Aukcje na allegro. Komentarze, opinie i sugestie.

Baggio

Banned
Wróóóóóćć - Xbox 360 Premium 40Gb OKAZJA! (1737719098) - Aukcje internetowe Allegro
Hmm zakupiłem tą konsolkę, a ktoś się wypowiedział, że to nie Jasper. Patrząc na datę, zasilacz myślę, że Jasper, dlatego kupiłem bo miałem mało czasu, a później ktoś mógłby mnie uprzedzić... Za 400zł mam tą konsolę, przeróbka w cenie konsoli, 3 miesiące gwarancji rozruchowej, itp. Zapytałem czy była naprawiana, czy to Jasper, itp. na emailu - czekam na odpowiedź.

Edycja: Gościu mi odpisał, że to Jasper i że wszystko z konsolą zawsze było w porządku.
 

mateq

Użytkownik
Użytkownik
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up przecież podałeś linka do zakończonej aukcji : / i to jeszcze sam widziałeś że się zakończyła, więc jaki sens tutaj cokolwiek doradzać? Na pierwszy rzut oka wszystko okej, na podpuchę to raczej nie wygląda.
 

mateq

Użytkownik
Użytkownik
Bo sam ją zakończyłem ;D.Wiem że powinno pytać się przed a nie po ale chciałem poznać wasze zdanie.Sprawdziłem-Jasper, 120GB i flash LT+ więc chyba jest ok.
 

witek129

Użytkownik
Użytkownik
Dobry zestaw tylko mogłeś szukac trochę tańszego bo 700 zl to trochę dużo jak na jaspera
 

Baggio

Banned
Jak najbardziej opłacało się kupić. 2 pady (200zł) Elite, Jasper, dysk 120 GB (czy juz tez jakieś 150 zł) itd.
 

GreenPeace

Użytkownik
Użytkownik
Baggio, to nie jest jasper... Jaspery maja 12,1 A a to ma 16,5 czyli to zephyr ^^ gorsze niz falcon, nie wysylaj mu kasy, oszustowi
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
Wróóóóóćć - Xbox 360 Premium 40Gb OKAZJA! (1737719098) - Aukcje internetowe Allegro
Hmm zakupiłem tą konsolkę, a ktoś się wypowiedział, że to nie Jasper. Patrząc na datę, zasilacz myślę, że Jasper, dlatego kupiłem bo miałem mało czasu, a później ktoś mógłby mnie uprzedzić... Za 400zł mam tą konsolę, przeróbka w cenie konsoli, 3 miesiące gwarancji rozruchowej, itp. Zapytałem czy była naprawiana, czy to Jasper, itp. na emailu - czekam na odpowiedź.

Edycja: Gościu mi odpisał, że to Jasper i że wszystko z konsolą zawsze było w porządku.
Jak wysłałęś kasę to dałęś się "wykiwać" Kupiłeś jaspera a dostaniesz ZEPHYRA :)


zdjęcie zaczerpnięte z podanej aukcji...

Powinno pisać 12,1A

Nie wysyłaj kasy, niech pokaże Ci zdjęcie daty produkcji :)Bo widzę , że ją zamazał...
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Wróóóóóćć - Xbox 360 Premium 40Gb OKAZJA! (1737719098) - Aukcje internetowe Allegro
Hmm zakupiłem tą konsolkę, a ktoś się wypowiedział, że to nie Jasper. Patrząc na datę, zasilacz myślę, że Jasper, dlatego kupiłem bo miałem mało czasu, a później ktoś mógłby mnie uprzedzić... Za 400zł mam tą konsolę, przeróbka w cenie konsoli, 3 miesiące gwarancji rozruchowej, itp. Zapytałem czy była naprawiana, czy to Jasper, itp. na emailu - czekam na odpowiedź.

Edycja: Gościu mi odpisał, że to Jasper i że wszystko z konsolą zawsze było w porządku.

Jasper. Poproś o wgranie najnowszego lt, przyda Ci się.

Cena wcale nie taka okazyjna. Ja kupiłem wczoraj xbox elite, nieprzerabinego z dyskiem, ale bez pada i okablowania za 300 zł.
 

Baggio

Banned
Hmm, na emailu pogadaliśmy chwile. Sprzedający napisał, że to na pewno Jasper i zapewne przez pomyłkę wrzucili nie to zdjęcie. Mam się nie martwić i na 100% dostanę Jaspera...
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
Baggio wysłałeś już kase?
Poproś niech Ci wyśle fotki tej konsolki najlepiej całego tyłu!! Z tego co widzę to koleś ma tylką tą aukcje więc jak mógł sie pomylić przy dodawaniu zdjęć?
Ja sądzę że Facet coś kombinuje po co zamazywał datą produkcji?
Ja bym nie kupił bo albo sam niewie co sprzedaje albo dobrze wie że inna konsola niz jasper pójdzie taniej (no pooza slim)
 

udarr

Świeżak
Świeżak
Co sądzicie o tej konsoli ?
allegro.pl/show_item.php?item=1744786055

Cena nie jest trochę za wysoka ? Gierki mi w sumie niepotrzebne bo konsole chciałbym przerobić więc może uda się dogadać aby ich nie kupować, ewentualnie na ile ja wyceniacie żeby je sprzedać osobiście ? Czy to jest jasper ? Produkcja 15-05-2009. Czekam na mail zwrotny pod jakim pracuje napięciem(?) - chodzi mi o te 12,1A
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jak taka jest produkcja to jest to jasper ja bym ją brał.
 

udarr

Świeżak
Świeżak
A cena ? 700zł za 2 letnia konsole to nie za dużo ? Za 679zł można kupić nowego Slim-a 4gb i zrobiłbym to gdyby dało się go przerobić...
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
A cena ? 700zł za 2 letnia konsole to nie za dużo ? Za 679zł można kupić nowego Slim-a 4gb i zrobiłbym to gdyby dało się go przerobić...
Masz chyba stare informacje, bo prawie każdego slima można przerobić.
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
No to bierz slima bo z tego co pisze na grach Ci nie zależy a poza tym co nowe to jest nowe i nikt tam nic nie grzebał no i gwarancja (no jak się przerabia konsole to się ją traci). Moim zdaniem koleś trochę przesadził z ceną 600zł było by ok ale 700to przesada za 2 letnią konsole
PS skąd będziesz wiedział że konsola nie była wcześniej przerobiona? Może być oflagowana! takie są ryzyka zakupu używanego sprzetu...
 

udarr

Świeżak
Świeżak
Masz chyba stare informacje, bo prawie każdego slima można przerobić.
Właśnie, prawie każdego, czyli istnieje ryzyko, że kupie nieprzerabialnego.

Tofik ten Elite z aukcji jest z mojego miasta także osobiście go sprawdze. Ale cena mi nie odpowiada a właściciel nie chce się zabardzo targować.
 

eXec

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czy warto zainteresowac sie ta konsola, faktycznie posiada ona lt 1.9 czy to tylko jakis pic?
KONSOLA XBOX 360 SLIM 250GB UFOGAMES SZCZECIN (1744266534) - Aukcje internetowe Allegro
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
No skoro jest napisane, że ma, to pewnie tak jest. 2800 pozytywnych komentarzy o czymś świadczy.
 

eXec

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
zle zapytalem, czy cena jest adekwatna do zestawu?
 

Do góry Bottom