sky były problemy jak im konsol brakło, wcześniej i teraz dostarczają paczki tak jak każdy sprzedawca, 2-3dni.
 

Nero1324

Użytkownik
Użytkownik
XBOX360 Premium 60 GB ! Jasper ! 150W ! VEGA ! (572581444) - Aukcje internetowe Allegro

A o tym co sądzicie, bo jeszcze w PL nie widziałem Premiuma Jaspera.
 

mati007kom

Banned
Użytkownik
Wprawdzie nie kupowalem u nich konsoli, ale na zakupionego pada nie moge narzekac - dziala jak nalezy.

Za to smialo moge polecic poznanski sklep K-Tech i Robson.pl (na Allegro wystepuje pod nick'iem tanie-granie). W pierwszym kupowal kumpel, w drugim osobiscie dokonalem zakupu. Przesylka byla blyskawiczna (zamowienie o 15:00, nastepnego dnia o 9:00 kurier byl juz u mnie).


Robson.pl (tanie-granie) również bardzo polecam, świetny kontakt i miła atmosfera.
 

Cris0808

Użytkownik
Użytkownik
Ja mogę polecić Wam użytkownika xmaniac-pl miły kontakt szybka przesyłka od takiego użytkownika warto kupić xklocka

Polecam;]
 

matix755

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam Pana który sprzedaje przewód do podłączenia dysku Xbox 360
Xbox 360 przewód, tasiemka - dysk Sata Gwar. (572861723) - Aukcje internetowe Allegro
 

Nero1324

Użytkownik
Użytkownik
Też właśnie się nad tym zastanawiałem. Koleś ma dużo pozytywów, ale za nic konkretnego, oprócz tych tuszów.
Moim zdaniem za dużo chce za przesyłkę kurierską za pobraniem.
Ale zawsze taką opcje wysyłki można spróbować i się wtedy okaże.

PS. Zobaczymy jaki komentarz wystawi ten koleś co dzisiaj kupił.
 

Bandzioch

Banned
Użytkownik
widac ze sprzedajacy uzupelnil aukcje , dal wiecej informacji . Ja najprawdopodobne u niego zamowie.
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam usera o nicku Kwiatcyna kupowałem u niego zdrapki do Live.Miły kontakt i wogóle super.
 

Spider115

Użytkownik
Użytkownik
Ja bardzo polecam uzytkownika Informacje o Użytkowniku grigorimax - Aukcje internetowe Allegro. Kupilem u niego pada na tej aukcij PAD DO XBOX 360 najtaiej na Allegro (567874308) - Aukcje internetowe Allegro i jestem bardzo zadowolony
 

wozniakj23

Świeżak
Świeżak
co myslicie o tej aukcji?

Chyba to JAsper? troche malo danych podanych. ale cena niezła. Wystarczy dokupic dysk i masz elita za 1100 zl.
+ + NOWY XBOX360 ARCADE 2x65nm iEXTREME 1.51 + + + (581588712) - Aukcje internetowe Allegro
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o użytkownika GRY-SKY to mam kilka nowych informacji.
Konsole kupiłem we wtorek, w środe zadzwoniłem do faceta z pytaniem czy kasa dotarła, ten potwierdził i dodał że paczka zostanie wysłana dziś (środa) pod wieczór. W piątek wykonałem kolejny telefon i usłyszałem, że paczki nie zdążyli wysłąć i uczynią do dziś. Jak widać klienta mają głęboko w dupie. Co wkurzyło mnie jeszcze bardziej to to że zapłaciłęm za mega szybką przesyłke kurierem (30zł przy wpłacie na konto) oraz to że Gry-sky nie zdążył wysłać 20 konsol z ostatniej aukcji a już się wziął za sprzedaż kolejnych 20 szt.
 

Do góry Bottom